Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 ake? nejak som mimo 😕

lucia411
30. dec 2010

@jaja32 a to som mala odkial vediet haa???? 😀
@olifcek ospravedlnujem sa

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 vidim, ze bre som to s um pochopila 😵

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 takze nic? uff dobre, bo som nechapala, hehe

jaja32
30. dec 2010

@lucia411 😀 😀 v pohode, ved to nemam na cele napisane
@olifcek 🙂

lucia411
30. dec 2010

@olifcek no narazkky na UM 😀

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 ja nemam narazky na um, fakt mi sunar odjakziva chuti

lucia411
30. dec 2010

@olifcek ale nieeeeeeeee nic niccc 😀

lucia411
30. dec 2010

@olifcek to vazneeeeeeeee?bleeeeeeeeeeee 😀

lucia411
30. dec 2010

@jaja32 a ked nekojis tak ako casto davas malej mlieko?ked nepije ani vodicku? 😅

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 mnam, Ty ble 😉 ja si ho asi kupim, davno som nemala.

lucia411
30. dec 2010

baby budem tu vecer, teraz musim utekat mala sa zobudila, a ideme obedovat, dufam ze aspon par lyzic spapa.....potom prechadzka tesim sa cerstvy vzduch 😅 pekny dnik zatim ahojte

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 pa, i my pomalicky obedik budeme, paq na postu a sup ku @svetlankat

svetlankat
30. dec 2010

@lolka uzite si a aj vam krasny novy rok,
@zoska dufam, ze sa rozbehnete, ked nie podla mna nebud smutna,mozno sa chyti nakravske mlieko, uz mate 10 mesiacikov, tak uz to nie je taka tragedia neboj, drzim palce

svetlankat
30. dec 2010

@olifcek cakame

blumka
30. dec 2010

@olifcek @svetlankat stretkujete sa? aj @lienka2 a @garonka idu?

olifcek
30. dec 2010

@blumka jooo, akurat Olivke ohrievam papu, a paq vyrazame

svetlankat
30. dec 2010

@blumka @lienka2 ano @garonka sa nevyjadrila

zucana
30. dec 2010

@blumka to malo taky sviezi roztylujuci nadych do pohody ze aj dorotka koji kde sa da a nema s tym problem 😉
drazdit teda nebudem ale podla mna kazdy robi ako vie a ako moze a uzna za vhodne a nie sme tu baby co sa dzubaju a davaju polena pod nohy a je uplne normalne ked mame odlisne nazory ...a slova niektore ked pouzijeme ostrejsie no tak treba sa trochu ovladnut no 😅
ja som zas dobre nakapata....kycham jak one...dnes neprisla upratovacka som si chcela krasne upratat sama a takto som dopadla tak som aspon dlazky povysavala a zmyla a este ma caka kuchyna a kupelky....ale asi odpadnem tak mi duni v halve...ja to nechapem ....mne staci si dat menej teple gate a prechladnem.... 😒

avaka
30. dec 2010

caute 😎 ,no uz som tu tak klud...no myslim,ze dorotka urcite nechcela vyrypovat a od @blumka by som si napr.ja dala poradit aj ohladom kojenia 🙂

@zucana ,jaj,no herecka,v letnych nohaviciach...a to sme sa nedavno bavili,ze mas imunitu nejaku zblbnutu,ked mavas aj herpes...davaj na seba pozor 😉 ja si teraz ked idem von,davam pancuchy,rifle,tenke ponozky,hrube a po vychadzke som vcera skoro plakala,ked sa mi prsty rozmrazovali.. 😅 a to sme boli vonku hodku....a boli sme sa hrat u @jja,Kajka bohovska,ked vidi ovladac hned ma motivaciu ist vpred
😵 a ked zbadala Elu v hunatej trigovici ,asi myslela,ze to je macko,uz aj po nej isla..
😀
baby,nam dnes mala spala do 9:30 😕 ,zobudila sa o 7 mej a pistala ze mlieko...potom o pol 8 este zaspala do 9:30,som nechapala,tak ja ze bude mat len jeden spanok,ze ju dam neskor a ona uz o 12-tej isla spat,uvidime dokedy,ci bude dnes raz ci dva spat...

my sme mohli ist na silvestra na chatu,ale nesli sme,potom ze doma a nakoniec ideme k svagrinnej,takze to bude take rodinne posedenie,oni su na dedine v rod.dome,tak budeme asi az do 2.2
ja mam dnes uvarene,tak som rada,lebo vcera mi ficali vsetky horaky naraz.. 😅 ,dnes mozno jedno upeciem na silvestra este..

zucana
30. dec 2010

@avaka no len tu je 6 stupnov a slnko a bola som v uate a v obchode tak som myslela ze to ok 😠
my spavame do 9 .30 normalka 😝

selyma
30. dec 2010

@zoska ze posledni malo zubaty?Klaudika nema este ani zub. Ani jeden jediny

selyma
30. dec 2010

pardon zubatiiii

laxity
30. dec 2010

ahojte

@zucana skoré uzdravenie 🙂...a presne si to napísala, nie každá máme vždy rovnaký názor 🙂

olifcek
30. dec 2010

@laxity samozrejme, ale nic nam nebrani mat vyberany slovnik a inteligentne myslienky prenesene do pismen tu alebo inde

olifcek
30. dec 2010

u @svetlankat je super, len som nakukla a uz sa aj lucim

zucana
30. dec 2010

ja som asi videla take biele hore a podla mna by to mohli byt aj zuby 😀
som dost na tom blbo...idem si nejak budovat imunitu len este neviem ako :D

laxity
30. dec 2010

@zucana mm povedz 😀

inak taká otázka...kedy máte v pláne osamostatniť dieťa do svojej detskej izby?

maculik
30. dec 2010

AHojte kocky,
vobec nestiham net, dnes je mi uz lepsie trochu, tak sme boli dokupit silonky a par drobnosti na zajtra, ideme na Silv.do hotela Lux, tak som zvdava, ako to starka zvladne s malym. Tuto noc zase 2h buntosil, dnes vecer je nejaky urevany, neviem, co je.

ALe teda poviem vam, do sukromnej temy toho budem mat co pisat, uz nech sme v DE, pomooooc 😝

musim ist, maly si strcil vraj prst do vosku od sviecky, tak zajtra sa ozvem. pekny vecer 🙂

andrea2603
30. dec 2010

ahojte 🙂
som sa tu chvíľku neukázala, ale už mi chýbate 😉 , ale stále voľačo robím alebo voľakde ideme. Dnes som piekla znovu medovníky, pred vianocami som urobila dvojitú dávku + 3 iné druhy koláčikov a všetko sme za tie 3 dni zožrali 😅 . Už nestihnem dočítať, tak snáď mi nič neušlo a ste všetci zdravučkí.
... a dnes mi Liv padla 1krát z postele, skoro som zinfarktovala.

olifcek
30. dec 2010

uz domaaaaaaaaaaaaaaaaa, joj, ci fajne boloooooo.... a tie kolace fakt nemali chybu, sorko, ze som ich tolko jedlaaaaa @svetlankat ale nevedela som si pomoct... este tak pekne boli naukladane... no nedaj si, ked sa to nedaaaaa 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre