Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
7. feb 2011

@matesl ,
@lalipop ,aj ja umyvam vodou,ale niekedy treba aj vlhcenou predtym...a sudokrem som tiez uz davala dolu z jazyka...bavia ju pri prebalovani take tegliky,kremy,co jej idu otvorit....

lalipop
7. feb 2011

@avaka no my kakame do nocnika, tak ju chytim pod pazuchu , do druhej ruky nocnik a idem s nou do kupelne 😉

avaka
7. feb 2011

@lalipop ,jaj,tak to vy uz takto 😎 ,nasej pricneznej sa tam nechce sediet,iba ho chodi brat na hranie a vykrikovat ee ee a tlacit(divadlo robi)....tak vlhcene funguju,aby sme vobec do tej kupelne mohli presjt... 😅

zucana
7. feb 2011

@katina2209 no ako chata ?
A s tymi zubkami mi niekto poradi???

lalipop
7. feb 2011

@avaka ja si pri nu sadnem, oblozim hrackami a cakame. ked je sucha tak sa aj vycika a kakanie mam uz odpozorovane, ale sama sa este nepyta. no nemozem ju nechat ani na sekundu samu, lebo by to bolo na koberci 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
7. feb 2011

@rivatha keby som ho ja uspala aj mne maly place, ale teraz uspaval mm tak asi necaka mna maly 😀
ale uz sme ho boli 5x ucicikat zas...do kelu, nejak je casto hore zzas, ale nedavm prso, kolembame na rukach, ale v noci sa na to asi vykaslem, nebudem kazdych 20 min hojdat maleho, to by nezvladolmoj chrbaaaat 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
7. feb 2011

kocky, kde sa da kupit nejaky kostym na karneval? potrebujem pre Natalku, pomooooc!

lalipop
7. feb 2011

@maminnka skuste v draciku. maju tam rozne princeznickovske masky.

avaka
7. feb 2011

@lalipop ,mne tam nechce sediet ani ked som pri nej,stavia sa ...

@zucana ,so zubkami neviem....tiez teraz riesim,ci ma teplotu zo zubkou... 😔 ale asi ano,lebo sa stale budi a place,asi ju to aj boli...
@rivatha ,u nas schovava E 😅 ,nasla som spiralu po tyzdni,aj jej hreben...hadze to do kosika s podbradnikmi...a dalsie veci za postel,za gauc a pozrie na mna ustarostene ze baaac 😨 upratuje tiez v linke,ale tam ju chvalim,aspon stihnem nieco pri linke spravit a ona je spokojna-nenahraditelna....no co,mame pomocnikov... 😀

lalipop
7. feb 2011

@avaka 🙂 🙂 🙂

matesl
7. feb 2011

@maminnka mark&spancer, detske odd, a aj na starej vajnorskej vo velkosklade hraciek maju 😉 a tu u nas je pozicovna...CARCOOLKA 😉

zucana
7. feb 2011

Baby tak aspon je normalne ze by mala vonku uz stolicky?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
7. feb 2011

@rivatha len my mame 4....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
8. feb 2011

ránko

@lalipop my sme zvyknutí o 5.30 vstávať...ale dnes vstala o 6.15 🙂

@maminnka aj my zháňame 😀 , Natálky budú karneválové hviezdy 😵 😵 😵

@dorotka2 nechceš si zmeniť nick? 😀 😉 😀

laxity
8. feb 2011

@lolka krásnej, vysmiatej a ukričanej 😀 Viki prajem krásny prvý rôčik, všetko dobré, veľa veľa zdravíčka a hlavne momentálne skoré uzdravenie a veľa veľa radosti rodičom 🙂 krásne narodeninky 😵 😵 😵

blumka
8. feb 2011

bre ranko 😉
dnesnym oslavencom prajem vsetko najlepsie 😵 a dnes sa na svet dostanu aj babatka od @zusika tak nech mamke a ockovi prinesu stastie 😵

u nas tiez sarapatia sople, juli je zatial ok, ale Terezka smrka kazdych 5 minut..dufam, ze do piatku sa to aspon zmierni, lebo chceme ist k nasim 😉

@avaka ze vecernicek, som sa pobavila 😀
@zucana, jasne ze to je normalne, niekomu vyjdu prve ocne zuby a neriesi...ved co uz narobis ked ten zub uz je vonku, nie? 😀 😉

lenica81
8. feb 2011

ahojte baby...

my noc super... len Vilko mal rano uz o 1/4 na 7... takze o 10 zalomi isto...

dnesnym oslavencom vsetko naj... 😵 a @zusika drzim palce, nech ti malinki len radost robia... sa tesim, boze, tak som rada, ze to tak vyslo a mas v podstate februarovcata...

Vilko hadze vsetko a vsade... hlavne za gauc a nocne stoliky... a pod gauc, ale to tam ostava na neurcitu dobu... 😅

dorotka2
8. feb 2011

bre ranko.
@laxity no asi by som mala 🙂
@zusika drzime palceky a tesime sa na fotecky malinkych anjelikov
@lolka vsetucko naj malej oslavenkyni

my sme boli vcera na ockovani, nakoniec sme ho stihli. Viki ho zvladla v poho, teda jasne, ze plakala, ale hlavne pri prve nozke, ktoru strasne trhla, ked jej sla sestricka pichat injekciu, tak ju trosku skrabla, no po druhej bolo v celku v pohodke a akonahle som ju zobrala na ruky bolo dobre. Viki ma 8650g a okolo 78 cm, moj maly slizik krasny, a nastastie ziadna reakcia na ockovanie, vcera viki spinkala od 19 s jednym zobudenim na cajik az do siedmej rana. 🙂

lolka
8. feb 2011

Dobre ranko,
Dnes ma moje krasne dievcatko 1.rocik !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takto pred rokom som lezala v porodnici a cakala kedy sa malej uraci von na svet.....som sa nacakala, narodila sa az o 17.01 😅 😀

@laxity dakujemeeeee 😵

lolka
8. feb 2011

a sople uz dobre, vcera toho nemala az tolko a v noci spala uplne super, co uz dlho nie .....ma asi nechala vyspat, ked uz ma tie narodeniny a vcerajsi den bol docela narocny. tak snad uz z toho nic nebude...

lenica81
8. feb 2011

@laxity pocuj, davala si tu link na next... este ho mas... chces tam objednat... 😕

lolka
8. feb 2011

@maminnka skus aj tu pozriet kostym http://www.koloria.sk/index.php?page=produkty&k...
@dorotka2 dakujeme 🙂

laxity
8. feb 2011

@lenica81 hej budem objednávať u tej holky 9.2 robí uzávierku a 14.2 jej príde tovar 🙂. Som s ňou už písala, ale myslím, že naše baby si objednávajú u inej holky 😕

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=171764

lolka
8. feb 2011

@laxity tuto bundicku chces kupit pre Naty? co ta vyjde ? tiez sa mi paci....len ta cena v obchode ze 29 eur ? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre