Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
12. sep 2010

@olifcek
@jja ,aj ja potvrdzujem,poslem islo tiez do IP 😉

olifcek
12. sep 2010

@jja @avaka dohodnuteee

maminnka
12. sep 2010

@olifcek myslis teraz v piatok 17, ze si v BA?

olifcek
12. sep 2010

@maminnka veru... Ty si ale sama s detickami, ze?

svetlankat
12. sep 2010

@lenica81 dakujeme

svetlankat
12. sep 2010

@olifcek peknu dovcu, a ako ste to zvladli vcera?

Uzite si stretko

svetlankat
12. sep 2010

@rivatha to bude, uz riesime, kde to vsetko dat, ocino je u brachu, tak sme trosku vyuzili i jeho marznicku. Nas uz cakaju aj domace zemiaciky tak sa tesim.

Misku mi dnes tak velmi zapieklo, chudatko moje, take velmi huste islo a ako keby aj trosku krvave, tak musim sledovat a ked neprejde skocim k dr

maminnka
12. sep 2010

@olifcek nieee, to nie teraz, az niekedy v hlbokej jeseni 🙂

blumka
12. sep 2010

bujaka zeny 😅 aky bol vikendik? my celkom fajn, az na to ze sme sa vcera vecer pohadali s mm, ja som sla spat smutna ale spala som dobre, no sa cudujem 😅 a dnes mal mm den blbec. Najprv sme boli na dome, ze ide pofotit pre brata nejake pokroky na stavbe, take pekne zabery porobil, lebo aj terezka sa mu tam motala a jej izba uz je do polovice vymalovana, tak on sfotil ako sa uzasne uprimne zaradovala ked videla tu farbu, no a ine pekne zabery a ked sme sa vratili domov, ostali sme vonku s Tete, cmarali sme vonku kriedami a tak a mm vymazaval stare fotky ze ide este pofotit trosku Terezku, no a samozrejme vymazal aj tu kopu novych fotiek z domu. Za domom mame taky mini lesik, patri k pozemku, tak este aj tam sa trepal ze by to bratovi sfotil a aj to zmazal 🤐 😅 . Potom sme sli do Optimy, slubili sme Terezke zmrzlinku, tak si vykracujeme ku vlaciku najrpv a on zistil ze nema penazenku, ja svoju nosim len ked idem sama, tak sa zvrtol na opatku a naspat domov po peniaze..a ja s detmi som kruzila po optime 😀 Ale koniec dobry, vsetko dobre, ne? boli sme aj na zmrzlinke, aj na vlaciku, aj sme kupili nejake hracky, lebo o tyzden ideme na oslavu prvych narodenin jednemu dievcatku, aj sme uz kupili terezke darcek na vianoce, a ja som si urobila radost a kupila som si pekarnicku 🤐 😅 😀

blumka
12. sep 2010

@olifcek ako ste zvladli cestu?

blumka
12. sep 2010

@svetlankat vsetko naj k vymesacninkam? este niekto ma dnes? 😕

jaja32
12. sep 2010

@svetlankat všetko naj Miške 🙂

svetlankat
12. sep 2010

@blumka juj, smola den, ale uz sa o chvilu konci a zajtra vyjde opat slniecko. Potom daj vediet ako pekarnicka, som zvedava, ci sa oplati kupit. A co pekne ste tete kupili na vianoce?

dakujeme

svetlankat
12. sep 2010

@jaja32 dakujeme

blumka
12. sep 2010

@svetlankat vies co? boli sme v alltoys a asi tak pred troma mesiacmi som hladala nejaku barbie babiku ale ako popolusku alebo snehulienku alebo tie klasicke disney princeznicky a nic..no a dnes kukam, kazda jedna 😉 a snehulienka dokonca so vstekymi trpaslikmi 😉 tak sme ju kupili lebo predavacka vravela ze to je novinka a ze nevie ako dlho to budu mat a ci sa bude doplnat tovar alebo nie 😉 ale to dostane akoze od babky, od nas taku rozpravaciu babiku..to mam tiez uz kupene 😀

jaja32
12. sep 2010

ahojte @blumka pekny vikend...mojmu mm sa tak podarili zmazat fotky z oslavy 50-tky....
u nas vikend celkom v pohode. Natalka je velmi mrzuta. Pred chvilkou sme jej museli masirovat brusko...asi ju bolelo z brokolicky....strasne plakala, cez den uz nevydrzi len tak hrat sa aj sama...len by sa nosila na rukach. Teraz ma mm dovolenku, ale co potom. Mali sme iny rezim, ale zvladneme

svetlankat
12. sep 2010

@blumka jej, tak to je super, ze si nakoniec zohnala. . Ja sa tesim ked my uz budeme taketo hracky vyberat pre Misku.

blumka
12. sep 2010

@jaja32 chudatko. juli tiez mala po brokolice problem, neplakala sice ale nemohla kakat a pritom jej velmi chutila
@svetlankat, tych hraciek je strasne vela, ja sa musim krotit aby som nekupovala vsetko co vidim, ani nie je tolko prilezitosti ako roznych hraciek...

svetlankat
12. sep 2010

@blumka to hej, to mas pravdu. Ja by som chcela Miske teraz kupit tu knihu s tym cd velky herci spievaju malym detom. Ja viem ze este je skoro, ale Miska si so mnou velmi rada spieva. Alebo ked je mrzuta tak jej spievam a ona ma pocuva. Sice falosne, ale iska pocuva

jaja32
12. sep 2010

@blumka po dlhšej dobe som jej ju uvarila a tiez spapkala 140g, co je u nas rekord. MM je z toho normalne hotovy.... on masiroval a ja tisila. Teraz spinka. My este nekupujeme vianocne darceky.... budu velmi skromne vianoce, ale urcite budu 🙂

blumka
12. sep 2010

@svetlankat vobec nie je skoro 😉 juli ma rada kukulienka kde si bola 😉 na inu pesnicku sa tak nevrti, len na toto 😉

blumka
12. sep 2010

@jaja32 ja kupujem ked vidim lebo sa mi velakrat stalo ze ked som si povedala ze este je skoro ze kupim neskor uz som nemohla zohnat 😉 a kupujem pre vsetkych v rodine takze radsej v predstihu a uz to vidim ako mi bracho aj nasi zahlasia ze nech daco kupim a oni mi daju peniaze..tak radsej takto 😉

jaja32
12. sep 2010

@blumka @svetlankat u nas fici tancuj, tancuj vykrucaj 🙂

svetlankat
12. sep 2010

@jaja32 u nas tiez budu skromnejsie, ale budu. Ja tiez nakupujem priebezne, lebo naraz sa to zvladnut neda. Tiez kupujeme pre celu rodinu.

svetlankat
12. sep 2010

@jaja32 jej tu som este nespievala, kurnik, ked to cloveka ani nenapadne. miska ma tiez rada kukulienku a bol jeden kastiel, tiez bola raz ala mala hviezdicka. No a teraz ponovom ficime na mandarinke darinke

jaja32
12. sep 2010

@svetlankat ja spievam vsetko co ma napadne....niekedy uz len recitujem, co sa mi uz nechce spievat 🙂
ja budem tiez kupovat za celu rodinu. Teraz riesime autosedacku....teda este nie je potrebna, staci vajko. Tak darceky su az pak

svetlankat
12. sep 2010

Baby ja si uz idem lahnut, Dobru nocku

blumka
12. sep 2010

@svetlankat bruu..
ja hladam na nete nejaky stolik do obyvky

jaja32
12. sep 2010

@svetlankat dobruuu
@blumka a ja zas som docitala temu o nabozenstve 😔

jaja32
12. sep 2010

tak uz aj ja idem....bruuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre