Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
20. nov 2010

@svetlankat no na cesty su dobre, ja som raz vyhravala celou cestou na kramare, aj ked sme zacinali kocikovat - tak z eboli hore akoze prechadzka, tak som im vyhravala ako DJ 🙂
dnes sam mi osvedcila na cesty taka hracka - taky akoze tranzistor pre deti nie je to FP ale je to fajn, hra pekne pesnicky - ABC od M.Jacksona, Shreka ... 🙂

svetlankat
20. nov 2010

baby davam na fb nejake nove fotos z plavania, mozte kuk.

blumka
20. nov 2010

@loginka aha, no tak ty mas poriadnych papkacov 😉 mne juli pije len po 120ml v noci ledva 90, tak ja davam aj pomedzi aby mala viac mliecka..
logi, ja som maslo ani lucinu este nedala..zacnem po 10. mesiaci...
psika mame my..este terezka ho mala a je to zatial naj hracka pre obidve 😉
@avaka..hmm...tak to potom mas asi vyberave dietatko, lebo pravdepodobne sa na papanie tesi ale asi si vybera co jej chuti...no tak musis skusat a hladat to prave...

svetlankat
20. nov 2010

@loginka asi mikulas prinesie

loginka
20. nov 2010

@laxity tak sa hadam snim vyhraju, ved je na dlhsie

blumka
20. nov 2010

@rivatha, no ja neviem, ale podla mna kupovane kase su asi vydatnejsie, nie? ved tam kadeco do nich pridavaju, kadejake sacharozy a hovadinky..a vlocky su podla mna dietnejsie, ne? ci? 😕
ja juli davam kazdy den vlocky s ovocim okolo piatej poobede, kvoli kakaniu, odkedy ich papa tak sa to zlepsilo..takze sa bojim ich vysadit 😅 ale aj jej chutia, takze neriesim

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginka
20. nov 2010

@blumka to asi mam ako citam, ved nie nadarmo maju dokopy 20 kil ci nie aj viac 😉

blumka
20. nov 2010

@loginka juli sa s tym psikom samozrejme sama nehra, ved take male sa same nevie hrat..ale ked jej ho pustam tak sa jej paci, nadskakuje pri nom, obcas sa jej podari mu stlacit labku a hra jej to...a terezka ta uz sa hrava sama, a tie pesnicky uz pozna naspamat..ona ho ma miesto radia 😀

svetlankat
20. nov 2010

@rivatha otacas strany a na kazdej strane je jedna riekanka, ked otocis tranu zahra riekanku na danej stane, cize mas aj slova. Zahra najprv tu co je na lavo a potom tu co je na pravo. ked stalcis tie knoflicky tak bud povie farbu alebo pocet alebo pismeno a slovo. ked je zavreta a stacis nostek povie ahoj a zasmeje sa

blumka
20. nov 2010

@rivatha ti poviem pravdu...mne tie riekanky chcel niekto kupit uz pri terezke ale ked som ich videla tak sa mi na pohlad vobec nepacili..tak som povedala ze radsej nieco ine...ale teraz som na ne pocula same chvaly, nielen @svetlankat ale aj moje kamosky si ich chvalia..tak som povedala mamine nech kupi..a moja mamina mi volala ze take skarede? 😀 tak asi sme viaceri co sa nam nepacia..ale ak su dobre a detom sa pacia tak vyskusam 😀

svetlankat
20. nov 2010

@blumka nam prinesie hava jezisko

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. nov 2010

@svetlankat isto sa budu miske pacit 😉 ked nie teraz tak neskor isto... 😉

avaka
20. nov 2010

@blumka ,to si presne vystihla,ona sa tesi,neviem co caka... 😅
no a myslis teda,ze ak este skusim a nebude kase chciet,tak mam nechat tu veceru len mlieko,alebo chlebik radsej?

@rivatha ,my papame casto,ale to mnozstvo obedu napriklad...ked spravim 200 ml,ma to na dva dni+1 porciu zamrazim a este z toho aj vyhodim.. 🙄 ,ale aspon ovocie spapa,som rada 😵 ,
a zaujimave je,ze predvceram krasne jedla obed,som nechapala a to iste dalsi den nechcela,no ale mozno nebola hladna... 😕

blumka
20. nov 2010

@rivatha no to hej, ale vlocky same o sebe obsahuju sacharidy a tie su menej "skodne" ako kadeco popridavane, nie? a tuky? ved vlocky sa odporucaju pri diete, ne? 😅 v kazdom pripade ked to detom chuti a je to zdrave tak nech aj priberaju 😀 chudnut budu neskor, ne? 😉 😀

svetlankat
20. nov 2010

@blumka ja mam niekedy pocit, ze nam sa pacia vsetky hracky.

blumka
20. nov 2010

@avaka no ked jej nieco nechuti tak odloz a skus o dva tyzdne napr. a daj ten chlebik alebo nieco co vies ze ma rada a spapa...a nieco nove pridavaj ale ked nechce tak nechaj tak...hlavne aby aspon nieco spapala

svetlankat
20. nov 2010

dobru noc baby, idem do postele

blumka
20. nov 2010

@svetlankat ved som videla na plavani 😀 ale to je dobre 😉 lahko sa miske zavdacis 😉

blumka
20. nov 2010

@loginka vyzera to pekne...ale aka je to znacka?akoze nie som na znacky ale mali sme nieco podobne len taku obycajnu hracku, neznackovu a asi za tyzden sa nam to sluchadlo odbilo, polamali sa casti a bolo po hracke..

loginka
20. nov 2010

dobre vyzera, ze? neviem aka znacka, uz som tam napisala, no za taku cenu, nech to vydrzi pol roka snad, ved to staci, potom ich to aj tak nebude bavit 🙂

zucana
20. nov 2010

Ha davam kasu bez hovadin a vzdy zo zeleninku a masom 😉
nam sa riekanky tiez nepacis ani viki moc skusali SME aj u kamosky skaredo spievaju 😀
zato sa nam Paci ten album s foto a kazdy nahral kto je ale vyhravaju prve 2 nahravkg co som viki nahrala 😀
bru noc idem citat a uz sem nedavajte hracky bo ma to' len znervoznje ze uz nenakupujem 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
20. nov 2010

@blumka kup kasu, co i ja, je to ciste ryza a kukurica, nic viac, nic menej x;o) vyhoda, ze to mas raz dva hotove... ja som urobila olivke s jablckom a hruskou, mixla som.. mne to nehcuti ale olivke jo x;o)

my hracky zatial nekupujeme... mame zirafu, bude stolik, auticko, mame klaviriky, gulicky, kocky, toto staci na cas, si myslim x;o) nemusime mat kazdu hracku, co FP ci kamosky maju, no nie? x;O)

olifcek
20. nov 2010

@rivatha jasne, i s ovocim, v pohode x;o)

olifcek
20. nov 2010

@svetlankat a kde maju tie raky?

olifcek
20. nov 2010

oliv mi uz tri dni krasne pije vodicku... sama si zacala pytat, hech... asi je to lepsie ako mm na pitie pre nu...a to som chcela az v lete dat vodicku... tak ale, ked si sama vypyta, dam x;o) nepije vela, ale pije krasne, z doidy poharika ;) sice je z toho trosku mokra, lebo nie vzdy sa podari krasne prehltat ale to nevadi, nauci sa 😉

teraz umyva zubky, tak snad uz i hajat pojde...hajala len 45minut, ked som pisala, ze zahajala 😅 i vcera sla haji po polnoci, ale zaspinkala takmer hned, a vstali sme o 9.40, co je super... sice cuckala, ale spala som konecne az 3! hodiny vkuse, moje zlaticko malicke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre