Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
5. dec 2010

@zucana ,dam

olifcek
5. dec 2010

@jaja32 jeeej, dakujem za tip

@maculik
@zucana
@avaka
dakujem krasne baby ;o) veru, vyrastla nam 😵 😵
@zucana hehe, prepac, ale rehunam sa na tych prirovnaniach, Ty si podarena x;oD

@maculik stastnu cestu
@zucana perfis fotky

olifcek
5. dec 2010

@avaka jej, vianoceeee... my nakoniec nemame ani adventny veniec.. a stromcek asi az 24.12. dame... ale z Tvojich fotiek vianoce uz citit, parada

ideme sa pokusit haji...

svetlankat
6. dec 2010

@zucana jej stromcek, pekne fotky, ake to tam mate krasne priestranne.

svetlankat
6. dec 2010

Inac dobre ranko, u nas konecne druha stolicka vonku a uz sa tlacia dalsie.

blumka
6. dec 2010

bre ranko ;)
nasej juli idu zuby, takze mam krasne adventne romanticke noci..nespim ale kukam von oknom ako snezi 🙄 😅 ale rano mi to vobec nevadi...ja som taka nabudena z tych vianoc ze mi to dobija baterky 😵
Terezka dnes rano nasla balicek na okne vo svojej izbe, skoro som sa rozplakala ako sa ona vie tesit...to je najkrajsi pohlad...
@avaka foto dam, len skoda ze mi v tom krbe nepalime drevo, je z toho len bordel...ale tak aspon pre atmosku by sme mohli, ne? 😉
@zucana zuci, vies co by niektore zeny dali za to aby vyzerali ako angelina...a niektore asi aj ako dolly? 😀 😀

dnes nas caka v skolke vystupenie, sa tesim 😵

jaja32
6. dec 2010

@avaka neviem ci pomoze foto, ale aspon trosku 🙂 tyc este nie je poriadne namalovana, ale asi uz ani nebude.

alex
6. dec 2010

@olifcek olivka je krásna a už je z nej normálne bacuľka. Je to šikovná kočka a vôbec nevidieť, že je predčasniatko.

Inak my máme tiež hojdačku, Jakubko dostal od našich na Mikuláša.

@jaja32 tá tyč sa dá kde kúpiť?

laxity
6. dec 2010

Ahojte

tak aký bol Mikuláš? 😵

My sme boli včera na Mikulášovi, tam kam chodíme cvičiť...bol aj čert. Natálke sa páčilo a stáááále čumela len na čerta, potom sa pekne pofotila, dostala balíček a išli sme domeno haji 🙂

@maculik šťastnú cestu a snáď sa teda vidíme 🙂

My sme boli na chalupe a včera sme odchádzali ráno o 8.00 a bolo -21°C 😅 😅 😅

Počula som, že v nejakých už -10-12°C sa nesmie chodiť von na prechádzky...vraj sa to neodporúča je to pravda?

@olifcek ani my nemáme adventný kalendár nejak sme zabudli 😀

@blumka to musí byť naozaj krásny pohľad vidieť, ako sa deti tešia...takže Terezka poslúchala a mala krásneho Mikuláša 🙂

laxity
6. dec 2010

@zucana inak krásny byt a fotky krásne vidím, že aj u vás bol bohatý krásny Mikuláš 🙂

poslúchajú tie naše detičky to darmo 😀

laxity
6. dec 2010

@olifcek aj my chceme kúpiť hojdačku...boli sme u kamošky na návšteve a oni mali a bolo to super 🙂

laxity
6. dec 2010

@alex dobre poslúchal Jakubko, keď hojdačku dostal...super sa teším 🙂

jja
6. dec 2010

ahojte
tak aj u na bol stedry Mikulas...mali sme doma Mikulasa aj certa, mala sa certa aj bala, vkuse nanho hladela a schovalala sa mi pod pazuchu🙂 ale mikulas sa jej pacil, lebo mal presne taky isty hlas ako Barca...tak neviem ci to uz moze takto babo rozoznat ale ked ukazovala na Mikulasa tak hovorila bababa---ako vola na Barborku, a smiala sa na nho🙂) ale balickov dostali dievcence dost...teda aj my s tatkom 🙂
@zucana kraasny bytik..taka vianocna atmoska z neho uz ide, a my sa este len chystame rozbit obyvacku...no neviem kedy my budeme mat vyzdobu 😒
@blumka neviem ci ti to pomoze , ale aj ja mavam taketo noci, len to ze ja nepozeram z okna, ale do plafonu 🙂 v sobotu nam vykukol 6-ty zubok ale dalsie dva horne sa tlacia o dusu, tak je veselo 😒 a mas nadherne porobene vecicky...sikulka si, ja takjeto nevim 😔
@maculik stastnu cestu...
@olifcek mala je nadherna 😉
@avaka Ela nema chybu...a v tej vesticke je rozkosna🙂)

blumka
6. dec 2010

@zucana..zuci, krasne mate vyzdobene 😵
@laxity no jasne ze Tete posluchala...ved denne mi aspon 10x povie ja uz budem pocuvat 😀 😀

blumka
6. dec 2010

@jja ja uz som si asi zvykla...ked jej v septembri sli 4 zuby naraz tak sme tiez nespali, striedali sme sa s mm..potom zacala spinkat krasne, boli uz aj prespate noci ale teraz znova idu zuby takze si nepospime..ale zas bude dobre, takze ja to tak beriem, proste vydrzat a ono sa to upravi 😉

raa2
6. dec 2010

Dobre rano 🙂
@avaka ta hojdacka sa nevrta, vypada takto : http://www.kociky-vydeko.sk/tako-hojdacka
my sme nakoniec dali matikovi do topanocky mikulasa, ale moc sa to neujalo, vysypal z topanocky mandarinku, bananik a takeho maleho mikulasika a odisiel prec 🙂

@zucana pekna vyzdoba a fotecky tiez 🙂 my ideme dneska na mikulasa k mm do prace, tak som zvedava ako sa bude matik tvarit, mame sa cerveno obliect.
inak sme boli v sobotu v Auparku pre kalendare, velmi pekne su, podarili sa, tak mam darcek pre nasich 😉

laxity
6. dec 2010

@raa2 všetko naj dnešnému oslávencovi 🙂

aj aj ostatným ak máme 🙂

raa2
6. dec 2010

@blumka aj nam idu predne dva zuby, tiez katastrofa, tyzden sa stale budil, sopliky, ale teraz sa uz len je to uz lepsie 😉 este ich nema prerezane, ma to chudacik az take bordove ☹

raa2
6. dec 2010

@laxity dakujeme! strasne to leti, ze 10 mesiacov 😉

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat Miska uz ina zubana ;)

@blumka budes i natacat? ;)

@laxity mne mm povedal, ze on si na takom nezaklada... tal s,e mekupili x;o))

Mikulas bol bohaty, wow, sme vsetci boli dobri zrejme, na prekvapenie, i ja 😀 ja neviem, do kolko stupnov sa smie ist von, ale boli sme uz pri -10, co bolo v sobotu vecer...

@laxity ved toooo, tie hojdacky su parada, Olivke sa neskutocne pacilo, co i na videu vidiet 😵
@alex dakujem x;o) pediatricka, neuro i hemato tiez tvrdia, ze nevidiet, ze je predcasniatko x;o)
@jja dakujem krasne x;O)

olifcek
6. dec 2010

@raa2 wow, krasne vymesacniny prajem

laxity
6. dec 2010

@olifcek na čom si nezakladá? 😕 adventný veniec? či? Bo ja takéto veci s mm ani neriešim, ja si robím výzdobu sama a takéto domáce veci a mm nech rieši elektroniku, auto a pod..... 😀

@raa2 neskutočne to letí...za chvíľku budeme robiť oslavu prvých narodenín...ja osobne sa jej neviem dočkať 😵

zucana
6. dec 2010

@raa2 krasne vymesacnicny 😵
dik baby za pochvaly snazila som sa 😅 a tesi ma ze sa to paci aj vam 😉
no ten chlapik sa mal v sobotu ozvat ohladne bytu a nic....normalne som z toho nanic....ked sa vam tak paci nechcete sa niektora prestahovat ? 😀 😝
tu leje...viki ma zvysenu teplotku 37,5 ale zubov nikde....sem tam kychne....asi radsej nepojdeme von dnes ze?
hojdacku my by sme chceli dat na zahradku ked sa podari dom zacat restaurovat 😅 a to bude az ked sa preda byt.... 🙄

zucana
6. dec 2010

@olifcek no keby bolo na mojom muzovi tak ani stromcek asi nemame 😝
@avaka inak mne sa najviac paci ta kde ste 3ja...len najdi taku kde nema gulu mala v tvaricke 😉
ale aj tie prve su krasnucke tak prva cirnobiela....
tie ostatne kde je sama tam ma taky cudne vykruteny krk 😅 😕

blumka
6. dec 2010

@olifcek no jasne ze budeme natacat...a zavesime na FB 😉
u nas riesim vyzdobu ja, mm sa nepytam, ale asi keby som neurobila tak by sa cudoval preco nie je.. mne osobne to k vianociam patri...ved vsednych obycajnych sivych dni je cez rok vela, tak aspon tieto adventne a vianocne si urobime ine, slavnostnejsie, ligotavejsie 😉 ale chyba mi este vianocna ruza a vona cecinky a vanilky..to musim poriesit 😀

@olifcek, @svetlankat @lienka2 @garonka @katka888 pridete ku nam? 😵 kedy vam to vyhovuje? mne je jedno

olifcek
6. dec 2010

@laxity ze veniec? netreba, ze on to tak nepreziva a neuznava x;o) tak sme sa na to vybodli a nekupovali/nerobili sme 😀 o rok ale uz kvoli Olivke kupime/urobime 😉
@zucana tak moj zase stromcek chceeee, len tento rok bude malinkaty

boze sa mi snival sen.. ze ked mm vytiahol stromcek a postavil ho /tento rok este bude taky pici mini/, tak ze to bola vlastne len asi pol metrova sviecka, ktora sa smerom k spicke zuzovala, 4konariky a to bolo vsetko, ze som kukala jak puk a bolo mi luto,ze taky stromcek 😅

olifcek
6. dec 2010

@blumka jj, cecinku si aj my kupime x;o) joj, musim dnes, teda chcem, dnez uz poriesit tu socialku, ale i ked teplomer ukazuje 0stupnov, pocitovo je minus x;(( bleeee, no musim... do socialky, paq vcera sme v tescu kupili teple capacky, no neobujeme ich kvoli nartu, takze idem vymenit

blumka
6. dec 2010

@avaka krasne fotky ;) som ti tam poklikala ktore sa mi pacia...tu spolocnu som neklikla aj ked je velmi pekna ale Elku tam nevidno do tvare...inak by som asi vybrala tu 😉

olifcek
6. dec 2010

joj, Oliv je dnes... sama sa nepohra ani sekundu, hned zacne plakat... tak jej idem dat obedik, ked nepojde haji oblecieme sa a pojdeme riesit veci do mesta...

laxity
6. dec 2010

Natália hrozne mojkáááá hovoriaceho psíka...si ho veľmi obľúbila...síce je pokazaný a nehrá ale radosť jej robí veľikú 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre