Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
1. dec 2010

@garonka takze tu moju oranzovu karu v snehu este vyuzijem

raa2
1. dec 2010

@selyma my mame v predu take kolieska a poviem ti ze je to na figu, ma to brzdi, narobim sa ako kon, ked kocikujeme po snehu 😕 ale inak je super, mozno hentie budu z ineho materialu...

lienka2
1. dec 2010

@selyma ja len potvrdzujem, take kolieska tlacit v snehu nie je velka sranda, uzila som si svoje v nedelu a to bolo len par cm 😒 tak dufam ze nebude velmi zasnezena zima 😅

garonka
1. dec 2010

@selyma mame rovnake kočíky ja vytiahnem karu bežovu 😀

svetlankat
1. dec 2010

@garonka 😀

olifcek
1. dec 2010

zajtra idem na polikliniku sever, cize od cca 1.30 som free a v meste... dame stretko @garonka? @svetlankat? ci skocime do optimy?

svetlankat
1. dec 2010

@lienka2 ani len netusim, prides v piatok???

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek ja mam anglinu, ja musim do mesta. Ale az tak okolo tretej

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat aha, to tam tak dlho asi radsej nebudeme x;)

lienka2
1. dec 2010

@svetlankat asi nie, musim zbehnut do mesta kym bude mm doobeda doma.. takze nestihnem vychystat seba aj maleho kym pojde mm do prace..

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek vies ja davam mm malu o piatej tak preto az tak neskoro,ty prides v piatok??? ze vraj je v galerke mikulas v piatok, od stvrtej tak asi pojdem kamoska sa ma pridat

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat o ktorej ides na mikulasa? v cassovii bude v nedelu

garonka
1. dec 2010

@olifcek kedy stretko? v piatok som u mamky
jej a my ideme na hlavnu v nedeľu sa teším

svetlankat
1. dec 2010

@garonka
@olifcek my asi v nedelu pojdeme predsa len do toho mesta, ale do davu nepojdeme, ked bude vela ludi, tak pojdeme domov.

@olifcek ze vraj tam ma byt o stvrtej tak tak nejako by som chcela ist

garonka
1. dec 2010

@svetlankat ja idem a my sa kočíkom prederieme 😀 ale zaleží aj od počasia 😉

svetlankat
1. dec 2010

@garonka keby bolo vela ludi, tak sa prejdeme po meste pokukame vyzdobu, mm poslem nech mi ide kupit kosicky med, on o tom este nevie a pojdeme dom

olifcek
1. dec 2010

@garonka zajtra som v meste, v piatok u svetlanky, pridas sa?

maculik
1. dec 2010

ahojte,
dnes nocna netaha? 🙂
ja sa chystam pomaly do postele, ktovie, aka bude noc.
Cele poobedie aj vecer tu snezilo, bola som poobede chvilu s P.aj vonku, ale nepacilo sa mu pod prsiplastom, tak neviem, ako budeme chodit von, dufam, ze si zvykne. Ked som ho dala prec, tak asi 10min bol klud, chytal vlocky a smial sa, ked mu padali na tvar, ale potom zacal plakat, tak sme isli domov.
Vecer zase bola vonku Adelka, skor sa nedalo, lebo som doma nechala aj kombinezu, aj oteplovacky, tak mama zhanala nejake v Puchove, nasla v sekaci taku super kombinezu, tmavomodru, tak bude bud.zimu aj pre Petrika.

@zucana prosimta, zabudla som, ako mam davkovat tie kvapky. Chcem od zajtra skusit dat, asi sa zacal Petulkovi tlacit nejaky zubok, lebo je upistany a zase si pcha prsty do pusy. Diky 🙂

@hajdylca vsetko naj k 10.mesiacikom 😉

svetlankat
1. dec 2010

@hajdylca aj ja sa pripajam vsetko naj naj naj

svetlankat
1. dec 2010

dobru noc baby

hajdylca
1. dec 2010

@svetlankat @maculik DAKUJEME 🙂
@maculik Petrikovi tiez prajeme vsetko len najlepsie a najkrajsie 😉 🙂 😉

maculik
1. dec 2010

@hajdylca dakujeme 🙂 😵
dobru noc, idem aj ja uz, som tu este tatovi cosi robila do roboty...

zucana
1. dec 2010

@maculik Das jednu tu dozicku vecer a rano 😉 @hajdycka vsetko naj 😵

zucana
1. dec 2010

@maculik Das jednu tu dozicku vecer a rano 😉 @hajdycka vsetko naj 😵

olifcek
1. dec 2010

@hajdylca
@maculik

jeeeej, krasne vymesacniny prajemeeeee... boze to letiiiii

my sa hraaaame x;o) Oliv nam zalomila o 20.30, tyak sme sa presunuli, no prebudila sa a uz nehaji, tak sa hrame, tancujeme, spievame, hehe.. zrovna puci... 😀

zucana
1. dec 2010

@maculik Aj vam vsak som zabudla 😅

avaka
1. dec 2010

@maculik ,

@hajdylca ,vsetko naj k 10 mesiacikom 🙂

@maculik ,ani mne nechce byt mala pod prsiplastom a mame taky hruby,teplo je pod nim ako v stane...tak som dnes dala slnecnik zase ,ked bola metelica.. 😅 a pomohol,aj spala

aj my mame na kociku mensie kolecka predne,ale nie dvojite a myslela som,ze to bude horsie,ale zatial je len par cm 😅 ,ja na ten kocik nadavam na vsetko,ale co ma super,je ovladanie,jednou rukou uplna pohodicka,to chvalim velmi 🙂
mala mi stale place,boli ju brusko.. 😔 ,mala kusok cerstveho rozku a zase 😒
ale bohovska je, min.tyzden sa 1.x postavila,aj to bola v takej strieske,ani sa nevyrovnala,len ritka vypucena ,na chodidlach nestala a dnes uz stale stavala pri gauci,krasne pomaly sa spustala sama na zadok a v stoji sa drzala jednou rukou 😎 🙂
@andrea2603,dik za info k ekzemua @zucana,myslite teda,ze ked zistim,z coho to je,a nema to nejako extremne,ze bude stacit stravu upravit do "normalu" ,teda neprehanat to s mliec.vyr.,prip.cokoladou... 😕 ,alebo treba uplne vysadit?,ked Andrea pises,ze Vam kazali obmedzit.A take bezne alergeny by nam teda aj pediatricka spravila?

zucana
1. dec 2010

@avaka Ja by som uplne obmezila a Po case zacala davat Ale uvidis aka bude reakcia ked to' bude Priamo konzumovat
jem haji mam plny nos 🙄

avaka
1. dec 2010

@zucana ,dik 🙂
vysmrkaj a dobre spi,bruu 🙂

olifcek
1. dec 2010

@avaka dobra rada nad zlato... sa tu pucim, si podarena 😀

olifcek
1. dec 2010

moje obe sovy nie a nie ist haji, tak idem skusit tu malicku presvedcit, ze je uz unavena 😀

mmaarrttiinnaa
2. dec 2010

dobré ránko dnes sme dlho spali až do pol 8 naša Vanesska má dnes 10 rokov bože ani sa mi veriť nechce šak mám len 28 a také veľké dieťa veľa ludí si mysli ze Matthyasko je môj syn a Vanesska sestra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre