Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. nov 2010

@blumka 😉 ja, bo oliv zase duracelka... 😉

blumka
11. nov 2010

a ja kukam adelu

olifcek
11. nov 2010

@blumka ja asi kuknem nejaky filmiq na pc

zucana
11. nov 2010

baby vy ste sa rozsupli...mne mala nie anie zaspat ale o 22.15 zalomila...mm dole ako vzdy fotbal kuka a ja hore
@zoska nedaj sa 😀 a pacil sa mi aj tvoj...kolko stal? a aj ho vytlaci? a aka velkost?
@garonka dik poslem mamcu na konika nech si kukne 🙂 ona tu itak sliedi 😎
a kukala som panelak to uz mozem kazdy vecer 😉 a po panelaku sa ide vzdy spat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucosko
11. nov 2010

@olifcek ahoj, dakujem za spravu. na babyplavanie chodime, v plazeni ho podporujem....ortoped povedal ze je ok, neurologicke vysetrenie mame utorok... tak uvidime, asi budeme cvicit. uff... no on len lezi na brusku a rotuje dokola, obcas sa hodi na kolienka. no som zvedava.

zucana
11. nov 2010

@rivatha bububu ty spionka 😀

avaka
11. nov 2010

@rivatha bububu,ved sa tu ozaj ani neukazes... 😵
@blumka,aj ja som sa pobavila na tom dudli,to je napad odstrihavat... 😅 😀 😀 ,chudatko Tete,nechapacky,ze kde mizne.. 😕 😀
@hribikana,dik za info s ockom 😉 ,hned zajtra kukam 😵
@svetlankat,aj mna tak mala hryzie,ale naposledy,co som tak silno povedala auuuuu a chytila jej bradu,nech pusti,tak uz tak nerobi,teda ano, naschval,ale asi uz vie,lebo kuka na mna skumavo a zacne jemne jemnucko,ze co ja na to....a prestane,aj prstami mi stlacala a teraz tiez len skusa...robi to ked nechce pit..
@zoska,uz nas tiez tak 🙄 a to este pred nedavnom mm nechapal ,ako moze niekto vysedavat pri pc 😅 a ups 😕 uz chape... 😅 a ja tiez nervy,lebo som nas balila,a nechcel mi poradit nic,lebo nevie.... 🙄

my zajtra cez obed ideme,este musim malej rano uvarit,dnes som aj piekla taky obyc kolac.....tak ak stihnem,este nakuknem docitat co som nestihla vo vareni 😵 ,keby nie,tak pekne piste pomylicky,nech toho nemam potom vela 🙂
@olifcek,este som zabudla,prosim,co obliekas malej do manducy,ak by sme isli na nejaku kratsiu prechadzku,ale nemam na vrch kryt,aj tak mi tam asi nevydrzi,lebo nie je zvyknuta,ale ak nahodou...
dobru nocku 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. nov 2010

@avaka, no ale terezka si do toho cumla vyhryzla uz dieru, takze som jej ho bud musela hned vziat alebo takto postupne...ona je v urcitych veciach velmi ale fakt velmi tvrdohlava a takze je lepsie na nu ist postupne ako ju lamat zo dna na den..takto som to urobila a ona to pochopila akoze sama si ho hryzie tak preto sa to deje. a uz bola dost velka aby chapala ze ked proste si to sama zapricinila tak smola...este par dni skusala ze ocko mi kupi druhy ale sme sa tvarili ze take sa uz kupit neda 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. nov 2010

@rivatha moje bebjy skoro kazdu hodinu dnes v noci vyliezalo z postielky a ukladalo si hlavu na mna...jej bolo jedno ci akurat na moju hlavu alebo ruku alebo brucho...lahla a spala dalej..a ja som ju len stale prekladala...a o druhej sa zobudim a ona na kolienkach, opreta o hniezdo a kuka na mna..ale asi bola len namesacna, lebo som ju ulozila a dala mliecko a spinkala dalej 😀 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. nov 2010

@rivatha a teraz sa tu snazi pit cajik, lezi na chrbte, drzi flasu, otoci sa na brusko a place ze tak jej nejde z flase 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
12. nov 2010

@zoska 😀 😀 veru my mame klobaskoveho doktora 😀 , teraz merala sestricka, ale 2x meral doktor, lebo sestricka nebola

olifcek
12. nov 2010

@avaka kukmam z okna...mame tu vetrisko a 5 stupnov, kropi...takze dnes obleciem malickej

bodynko s dlhym rukavom
tenucke leginky /nextik letne/
na leginky tenke podkolienky
este jedny podkolienky
tenku mikinku z trickoviny
zimnu ciapocku /flisova
chlpatka, alebo ina bundicka
topanocky /capacky

blumka
12. nov 2010

@rivatha no ved ja som dnes bola prekvapena ze zaspala...lebo obcas mava take noci, ze proste sa zobudi a 2 hodiny je hore ....ale napr. ked idem spat a ona je velmi natlacena na kraji postielky alebo na na hornej strane tak ju normalne posuniem tahom po postielke dolu, proste za nohy ju chytim a suchnem nizsie alebo do boku..a to sa nebudi..do tej polnoci mava tvrdy spanok, vtedy aj ked nieco buchne tak s nou ani nemykne.

olifcek
12. nov 2010

ale my budeme i v buse cestovat, ideme dnes domesta, kebyze sme vonku na prechadzke, mozno bych dala i tenky svetrik, ale to zalezi od toho, ci je pocitovo zima, alebo nie c;o) nezabudaj, ze sa hrejete ;) ked, tak vezmi deku, alebo nejaku mikinku a len zozadu uviazes, nech ma i chrbatik viac isteny proti zime ;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. nov 2010

@rivatha ved to..ze juli ma uz 10kg a teda ja mam postielku prirazenu k posteli a z druhej strany uz je stena, takze ja keby som ju chcela zdvihnut tak si musim klaknut na postel, neskutocne sa zhrbit a tak ju zdvihnut, nie je to jednoduche v klaku dvihat 10 kg dieta...
ale takto som posuvala aj terezku..proste chytit za nohu a sup..ale to je rychly tah, ze ani nestihnu reagovat 😉 len aby sa ti david nezlakol ze co to 😀
a ked nahodou niekedy musim proste juli zdvihnut a prelozit tak to robim strasne rychlo..proste behom par sekund..aj v noci sup sem sup tam, mozno preto nestiha reagovat, lebo to su fakt sekundicky a uz je zas v dobrej polohe a nestiha sa prebrat 😅

olifcek
12. nov 2010

@blumka JA SI TAK OLIV ZA NOZICKY PRI PREbalovani pritiahnem, ked zdrha x;o))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. nov 2010

dobre ranko baby, tak my uz opat spinkame, dufam ze potiahne aspon trosku, trosku som poupratovala a ked pride mm z prace tak povysavam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. nov 2010

@blumka ja som vcera zabudla. manzelovi vsetko naj

svetlankat
12. nov 2010

a my mame 9 mesiacov, fakt to leti

maculik
12. nov 2010

dobre ranko 🙂
my uz po prechadzke, ma prsat, ale zatial svieti slniecko, tak sme vyuzili, ked sme zaviedli Adelku do skolky.
Idem robit franc.zemiaky a upratat, ked maly zaspi, vlastne asi len dlazky zmyjem a kuchynu trochu ohadzem.

tahanie za nohy praktizujem aj ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre