Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
16. sep 2010

@olifcek no ja dufam že zubky, mate niekto skusenosti či ste aj teplotkovali?

avaka
16. sep 2010

baby,mne mala spala od 8:30 do 12:00 a teraz spi od 15:05,nemoze to mat obratene? 😕 spi ako drevo a v noci je kazdu chvilu hore,nemozem ani pre uterak do spalne,co mava v noci tak lahky spanok,hned sa zobudi...
@rivatha,cajik a vodu mam tiez na dennom poriadku.. 😒

@jaja32 ,tak ste to krasne zvladli 🙂

a citam,to vsetky ste niesli do poradne moc?My nie.. 😕
@gatronka,@maminnka,@zoska,krasne vymesacniny 😵
@svetlankat,aj mna sa kazdy pyta:A este kojis???aj chlapi sa ma to pytaju,to je trapne,ja som stastna,ze kojim a fakt si to uzivam,ale ak by nie?No neviem,co to napr.zaujima mojho suseda... 😅

Dnes som dala malej na obed Alnatura,miesanu zeleninu,inak nedavam kupovane,no ved to bolo hrozne,pripominalo mi to morca dellu na spagety 😅 ,akoby tam boli vsetky Ecka ,ochucovadla a farbiva...

avaka
16. sep 2010

vecer chcem malej urobit toho zajka,kalerabik,zemiak..som zvedava kolko z toho da..
a ja si pochutnavam,na baklazane so zemiakmi ,mnam 😝

este ma napadlo, s tymi topanockami,asi to je fakt na kazdom,ved napr.sa odporuca v lete po trave,piesku...chodit bosy (tusim aj detickam,nie?)

blumka
16. sep 2010

@jaja32 pekne miery 😉 a tvaroh neeee..az od roka 😉 to je prilis vela na taky malicky organizmus..jogurty plnotucne biele miesaj s ovocim a bude mnamka 😉 hollandia je dobra, sabi, zvolensky 😉

@avaka ani my sme nedavali moc 😉
a mne je trapne ked sa ma niekto spyta ze preco nekojim? akoze ci kojim ci nekojim to je moja osobna vec, a ani neviem co uz mam ludom na to povedat a vobec preco sa pytaju? ved to nie je otazka na debattu 😠

bola som pre Terezku, bola som tam sama z rodicov tak som sa popytala ucitelky na terezku a odpoved: ona je perfektna, nemusite sa bat, zvlada do v pohode 😀. rano vraj ako mm odisiel tak uz nemrncala hrala sa ani si nespomenula na nas 😉

a teraz cela natesena mi ukazuje ako si vie rozopnut gombicku 😀

blumka
16. sep 2010

@avaka bosi na nerovnom povrchu aby sa predislo plochym noham, ale to na nerovnom povrchu, doma na podlahe urcite nie 😉

avaka
16. sep 2010

@blumka ,aha,no myslela som travu,ale uz je chladno,co?? 😀
Zlata Tete 🙂 aj svet je pre nu gombicka
Ja som bola nahlas otvorit spalnu,mala sa zamrvila a spi dalej...

avaka
16. sep 2010

@blumka ,ked nekojis,si zla matka,ked kojis,ako ja ,tiez si zla,lebo Ti decko reve od hladu... 😀

jaja32
16. sep 2010

@blumka Tete je uz samostatna jednotka 🙂 klobuk dolu ako rychlo sa adaptovala

jaja32
16. sep 2010

@avaka tak potom sme vsetky zle 😕 no nie?

avaka
16. sep 2010

@jaja32 ,ved jasne,aspon maju ludia co riesit.. 😀
ja som zase isla nenapadne do spalne ,ale mala sa usmieva zo spanku,tak ju radsej nerusim,to by mi bolo luto..

maminnka
16. sep 2010

@garonka @zoska blahozelame k vymesaciu 🙂

maminnka
16. sep 2010

@svetlankat my tu knizku s CD mame, vobec syna neoslovilo, ak chces, je to tvoje 🙂

maminnka
16. sep 2010

@olifcek tak ako zajtra? kedy a kde?

olifcek
16. sep 2010

@maminnka zatial nevieme, fnuk, ale zajtra dam vediet, hm? no ja by som sa chcela prejst, co odporucas? nech zistim spoj zo stanice 😉

olifcek
16. sep 2010

@maminnka mam na Teba i na @laxity mobil, na @alex ale eee, tiez chcela stretko...

maminnka
16. sep 2010

@olifcek zajtra ma cely den liat ako z krhly, tak radsej aj zalozny plan aby bol... EUROVEA uz mame na stretka overenu, da sa tam prechadzat vonku aj vnutri posediet.

maminnka
16. sep 2010

@olifcek ja na Alex mam, tak jej posuniem info 🙂

olifcek
16. sep 2010

@maminnka super, a pls, vies aky spoj mi tam ide? sice, najdeme na nete, tak oki, stretko tam, ja ked rano vstaneme, napisem sem a ked budeme vyrazat z domu, prezvonim, oki?

maminnka
16. sep 2010

@olifcek ja to ale potrebujem vediet presne kedy, mam zajtra 3 rokovania, tak aby som sa vedela zariadit. Kedy cca planujes?

maculik
16. sep 2010

jej kocky, to vam zavidim, ze drobci tak dlho spia, ja o tom mozem len snivat, Petik spal 1,5h, aj to papal medzi tym a od 15,15 je hore a stale plny elanu. Uz sme aj vonku boli, teraz ideme na skype so svokrovcami...

a zajtra mate stretko? Tak aj ja dojdem 😀 😀

inak, co som vcera malemu robila tie varene slivky s jablckom a este aj banan som tam potom primiesala, to bola taka mnamka a on sa mi na to vykaslal. Zjedol asi 3lyzicky, pritom ho ale striasalo, ako keby jedol citron, a potom zatal pery a ani za nic otvorit. Tak dopapal mliekom, to tahal, akoby 2dni nejedol.

a ozaaaaj, mame prerezany uz aj druhy zubok 😵

olifcek
16. sep 2010

@maminnka @laxity @alex a dalsie, ktore mate zaujem o stretnutie sa: stretko zajtra o cca 13.00 pred eurovea, hlavny vchod, kde je aj fontana (ak sme to dobre nasli na webe).

garonka
16. sep 2010

@svetlankat olej ma 250 ml som ho v bio obchode kupila a musi byť v chladničke, každy deň ho Tobi dostane do papanička
stal okolo 5 alebo 7 € už si nepamätaaaaaaaaam

katina2209
16. sep 2010

@garonka este varis tvoje povestne pudingy?
vsetko najlepsie k 7 mesiacikom
@zoska vsetko naj k 7 mesiacikom
Matka som uz ulozila som zvedava aka bude dnesna noc vcerajsia bola dost zla hore kazdu hodinku a velky plac este sa nam stale neprerezal zubok ani naznak tak neviem ci ho to tak velmi boli ked sa tak budi nechce ani vodicku ani cajik len sa pricucnut a potom ho to ukludni a za hodinku zas...dnes si musim ist skor lahnut...

katina2209
16. sep 2010

Kupila som aj ja ten carovny hrncek avent skusime pit z toho,lebo z flasky velmi nechce,len musim dokupit tie rucky na hrncek,lebo mali bez rucok....ja pridávam ked varím olivový olej asi 2 lyzicky dnes mal Matko na obedik kuriatko so zeleninkou....a na desiatu spapal celu nektarinku som sa tesila ako mu chutilo....

blumka
16. sep 2010

@katina2209 ja som vcera robila puding a dnes sme dojedali 😀 vzdy si pri nom spomeniem na obdobie tehu nocnych, jak sme tu boli do polnoci a dlhsie a vyjedali pudingy 😀

selyma
16. sep 2010

Klaudika pije z toho, prosim pekne
ttp://www.babytrend.sk/momma-hrncek-so-slamkou-bez-us...

katina2209
16. sep 2010

@blumka aj ja blumi a aky to bol bezstarostny zivot v podstate 😀 ,ale neztazujem sa ten usmev mojich deti mi stoji za to nic krajsie neexistuje

blumka
16. sep 2010

@katina2209 veru 😵 uz bez nich by to nebolo ono

avaka
16. sep 2010

@maminnka ,@laxity,
@olifcek ,@alex,tak zajtra prijemne stretko 🙂

@selyma a to taha ako cez normalnu slamku?ide jej to?
@blumka ,to ked spravis puding,na druhy den zostane? 😕 Ja ked spravim z 1 L,tak ho s mm hned spraskame 😝

@maculik ,ono sa to meni a mozno zacne Petko dlhsie spinkat,nam sa to zmenilo pred 3 tt,dovtedy len v kociku a len 30 minut -presne otvorila oci,tak som cele dni len kocikovala niekolko krat denne.Uplne z nicoho nic zmena.. 😵 a v noci tiez dobre Petko nespi tusim,ze?o ani my,viac ako 3 hodky prespala snad pred niekolkymi mesiacmi.. 😅
Ale ako ste tu dnes pisali,hlavne,ze su zdrave 😵 ,este ich budeme zanedlho z postele tahat,aby vstavali.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre