Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
26. okt 2010

@loginka ved o 2mes su Vianoce, tak co tak si vypytat par vstupov do salona? 😉 Ja nad tym silne rozmyslam, ze si vypytam permanentku na 10 masazi 😀 uz potrebujem, kedze vyberam takmer 9kg Petika aj 6-7x za noc z postielky a do postielky 😝 a moj chrbat uz hrozne trpi, takto ma v zivote nebolel, teda hlavne krize :/

olifcek
26. okt 2010

@maculik asi vyskusam x;o)

@lolka 😀 😀

laxity
27. okt 2010

dobré ránko 🙂

ja som na pedikúre tiež v živote nebola a na manikúre dva krát, raz na svadbu a raz len tak 😀

ale mám rada, keď sú upravené nechty 🙂 , mám švagrinu kozmetičku a masérku, ale neviem sa k nej dokopať, pretože neznášam vytláčanie jeb...v 😀 , slzy mi pritom tečú 😅 a švagrinu to zjavne teší takže nemôžem jej robiť takú radosť 😀

a my noc super, na to, že zaspala o 15.45, tak prvý budíček na papanie o 21.15, potom o 4.30 a potom sme už vstali 7.15 😵 ...dnes plávanie, keď vám mám pravdu povedať, už sa mi tam veľmi nechce chodiť...odkedy sa mi Naty začala raz drhnúť vo vane, tak ma prešla chuť ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
27. okt 2010

@rivatha jojo oddýchla, len som vegetila, mala som tu sestru tak bolo fajn, sme riešili fotenie Natálky, vianočné pohľadnice Natálkine a tak.... 🙂

aj iné detičky krásne spinkajú...Natálku to včerajšie cvičenie asi naozaj zmohlo 🙂

alex
27. okt 2010

Dobré ránko, baby musím sa pochváliť, náš leňoch sa začína plaziť 😵

matesl
27. okt 2010

ahojte babce,

mne uz sa tazko pise ked mi tu vsade dieta lozi 😀

matesl
27. okt 2010

@alex skoncili ti zlate casy draha 😅 😅 😅

matesl
27. okt 2010

@lolka peti a to mas postielku z odmontovanou bocnicou? ci ako tam supnes malu?

avaka
27. okt 2010

ahojte 🙂

@alex ,gratulujeme,a @matesl ma pravdu,ale kazde obdobie ma svoje caro...i ked to uplakane by som u nas radsej preskocila..no dnes rano som stala pri dreze.mala sa doplazi a taha ma za teplaky,kuka hore,vezmem ju taka je zlata...
my sa chystame na plavanie,tak ju asi budem zase budit,ale neva poobede dospinkame...
a nejako hlucho tu je dnes 😕
@laxity ,ved aj nasa spinkava uz dlho s prestavkami,no ale co tvoja Natalka dokazuje.. 😕 😵 😵podla mna sa len robi,ze spi,ved to by tak dlho nevydrzala.. 😀 ,mne minule E,ani po plavani nechcela spat...a ze unavena... 😅

@rivatha ,aj ja davam bundicku teplejsiu,ved uz je zima a mas pravdu, este pridame do zimy fusak,vrstvy.. 🙂

avaka
27. okt 2010

kocky,este ma napadlo,vzdy zabudnem,ktore mate cd Podhradsku,ake mate?Ste spokojne?ktore by ste odporucili?

alex
27. okt 2010

@matesl
@avaka Zatiaľ to boli len také centimetre, čo sa posunul, ale teším sa veľmi, ja viem, že čoskoro budem spomínať ako bolo dobre, keď len ležkal, ale mám veľkú radosť, že napredujeme a nestojíme vo vývoji. Teraz mi zahajkal po ťažkom boji, od deviatej bol hore a už o pol jedenástej bol taký na spanie, len sa nevedel uložiť. Aj ráno od piatej do šiestej sme boli hore, čo sa nevedel uložiť, tak som prebalila, potom sa pokakal, tak som opäť prebalila a potom nejako zahajal.

avaka
27. okt 2010

@alex ,centimetre,ale uz to pojde 😉 ,my sme tiez nedavno zacali a uz mi tu aj chodbu vytiera.. 😅
a je mi divne ,ked priddem a sedka v postielke,taky nezvyk..
no teraz bude Jakubko spinkat,bude narobeny z plazenia.. 🙂

matesl
27. okt 2010

@alex zajtra uz bude ficat, aj u nas to bolo take rychle, ako nahle na to pride uz ho nezastavis 😀

maminnka
27. okt 2010

@avaka toto aj ja milujem, ked mala dorazi ku mne (a z kazdeho konca bytu to a za par sekund zmaknute), taha ma za nohavice a pyta sa na ruky 🙂 to sa neda odmietnut, ze?

maculik
27. okt 2010

Ahojte 🙂
Este ze je tu dnes tak ticho, ze mozem docitat 🙂
Chystam sa von, sice fuka a mrholi, ale potrebujem sa vyvetrat, aj maleho vezmem, tiez mu treba. Doobeda spal len 40min,nechapem, co tak kratko, asi si povedal, ze ked vcera poobede miesto svojej klasickej pol hodky potiahol 1,5h, tak dnes mu uz netreba 🙂
Teraz sa hraju s mamou, ja idem papat a pojdeme.

@alex super, ze uz sa plazite, pockaj, este nas aj v lozeni nakoniec predbehnete 🙂

lenica81
27. okt 2010

ahojte kocky...

@alex neuveris, ale Vilko tiez od dnes dava... 😵 😀 tak koncia dobre casy...

my uz sme boli von, ale asi este poobede pojdeme, dnes je tak krasne... 😵

@avaka ja ani neviem, ake cd mame, mm to stiahol z netu... ale su fajn, i ked niektore pesnicky su ine ako si pamatam alebo poznam... 😅

lenica81
27. okt 2010

v kauflande som dnes kupila veeeeeeeeelmi peknu bundicku zimnu, nech mam v zalohe alebo do fusaku... za 10 ecok, no nekup to... 😵 😨 😀

zucana
27. okt 2010

@lenica81 veru veru to si aj ja vravim...vcera som v tescu kupila riflove saty za 5 eur no nekup to 😀
na bundicku nam segrinho frajera mamina nasila take aby ju to neskrabalo tak je sikovna krajcirka....
ja som bola na kozmetike vyzeram ako by ma postipali vcely 😀 no a nadhernu kozmetiku mary kay na ruky maju ,.....mam vlacne ruky a vonaju a nie su mastne...len tie 3 produkty stoja ze 49 eur tak si idem vypytat na vianoce 😅 segra ked som dosla ze jjeeeej to co tak krasne voni a ja ze moje ruky a est eked si to na nohy dam 😀 😝 no a vravi ze za 3 produkty to je primerana cena....
no dala som si gulasik a idem uspat malu a pak budem poobede balit...vyslem segru na prechadzku aj s frajirom a vikou ale toaz okolo 4tej 😉

matesl
27. okt 2010

jo a baby, Risko mi uz 3 dni grcka desiatu, raz hrusku, raz vyzivku a dnes jogurt hippacky, a pred tym mi tiez hrusku vygrcal, ale to je ze prudom to z neho ide...neviem ci by som sa nemala pytat na kontrolny ultrazvuk kvoli refluxu... 😨

olifcek
27. okt 2010

bujaka!

vcera nam Oliv chvilinku stala bez drzania saaaaaaaaaaaaaaa, samozrejme, urobila to pri tatkovi, ked sa salili

dnes sme boli na neuro...vseeetko uzasneeee, v nicom nie je pozaduuu, juchuuuu...ideme opat az 26.01.2011, parada..sestricky sa smiali, lebo oliv ku kazdej na ruky musela ist, rehunala sa, vyskala, kecala s nimi, mavala im, robila brm brm, prstekmi po spodnej pere x;oDDD...kradla im hracky... 😀

@matesl skus zmenit hodinu prikrmu..

maculik
27. okt 2010

no, konecne som dala nejake videa do inej temy, natahovalo to sice pol dna, ale je to tam 🙂

@olifcek jej, tak super, ze je vsetko v poriadku, tesim sa s tebou 😵
@matesl skus sa najprv dr spytat, ci ti nieco nepodari a prip.potom ist radsej na ten ultrazvuk, ved radsej zbytocne , nez nieco zanedbat.
@zucana nuz, pre krasu sa trpi 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. okt 2010

som stastna, az mi mm same tecie, hehe...neuro, ze nechame Olivku takto napredovat ze nic menit, ci davat nejdeme, parada...a, ze krasne podrastla, chi... 😉 a vraj jej sibalstvo z ociciek ide

olifcek
27. okt 2010

@rivatha ja davam niekedy dva dni po sebe na ranajky, ci veceru, potom dva dni ee, paq den jo...ako kedy 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. okt 2010

@rivatha 😉

jo, natrham al.narezem...ale davam vnutro prevazne, korku moc ee, tu papam ja...oliv mi i dva rohlicky takto spapa, hech

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. okt 2010

@rivatha uz zajtra bude notaaacik, juchuuu....mm, ze sa dohodneme takto...ze to mam za objavenie zubku u malej, hech...lebo ja som za to, aby mi uz na vianoce nic ine nekupoval a paq ani v marci na narodky nic, ved budem mat notaaacik malickyyy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre