Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. nov 2010

@zucana ale presne ako pises, ona si za to podla mna moze sama...vkuse sa niekam nahlila, stale bola na mole, ci po vecierkoch chodila...

olifcek
6. nov 2010

@zucana moj mm sa hra s Olivkou a ja chystam papu ;)) zlaty, ze vam navari romantikus veceru...moj sa tak bal varenia, no co som bola v nemocke, tak mi puding nosil a ked sme prisli i navaril cestovinky x;o))) zlati chlapi 😵 😵 😵

@blumka a jak s tym spenatom? 😀 😀

zucana
6. nov 2010

@olifcek a inde nehovorili o tom?dufam,ze to male je ok....ved ona nie je najmladsia a veru stale zbrilala......a na stekloch .....ja neviem ved na nikoho nic zle nechcem ale tak mohla sa setrit ved tehu nie je choroba ale odtialpotial....

olifcek
6. nov 2010

@zucana presne ako pises veru....x;o((

co dobre mm vari? isto ste obaja super kuchari...x;o)

inak baby...@zucana @rivatha chodia vase pokladiky uz bez pomoci? len sondujem, lebo zanedlho sa spusti osial babatiek, ktore zacnu chodit a paq sa i my napojime, na co sa tesiiiiiiiiiiiim 😵 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
6. nov 2010

@rivatha hehehe, ja neviem normalnu profilovku urobit x;oDDD vlasky maaaaa x;o))

4-5mesiacov? aha...my stojime kratko, takze do decembra to uz asi nestihame, ale nevadi x;o)) uz tancujeme postojacky, ako tusim i malicka @zoska 😉

zucana
6. nov 2010

@olifcek este nechodime sami ale uz sa pusti a vydrzi bez drzania a potom sa mi hodi do narucia alebo ma chyti za ruku a prejde....a fakt pekna profilovka 😉

@olifcek sebe robi jahnacinu a mne robi lososovo -smotanove (sojova smotana) cestovinky 😵 je velmo dobry kucahr veru 😉 pocuvame romantikus pesnicky (az mi slzy idu asi z toho kojenia este to su take krasne talanske srdcovky ) a vino naliate a som hotova z mojej malinkej vikinky ako sa sama hra uz 20 minut v boxe a prosim pekne s plysakmi z Toystory...buz, jessie, woody a kon neviem ako sa vola ale stale ich chyta a stieda a obchytkava a meni a hadze proste som z nej unesena ako sa sama vyhra....

jaja32
6. nov 2010

ahojte, tak dnes sa Natalka sama posadila 🙂 , ale nikto to nevidel v priamom prenose 😀 mm bol v praci a ja som bola otocena chrbtom ☹
@olifcek pekna profilovka
@zucana no super, ze sa takto hra, o chvilu nas nebudu potrebovat

jaja32
6. nov 2010

@andrea2603 drzime palceky, aby bola Liv v poriadku a vsetku zeleninku popapala

andrea2603
6. nov 2010

@zucana keď chlapček, tak nech je ako môj Branko, ten si vie pekne upratať od malička, ale Lele tá urobí bordel aj za neho a potom nemá kto upratť 😠 😝 ,... júúúj ale potom som hnusná 😅

andrea2603
6. nov 2010

@jaja32 díky, ale dnes zázrak, spapala všetko, čo som jej nabrala 😵

olifcek
6. nov 2010

@zucana olivka sa mi tiez sem tam uz sama pohra, az sa mi verit nechce x;o) zboznuje tancovanie, pusti si hudbu na klaviriku a tancuje i tlieska , hehe, podarena je a ododnes uz tancuje postojacky, ked sa pridrziava, kraaaaaasa naozaj...

uzi si romantikus vecer 😵 😵
@jaja32 gratulujeeeeeem 😉 a dakujem

maculik
6. nov 2010

Ahojte, ja len na skok, sestra zajtra odchadza, tak sme cely den spolu, pred hodkou sme dosli z Bonnu, len tak popozerat obchody a v potravinach sme boli, teraz som uspala Petika, Lubka este papa s Adelkou a pojde ju dat do postele. Mm ma tym padom volno, lebo vecer chystava malu do postele on, ale ked tu bola mama a sestra, tak to robili oni. Ale od zajtra uz nabehne 🙂
A vecer ideme otvorit vinko a pozrieme Zitra to roztocime, drahousku!, len taku oddychovu cesku komediu, ja mam take rada.
Tak pekny vecer a od pondelka sa vam zase venujem 🙂

@olifcek nova profilovak, ze? Pekna 😵

jaja32
6. nov 2010

@andrea2603 super...a dost si jej nabrala 🙂 ?

zucana
6. nov 2010

baby mala sa stale este sama hra a uz sme dopapali a ide teraz ona vecera bola super 😉

olifcek
6. nov 2010

fiha, dalsia romantika? super, uzi si to @maculik ;)

mne Oliv zaspava, takze okolo 22:00 sa prebudi, mozno o hodku skor a potiahne do polnoci az jednej, uff...

jj new profilovka x;o) dakujem

olifcek
6. nov 2010

@zucana zlata viki x;o) super, ze chutilo, ale nepochybovala som x;o)

ja som uz vsetkych plysakov olivke dala prec, nebavili ju absolutne...ale ma rada tie FP lopticky, hech, dnes bola uzasna, snazila sa prelozit si gulicky....v jednej i v druhej drzala jednu lopticku a chcela ich vymenit v rucke, hehe...

raa2
6. nov 2010

Ahojte baby, prave ze to bolo vodnate, bolo to trikrat za den, preto som panikarila, ale uz je to v poriadku, klop klop. dneska iba raz, kasovite. Dala som mu ryzovy vyvar, lebo mrkvu a mrkvovy vyvar plul ako besny. Je stale na diete, bez mlieka. tak neviem kolko mam teraz cakat a znova zaviest mlieko.
@blumka myslis ze mu mam skusit dat este ten nutrilon? aptamil vypluva, nechce. Tu nemliecnu ryzovu kasu s ryzovym vyvarom pekne papal. aj mu to chutilo. idem vas docitat, uz spinka od pol 20 😵

andrea2603
6. nov 2010

@jaja32 😎 nie veľa, ale za normálnych okolností z toho zje asi 20% /5-7lyžičiek/ a teraz všetko, teda len posledné 2 lyžičky už pusinku neotvorila.

laxity
6. nov 2010

@blumka ti verím a prajem ti to...ja strašne túžim po rodinnom dome a dúfam, že raz ho mať budem keď už mám mm ktorý má stavebnú firmu 🙂

olifcek
6. nov 2010

@blumka uzasny priestor...x;)

avaka
6. nov 2010

caute 🙂

@zucana ,tak romantikus.......... 😎 😵 😵 ,aspon ste si spravili prijemny vecer...a Vikinka zlata.... 🙂

@jaja32 ,gratulujeme Natalke k posadeniu 🙂

@maculik ,no ved konecne,uz ,mas pekne dlhu absenciu... 😀
a co dnes vsetky vinkujete... 😅 ,zeby som aj ja otvorila...,ale kaslem na to,staci,ze som za dva vecery zjedla tu velku Milku a ,vcera k tomu este aj palacinky a marlenku... 😅 😅

@raa2 ,tak aspon ze vyvar pomohol 😉
@laxity ,aj aj by som rodinny domcek,ale veru nemam k tomu take predpoklady ako Ty.. 😀
zato,to upratovanie Vam baby nezavidim...

@olifcek ,pekna fotecka 🙂 ,a Olivke sa nepacia plysaci? 😕
MM kupil malej teraz v Ikea potkana 😅 ,ale je pekny biely a malej sa tak paci,rano,hned ked sa zobudi,uz ho berie ,cmula mu ten dlhy chvostisko... 😀

avaka
6. nov 2010

@blumka a kde mas tie fotecky toho palaca??

laxity
6. nov 2010

@jaja32 jéj aj ja gratulujem Natálke k posadeniu 🙂

laxity
6. nov 2010

@avaka tak ja s takou obytnou plochou asi nepotrebujem aj keď síce chcem tri deti...ale to upratovanie tiež až tak nemusím...aj keď poriadok sa snažím mať vždy a to mám 92m2 a nie 300m2 😀 😕 😀 tam by som upratovala asi dennodenne 🙂

blumka
6. nov 2010

@avaka na fb 😉 a dnes som tam bola kuk a akurat zapadalo slnko, tak som vybehla do nasej buducej spalne a mala som to v priamom prenose z poschodia 😉 😵
@olifcek krasna fotka 😉 jaj, ten spenat nestastny ☹ hmmm...donesiem ho v stredu na plavanie @svetlankat s nou sa asi skor stretnes, ci?

laxity
6. nov 2010

@blumka to musel byť krásny zážitok sa určite neviete dočkať však? 🙂 ako to vyzerá, kedy budete sťahovať?

blumka
6. nov 2010

@laxity no to je pravda, len napr. nas dom mame rieseny tak, ze dolu je 'denna" cast a hore "nocna" cize najvacsi bordel sa bude robit dolu v kuchyni a obyvacke plus samozrejme ze ked deti podrastu tak v ich izbach. ale to si ony budu pratat same a dolu to uz nebude az taky velky problem, pretoze to sa upratovat musi stale ci si v byte alebo v dome...jasne ze okna sa nedaju napr. porovnat, na to radsej ani nemyslim, ale tak zas keby som mala mensi dom tak by ma asi cely zivot mrzelo ze som si mohla splnit sen a kvoli upratovaniu som si ho nesplnila 😉

olifcek
6. nov 2010

@avaka ee, nudni su asi...chce tie lopticky, klavirik a podobne x;o)

@blumka vidis jo...lebo bodynka so @svetlankat riesime x;o)))

blumka
6. nov 2010

@laxity dala som mm ultimatum do 1.3 😀 myslim ze to je dostatocne daleky termin ze to stihneme 😀 uz nerobime ziadne plany ze dokedy a tak, pretoze sme potom len obaja sklamani ked to nevychadza...
mm je stale marod takze to tam nefici tak ako by malo, budu sviatky, takze sa znovu robit nebude, takze tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre