Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. nov 2010

@jaja32 parada! 🙂 my stojime pevnejsie a pevnejsie, sa tesiiiiim, lebo ked uz maju istotu, skusaju sa pustat... oliv to skusa ale vydrzi sama stat sekundu 😀 😀 itak super, kedze sa nam mesiaca odratava 😉 tesim, ked pojdeme prve topanocky kupit, ale to asi az v januari, uvidime 😵 😵

jaja32
27. nov 2010

@olifcek a nasa sa stavia na spicky, snad sa to upravi, ved este len zacala

olifcek
27. nov 2010

mesiac a pol, tam malo byt... ,,kedze sa nam mesiaca odratava ,,

olifcek
27. nov 2010

ked dame stretko na chate, isto uz vsetky nase mile deturence chodit budu, to bude nadherny pohlad na tolko malickych cloviecikov ako chodia 😵 😵 😵 😵

jaja32
27. nov 2010

@olifcek a este vacsia parada by bola odfotit vsetky deticky naraz...len mozno utecu 🙂

svetlankat
27. nov 2010

@olifcek
@jaja32 trosku som nakukla, my tiez ako &oli stojkame pevnejsie. nam uz ide chodenie za jednu rucku, ale nejak to nepraktizujeme, tak aj ja sa vytesujem

avaka
27. nov 2010

@jaja32 ,no to Natalka riadne tempo zvolila,sikulka 🙂

@svetlankat ,aj vy?no baby,dobre ste,sikovne deticky 🙂

svetlankat
27. nov 2010

@avaka kludne to mohlo byt zo zubkov, niektore mamicky si myslia ze deticky maju sopliky, ale to je len zdurena sliznica a neda detickam dychat. miska tiez pri niektorom vychadzajucom zubku pokasliavala a prve zubky isli so soplikmi.

svetlankat
27. nov 2010

Baby a ktym rolacikom, fakt si uz pripadam trapne, ale mm z roboty nestiha, stale mi slubuje ze tam skoci ale nikdy nema cas. Tlacim nanho, tak dufam ze tento tyzden tam uz pojde. Fakt sa na mna nehnevajte

jaja32
27. nov 2010

@svetlankat @svetlankat 🙂

nam idu horne dvojky, uz sa zacinaju prerezavat...ale jednotky sa niekde zabudli 🙂

olifcek
27. nov 2010

@svetlankat my tiez chodime za rucicky x;o) niekedy proste musime, lebo chce, nestaci jej okolo nabytku uz, hehe

olifcek
27. nov 2010

@svetlankat to je pochopitelne, ze ked nestiha, nic sa neda robit x;o) ja som zatial kupila len ks, pockam, ako sa podari Tvojmu mm, a ked nic, este ich par kupim x;o) v

svetlankat
27. nov 2010

@olifcek sikulka mala, nam Misa dnes zacala za jednu ruku, celkom jej to ide, aj ked je este rozhegana. No a pusta sa jedna radost ale vzdy sa skydne

svetlankat
27. nov 2010

@olifcek este pockaj, sveto svete mi slubil ze tam buduci tyzden skoci tak pevne verim. No a to stretko dame??? vsak??? Ja velmi chcem

olifcek
27. nov 2010

@svetlankat ja mozem kedykolvek a o ktorejkolvek x;O) az na utorok medzi 9.15-11.30, co sme na ceste na plavanie, z plavania a na plavani, posledny krat x;o) paq asi az na jar zacneme x;o)

olifcek
27. nov 2010

@svetlankat deticky velmi vela roboty do roka urobia, ze? obdivujem kazde jedno 😵

svetlankat
27. nov 2010

@olifcek ok tak sa ozvem

svetlankat
27. nov 2010

dobru baby

raa2
27. nov 2010

@jaja32 aj my obycajne maslo.
dakujem, ved uvidim ci mu to dam, nejako to ani moc nechcel, som mu kupila alnature, on je papulka vyberava, ked tak mu zajtra nieco uvarim 😉 inak je to celkom chutne, mozno je to v tom ze ja mu stale mixujem a tam v tom jedielku bola normalne ryza nemixovana 🙂

jaja32
27. nov 2010

Tie co ste varili uz cviklu detickam, predtym ste ju nastruhali, alebo nakrajali na drobno. Ja som len nakrajala a varila strasne dlhoooo. Zajtra chcem opat skusit.

jja
27. nov 2010

ahojte dievcata, tak my sme asi plynule presli na jeden spanok denne...dnes ale pred vecerom si uz suchala ocicka ale zacali sa blaznit s barcou tak ju to preslo, tak uvidime dalsie dni ..
@jaja32 ja som prvxkrat nakrajala na kocky a tiez to trvalo , tak som na druhy den nastruhala najemno a bolo to lepsie...a masielko obycajne- len nam nechuti s maslom roztek , radsej suchy🙂
@avaka aku bundicku si si kupila? kde? aj ja som vcera obzerala a skusala, ale nekupila a asi zajtra ju pojdem kupit.

avaka
27. nov 2010

@jaja32 a chutila?so zemiacikom si davala?ja som citala,ze sa ma varit dlho a so supou,ale neviem preco,ci kvoli vitaminom... 😕 ja som este neskusala,ale ked nic neje(varene),ani nemam chut.. 😒

avaka
27. nov 2010

@jja ,tak asi to nie je nahoda,tak asi aj my prechadzame na ten jeden spanok 🙂

@jja ,kupila som si v laugu,uz davno som ju mala obzretu,ale mi vadilo,ze je paperova,lebo mne to smrdi..ale teraz som to necitila uz sa asi vyvetrala 😅 ,ale je aspon teplucka 🙂

lucia411
27. nov 2010

ahojte babulky, tak u nas dnes mrzlo....nesnezilo, ale zato na nohy stipalo fajnucko 😅 zajta je 1.adventna nedela, tak ideme pozriet do mesta na ten chaos ludi 😀 inac den bol v pohode, vonku, doma,upratovali sme so Celi, celkom nam to islo...ona miluje vysavac...pozera na to cudo judo a ani nemukne, len otovrene ustocka a predychava 😀 dnes som jej varila cestoviny so sunkou,mrkvou a zeleninkovu polievocku tak ona zbastila vsetko..az som zasla, ale potom mi do 16.30 nic nepapala...urobila som jej jogurt s bananom, tak ten nechcela, ale kasu vanilkovu to hej..tu by jedla kazdy den 😀 teraz mi ide v telke supertalent na RTL a mm v praci, maju fofry teraz pred sviatkami..uz taha 5 den az utorok ma volno 😝

lucia411
27. nov 2010

@jaja32 ahoj, ja som nastruhala, a varila a varila......vsetko struham co sa tyka zeleninky, zemiaky pucim vidlickou

olifcek
27. nov 2010

@svetlankat jaaaaj, kukam, ze vo stvrtok ideme na 13.00 ku pediatricke x;oD

@avaka daj foto vetrovky, pochvaaaal sa, ja som zvedavaaa

@lucia411 nie je na sunku priskoro? sme sa o tom nedavno bavili x;o) ze uz taha 5 den x;o) to je klasika, nie? na slovensku sa pracuje tiez cez vikendy i sviatky, hech

ja som cviklu este nerpbila x;o((( ja bych najradsej dala kupenu... ako dlho ste ju varili? nech Olivku neochudobnujem x;o)

lucia411
27. nov 2010

@olifcek dala som sunku dnes prvy krat, ale nie vela, lekarka mi ju vo stvrtok odobrila tak sme skusili dnes...cvilku som varila az kym nebola uplne az rozvarena 😀 preco kupenu olif by si dala?tam je ochutena ci?no gastronomia je des...robis v jednom kuse 😝 sviatok piatok

olifcek
27. nov 2010

Oliv par dni ked ziva, tak nahlas, hehehe, boze, to je zlate, chi chi.. bezpecne vieme, kedy ziva, a moze byt v miestnosti, v ktorej chce 😀 😀 😀

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 lebo sa bojim, ze ju nezvladnem urobit ☹ ale ako pises, kupenu nemozem, je ochucovana, minimalne solena, takze... oki, takze nastruham, alebo dam na kocky a varim, kym nebude rozvarena x;o) varila si bez supky, jo?

no mam pocit, ze dnes uz nielen gastro pracuje kazdy den, hrozna doba 😒

olifcek
27. nov 2010

@lucia411 a sunka... ja nikdy, ako som pisala, nedam len na nazor jednej lekarky, hrozna som, co? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre