Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. dec 2010

@avaka co? tak to som este nepocula...neviem ti poradit..ja som na alergo chodila, teda chodim satle od 13. rokov, ale odmalicka som mala problem s kozou, mala som ekzem, a liecila som to na koznom, ale uz vtedy mi povedali ze citrusy a cokolada mi robia zle, len mam pocit, ze to vraveli kazdemu co mal ekzem, mozno keby som uz vtedy sla na alergo zistili by daco ine..no a toto s chladom mam len teraz v dospelosti

blumka
20. dec 2010

@lienka2 ano neutrogenu odporucam aj ja 😉 najprv mi nezaberala, teda zdalo sa mi ze je slaba ale cim castejsie kremujem nou tak tym lepsie 😉
@raa2 nasa jjuli vie zo slamky potiahnut ale vytecie jej vela, ju to zaskoci tak polovicu prehltne, zabehne jej a druhu polovicu vypluje 😀 ale to chce cvik..terezka zo slamky pije od roka

lienka2
20. dec 2010

@blumka a ako dlho vydrzi to malinke balenie? som to uz pozerala v obchode, ale nakoniec som ju nechala tam..

idem uz spat, dobru noc 🙂

raa2
20. dec 2010

@avaka @blumka kupim mu a ked tak sa nauci neskor 😉 inak pije z toho Avent poharika ako frajer, jednou rukou si ho drzi 🙂
stale sa nedviha na nohy, az teraz sa zacina davat na 4, ale viacej mu vyhovuje ta jeho metoda presunu, tak dufam ze sa rychlo zacne stavat na nohy, nech uz mam dusu na mieste. bojim sa ze si ju nejako vykrivy tu nozicku...

blumka
20. dec 2010

@lienka2 vies co, nepoviem ti to na dni ale vydrzala mi dlhsie ako ine kremy, lebo ma taku zvlasstnu konzistenciu, staci ti malinko a premasti ti ruky a pritom ti neostanu mastne...

raa2
20. dec 2010

@lienka2 vydrzi to asi 200 natreti ruk, tam pisu, ale co ja viem tak asi menej, ale ja si toho poriadne davam a zabera mi to naozaj. je sice drahsie, ale je dobre 🙂

raa2
20. dec 2010

@blumka ja mastim poriadne, nech su do rana fit 😉 a kazdy vecer riadna vrstva, ale mam ruky riadne dopukane a rano vzdy pohoda..

blumka
20. dec 2010

@raa2 no ja si davam malo, lebo aj tak vkuse daco riesim s vodou, teda cez den a teda casto natieram, ale mne vydrzala dlhsie ako ine kremy 😀 ale to suhlasim ze aj ked je drahsi je asi najlepsi

raa2
20. dec 2010

@blumka ja tiez tu vodu stale riesim, stale nieco utieram, umyvam a tak 🙂 a neprospieva im ani kocikovanie v tejto zime, darmo mam rukavice, aj tak ich mam stale suche dopraskane..

blumka
20. dec 2010

@raa2 no ved to.. zima, voda, treba sa starat o rucicky... 😉

raa2
20. dec 2010

@blumka tak tak, uz som aj vytrhla kupon na zlavu v DM ku na telove mlieko od neutrogeny, zajtra pojde mm pekne kupit.

avaka
20. dec 2010

@blumka ,jaoj,no som zvedava,co mi zajtra povie,to i treba asi vymenny listok na alergo,skusim tam aspon zavolat..
teraz bola mala hore,total rev,lezala cez barikadu prevesena a panika...
idem dobru nocku

avaka
20. dec 2010

@raa2 a aky to je krem,co spominate?aj ja mam take ruky a furt vo vode..

avaka
20. dec 2010

uz som ho kukla,dobruuu 🙂

raa2
20. dec 2010

@avaka sikovna, dobru 🙂

maculik
20. dec 2010

ahojte 🙂
tak som pobalena, darceky rozdane, Adelka sa velmi tesila, aj ked najviac viedla koliska od nasej byvalej domacej, co nam dala po jej vnucke 🙂 Petrik dostal take zvlastne auticka, tak to bolo radosti, tak sa za nimi nahanal po celej obyvke, aj na chodbu usiel, vobec mu nevadilo, ze je tam tma a my vsetci v obyvke, veselo sa plazil dalej za autom :D

Mm bol spokojny aj s taskou, aj s kravatou, berie si ju aj na Sk, da si na Stedry vecer 🙂
A ja som tiez nadmieru spokojna 😵

a este chcem overit tu stredu - plati to teda, o 14 v Hopsasa, jo? Dojdem urcite, akurat ze moze sa stat, ze budem meskat trosku, ale dojdem isto.
a netreba to rezervovat, kedze nas bude viac? @maminnka co povies, nebrnknes tam a neohlasis hromadnu navstevu?

@zucana ja obliekam dlhe body, dlhe tricko, pancuchy, ponozky, capacky, nohavice al.rifle a bundu. Vezmem teplaky a uvidim, ci ho vnutri necham len v pancuskach, alebo navleciem aj teplaky. V rifliach sa mu nebude dobre plazit 🙂

@raa2 super, to by si zajtra dosla a len sa cudovala, kde vsetky sme 😅 😀

maculik
20. dec 2010

Kocky, prave sme si s Matkou (matesl) pisali, ze by tam mal niekto asi brnknut a overit, ci sa tam nekona nejaka oslava a pod, lebo ked hej, tak ze vtedy dnu nepustaju.Nie ze sa tam dotrepeme a oni nas vsetkych vyhodia von, to kam nas tolko potom pojde? 😅

Kto by sa na to podujal? Ja aj hej, ale od rana cestujem a na hotel dojdem az niekedy poobede. Tak prinajhorsom vtedy, ak dovtedy nikto 🙂

A idem uz bvuat, mm ma vyhana, tak pekne snicky a ak sa bude dat, tak sa z hotela vecer ozvem.

alex
20. dec 2010

@hajdylca nás tam bezproblémov pustili a to nevravím, že tam bola aj švagriná s malou a to nemala ani pol roka.

inak je tam dosť teplo, je tam koberec, takže ja malému dám pančušky a body s dlhým rukávom a v tom ho tam nechám loziť. Prípadne zoberiem ešte tepláky, ak by sa mi zdalo, že je tam zimšie.

@zucana záleží od toho, z ktorej strany pôjdeš. Ja som urobila mapku, možno pomôže 😅

alex
20. dec 2010

no práve pozerám, že je to moooc maličké, takže nepomôže.

zucana
20. dec 2010

dik baby mne islo o ten overal....ved bude v afte tak musim davat?
inak nejak necitam...
kde su foto z oslavy?

alex
20. dec 2010

@zucana nemusíš dávať overal, keď pôjdete autom. Stačí bundička a tam ju aj tak vyzlečieš.

zucana
21. dec 2010

a uz tam niekto volal ?alebo zavolam ja?
inak neviem kde natiahnut na youtube video.vzdy to tam bolo hned ze natiahnut a teraz neviem kde to je...kto poradi?

lenica81
21. dec 2010

@blumka @lienka2 ja teraz testujem zazracny teglik od oriflame na tie praskliny na rukach a cudujsasvete zabera... 😉 konecne nieco... 😔 lebo je to fakt blbe, kedze furt mam ruky vo vode a stipe to jak das...

olifcek
21. dec 2010

@zucana doma si asi automaticky prihlasena, u mamky asi nie. Skus kuk

svetlankat
21. dec 2010

dobre ranko baby, tak som sa tu na chvilocku dostala, grilaz urobeny mnam mnam, ten u nas nesmie chybat teraz pucim toastiky kym Miska este dospava a potom pojdeme von.

svetlankat
21. dec 2010

@blumka ta neutrogena to je ten na suche ruky??? aj ja mam take tak by som si zasla kupit

svetlankat
21. dec 2010

Inac baby u nas uz vsetky stvorky vonku, cakame na trojky a patky.

mykky
21. dec 2010

A my zatiaľ len dole dva, ale už týždeň mám napuchnuté horné ďasienko a plač v noci nenormálny. ☹ Neviem, či jej nepôjde viac naraz 😢

olifcek
21. dec 2010

my stale 4, a dalsie dva sa chystaju von uz tyzdden tusim

lolka
21. dec 2010

caute, Viki je vonku a sa snazim rychlo piect, stromcek mame postaveny a vecer sa ho chystam zdobit 🙂
idem vas trochu pocitat - snad sa mi to nespali... 😅
zubky ? my mame uz 2 mesiace furt 4 kusy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre