Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
6. dec 2010

@lenica81 dakujem...ale kym vysli tie pekne fotky tak celi si dala dole ciapku aj 100 krat asi 😅

raa2
6. dec 2010

@lucia411 to sa aj matkovi paci, a ked sa vycika do nocnika alebo vykaka, tak sa na to pozera 🙂

avaka
6. dec 2010

ahojte 🙂
@blumka,krb je nadherny,ved aspon cez vianoce urcite zakurite,ako vravis kvoli atmoske 😉 ,fakt je super,mat taky doma...a baby su zlate,viem si Tete predstavit,uz je to ine,ako tie nase male babatka...
@jaja32,dik za foto tyce,mm vravi,ze aj to by tazko drzalo na nasich papierovych zarubnach... 😅 ,ze mozno vo vchodovych ano,ale to by bolo asi blbe... 😅 😀 ,alebo este mozno kupelna...no uvidime...
@raa2,dik,super hojdacka,uz som take videla,ale my by sme ju nemali absolutne kde dat,problem mame aj so stolickou na jedenie,uz aj tej tu mame az -az...
@svetlankat,sikulka Miska a ako dlho stala,kym sa rozbehla?myslim,od prveho postavenia....lebo nasa sa len pred nedavnom postavila a uz sa ma dnes drzala 3 prstami frajerka.. 😕
@olifcek,je to sila,ako sa Ta olivka zmenila ,velmi rychlo....zlata je,ja som dnes E vazila,mala v pyzame 7,5 kg😅
@jja,zajtra sa ozveme,uvidime,kedy baby pospia a dohodneme,ak budete mat cas teda 😉
@zucana,snad to budu len zubky a Viki bude rychlo fit 🙂 a dakujem za poradenie aj ostatnym kockam 😵 ,ale spolocnu foto nemam inu,lebo E sa nekukala do fotaku,mala som len samospust a aj ta jedna spolocna je zrnita,takze dam asi len kde je sama,este nejake mam,upravim,ale dnes uz nie,lebo ma zase boli hlava... 😒

lucia411
6. dec 2010

@raa2 presne aj nasa 😀 a pozrie este na mna tymi ockami ze co to mami nie? 😀 😀 😀

blumka
6. dec 2010

ahojteeee 😉 ja som po dvoch hodinach uspavania...ja nechapem kde tie deti beru energiu, ja len lahnem a uz sa mi oci zatvaraju a ony by len saleli a postele rozbijali 😅

@lucia411 krasnu bambulku mas doma 😉 😵
@avaka vies co, my obcas do krbu dame sviecku, bordel to nerobi a atmoska je skoro taka ista ako z dreva... 😀 😀

lucia411
6. dec 2010

@blumka dakujem , no mi hovor odkial tu energiu beru..nasa spala dnes za cely den 50 min asi ale o 19.30 uz zaspinkala 😅

blumka
6. dec 2010

@lucia411 juli spala dnes menej ako zvycajne ale teraz vyvadzala ako keby prespala cely den...ale to preto ze bola rozkekesena z terezky a terezka zas z mikulasa 😀

avaka
6. dec 2010

@lucia411 ,ano ,zabudla som,rozkosna je Celi 🙂

@blumka ,vy ste riadni improvizatori... 😀 ,ale dobry napad 😉

blumka
6. dec 2010

@avaka to moja svokra vymyslela 😀

lucia411
6. dec 2010

@blumka hej a ako sa pacilo terezke v skolke?mikulasko bol fajn?
@avaka dakujem 😉

blumka
6. dec 2010

@lucia411 pacilo sa jej velmi...a boli rozkosni ti mali ked vystupovali, taki vystraseni, lebo tam bolo na mraky ludi a maly priestor, ale terezka sa zapajala...je v celej skolke najmladsia ale myslim ze na to ze je taka malicka a ze v podstate aj 2 tyzdne bola doma a len posledne 2 dni bola v skolke aby stihla docvicit program, ze jej to slo super. 😵

lucia411
6. dec 2010

@blumka jeeeeeej tak to muselo byt zlate, ja sa rozlejem na kolomaz ked uvidim moju dcerku 1x vystupovat niekde 😅 len ked som videla svoje krsniatka tak mi slzy sli ako hrachy, clovek pred 9 rokmi ich na ruckach nosil a teraz uz spievaju, tancuju, krasneee

blumka
6. dec 2010

@lucia411 no ja som mala na male aby som tam pred vsetkymi nezacala revat..take boli rozkosne tie deticky. a ja akcna matka som este sla pomahat ucitelkam, bo nestihali, nemali vsetky deti prezlecene, samozrejme terezka miesto v sukni a tricku mala mikinu a oteplovaky, bo ucitelky nevedeli najst jej veci, tak som este bezala do inej budovy pre veci, prezliekla som ju, potom som detickam davala kridla..ucitelky boli rady ze im niekto pomahal 😀

lucia411
6. dec 2010

@blumka tak to verim, mali ste iste co robit nie?a ostatne maminky sa nepridali pomoct?ale je to od teba mile, ze si pomohla, aj ked ja by som sa sla tiez roztrhat len aby som pomohla...

blumka
6. dec 2010

@lucia411 ja som tam povodne sla lebo sme s mm chceli aby nemala okluzor na ocku ked bude vystupovat a zabudli sme to povedat ucitelkam, tak som tam vbehla a ked som videla ze je este v oteplovackach a aky tam je chaos tak som im ponukla pomoc. ine maminy tam tiez boli ale vacsinou sa kazda starala o svoje dietatko

lucia411
6. dec 2010

@blumka aha jasne rozumiem a uz teraz sa tesim na fotky z mikulaska

olifcek
6. dec 2010

@lucia411 nadherne fotecky
@avaka vsak? super sa posunula nasa Olivka vpred x;o) teda tou vahou urcite 😵 😵
@blumka Ty akcna zena 😉

svetlankat
6. dec 2010

@avaka ana sa rozbehne, Misa ked sa postavila hrala frajerku od zaciatku. Musim povedat ze je dost nebojacna,klop klop klop, ale to je niekedy na skodu. Ela sa coskoro rozbehne uvidis, ale ja to este stale nenazivam chodzou, lebo sice urobi nejake tie kroky ale po nich ju treba vzdy chytat, ta stabilita je este stale slaba. Len ma to dnes potesilo

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat ale to uz su krocky prveeeee, zahod skromnoooost, Miska uz cupikaaaaa

lucia411
6. dec 2010

@olifcek dakuuujem

svetlankat
6. dec 2010

@blumka Tete sikula, tak si mala super zabavu aj ty, s kridelkami 🙂

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek ale no to nie je skromnost, to je fakt, ked sa zlepsi stabilita potom napisem, ved v piatok uvidis.

blumka
6. dec 2010

@svetlankat akonahle urobila sama bez opory nejake kroky tak to uz ber ako prve krocky 😉 sikula je miska...ja vidim na nasej juli aka je zo dna na den staiblnejsia, uz vie krasne zo stoja zist dolu, uz nevresti ze nevie, jednou rukou sa drzi, druhou docahuje vsetko co ma v dosahu aj sa predlkoni dolu a vezme si hracku zo zeme...sikovne su tie detuchy
@olifcek mne to proste nedalo..ozvala sa vo mne ucitelka, no? 😀

blumka
6. dec 2010

@svetlankat @olifcek tak piatok si mozem rezervovat pre vas? a @lienka2 a @garonka?

svetlankat
6. dec 2010

@blumka pani ucitelka? chyba ti praca?
Dakujem baby, ale fakt od chodze to ma daleko, ved bola ako opity izidor

blumka
6. dec 2010

@svetlankat no ked som doma tak nie, ale akonahle som v skole alebo takto medzi detmi tak hned by som sa zapojila do procesu...ved aj dnes..mm len sa smial ako som ja pozerala na ten program, ze co by som vylepsila ako inak by som urobila..profesionalna deformacia 😀 tak na par hodin do tyzdna by som brala

svetlankat
6. dec 2010

@blumka pre mna mozes, dufam ze aj pre Oli, co prinesiem????

svetlankat
6. dec 2010

@blumka a ty si ucitelka coho???

blumka
6. dec 2010

@svetlankat seba a Misku 😀 😉

blumka
6. dec 2010

@svetlankat prvy stupen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre