Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
27. mar 2011

@maculik @laxity dakujem...hej, ona je taka smela, sama sa pytala hore na podium, skoro sa mi tam rozplakala ze aj ona chce ist hore..cely vecer o tom este rozpravala tak sa jej pacilo 😉

@rivatha, ze sa ukazes 😉 bujaka 😉 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
27. mar 2011

cafte, @blumka mala bola suprova na podiu 😉
Viki dnes v noci bola asi 40 min. hore, kecala si, chcela nas preliezat a pod. 😖 potom zaspala, ale o 5.30 sa tvarila, ze ide vstavat, nakojila som x-krat len aby lezala a zaspala 😅 nastastie este zadrichmala do asi 7.00 hod. stareho casu. Do obeda sme boli v Eurovea pozriet maraton, plno ludi vonku, nasi boli vonku s malou, potom sa vozila vnutri na vlaciku (moj tata len hadzal 0,50 centovky a Viki sedela ako prikovana jak sa jej to pacilo 😀 My sme zatial obehli nejake obchody, mm sikupil 2 rifle, dali si kavicku a sli domov. Teraz uz hodinku spi, potom dame obed a ideme ku kamosom na navstevu 😵

blumka
27. mar 2011

@rivatha nie s chatou uz nic...zaloha je zaplatena, takze uz to mame rezervovane 😉

avaka
27. mar 2011

caute 🙂
tu je fakt nejako mrtvo...

@blumka ,zlata je Tete,super,ze je tak odvazna... 🙂
a ked uz pisete o tom spanku,aj my sme dnes spali trosku dlhsie a vecer neviem ako pojdeme.....budete to detom posuvat,nech chodia zase tak ako chodili?
@teuska,spievankovo je dvd pre deti 🙂 taketo

https://www.youtube.com/watch?v=LEI61aGlC90
laxity
27. mar 2011

@avaka no ja mám v tom chaos...vôbec mi nechce zaspať a žúli oči vkuse, ale von už sa mi nechce 😅 a zaspať nechce ani za svet 😠 , tak už ju asi nedám a nejak ju potiahnem aspoň do 19.00...obvykle chodila spať o 15-15.30 na takú hoďku 😕

zoska
27. mar 2011

ahojteee 🙂
@blumka Tete aka zlatá, je to fajn ze sa neboji a v skolke sa ma ako? uz na cely den chodi? si dlho nepisala nic o detickach... a Juli co ma nove?

@lolka my sme malu dali do takeho auticka co sa kyve hore dole , no to bol reeev, asi sa aj zlakla ked sa to pohlo, ale teda uspech sme nemali...vlacik uz zrusili, ten by bol mozno lepsi, ale tak zatial aspon usetrime 😀 😀 😝

My sme dnes spali cez obed 2,5 hodiny!!! 😲 od 13tej do 15.30 , ale pred chvilou uz zaspinkala, takze nas sa zmena casu dotkla len minimalne, comu sa tesim

inak mm odisiel dnes do BA, zajtra leti z viedne skoro rano do anglicka a odtial potom do spanielska a v stvrtok ho mam naspat, ale aj tak mi nejak smutno prislo, akosi si neviem zvyknut na to sproste cestovanie, hlavne ked teraz bol tyzden s nami

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
27. mar 2011

@rivatha sa nechval, hej...my sme mali buchty, chlebicky, muffinky, fajny kokosovy kolac, pudingovu babovku, chipsy, korbaciky z oravy, arasidy, chrumky, sampus, cervene vino atd 😀 😀

mali sme pekne poobedie so @svetlankat @olifcek a @lienka2 aj s komplet zostavou mm a detickami 😉

@zoska, nepisem, lebo v podstate nic nove u nas...juli este nechodi, teda chodi po dvoch ale po kolenach 😅, iu jej zuby takze raz spi horsie raz lepsie, Terezka je stale v skolke na pol dna, ona je vybita, ma vlastnu hlavu, neoblbnem ju nicim..ale ani mi to nevadi, teraz mame skolku cca 15 min pesi a ked je pekne tak to spojim s prechadzkou aj s juli a ked je skaredo ide pre nu mm alebo svokra. Ma v skolke taku super kamaratku, ze nas jej rodicia poprosili ci by sa dievcata nemohli stretavat aj mimo skolky, takze uz planujeme nejake stretnutie, raz my k nim, potom oni k nam...tesim sa z toho, to je take prve kamaratstvo ktore si vytvorila sama Terezka 😵

blumka
27. mar 2011

@zoska, ja mam dost ked mi mm povie ze ide na jeden den niekde...bojim sa o neho...ti verim ze to je na figu

laxity
27. mar 2011

@blumka bola kolaudácia? 🙂

@zoska podobne, ako @blumka píše, neviem aké by to bolo, keby mi mm odišiel čo i len na dva dni...nie som na to zvyknutá, určite by som sa bála...chápem, že ti je smutno

laxity
27. mar 2011

@rivatha nám stačila aj malinová bublanina 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
27. mar 2011

@blumka tak to je fajn, ze Terezka ma kamosku, ake zlate 🙂 ked si dnes dala to video, tak po skonceni tam vybehli tie stare co si kedysi davala, ako Juli brnkas po puse, tak som si tak pomyslela ze som aj zabudla ake to bolo ked boli take male tie detuchy, ked este len take zvuky vydavali...jaj teraz uz takí velkáči 😀
Inak Neli okdedy chodi tak sme neboli von s kocikom... obedny spanok doma a prechadzky len na peso, nechce mi v nom sediet ani za nic 😅
a inak kosicanky sa pekne meetingujete aj s polovickami, trenujete na chatu 😀

@rivatha ale ba, je to utecha, najhorsie je vsak to cestovanie...furt nejake nehody v telke, len si to nemozem pripustat inak by ma uz trikrat svihlo
no si mi chute narobila s cheesecakeom...dikyy Brona 😀

blumka
27. mar 2011

@zoska @rivatha @laxity ani nie ze kolaudacia, baby s detuchami tu uz boli ale teraz sme stiahli aj chlapof...fajne bolo 😉

@zoska jj, uz su velki a za chvilu budu taki ako Terezka...strasne rychlo to leti

a ze diky brona, my s mm sa vzdy rehoceme ked vidime tu reklamu 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
27. mar 2011

@blumka jj dobra reklama a minule ked sme boli na navsteve pozriet jedno babatocko, tak rodicia ho nevolali menom ale hovorili jej léma 😀

blumka
27. mar 2011

@rivatha ja som povedala babam nech nic nenosia a oni nanosili tak sa nazbieralo..ale sa aj pojedlo bo nas vela bolo 😉

blumka
27. mar 2011

@zoska 😀 😀 hej aj to je super...ale brona je brona 😀 😀

laxity
27. mar 2011

@rivatha inak poviem ti, že som mala z tej bublaniny, tak pol malinkého kúsočku 🙂 ja urobím a potom nemám chuť...ale dala bych si také pikaoooooooo 😀

zoska
27. mar 2011

tak uz je polovica karamelovej Milky v mojom bruchu vy bosorky...

blumka
27. mar 2011

@zoska cica nezer 😀

laxity
27. mar 2011

@zoska ja mám akurát tak na sebe pás na chudnutie 😅 , takže môžem zabudnúť na Milku, pikao.... 😅

svetlankat
27. mar 2011

@blumka fajne bolo brona,Misa po prichode domov nabrala druhy dych, isla spinkat az o 20.15 a to som si myslela, ze odpadne uz v kociku

olifcek
27. mar 2011

@blumka bolo perfektne!!! ako i v minule, no teraz sme boli fakt vsetci a bolo neopisatelne! my sme domov prisli kratko pred 21.00, oliv hajala v manduce 75minut, sme sa s mm fajne presli, pokecali, popozerali jazero, uz OLivku kupe, ktorej sme ale menili vodicku, lebo si kakla, paq umyjeme zubky a bude hajat sladunko... ved vcera mi zaspinkala v manduce uz o 19.00, domov sme prisli o 19.15, boli sme na tom spievankove, a paq u maminy, a zobudila sa az rano, hajala 14 hodin, normalne, ze wow, plienka sice bola mokra riadne, ale vyspinkala sa do ruzovucka... vcera ju nezobudilo ani to, ze sme ju prezkliekli, teda, len si cucla a hajala dalej, parada x;o)

teraz si vyska, spieva, clapka, a s mm sa rehunaju, isto zase vystrajaju, chi... ja papam jogurtik este a hajde haji 😵 😵 😵

olifcek
27. mar 2011

@zoska ja mam v chladnicke plnoo pikaa, mm mi kupuje, ale som plnaaaa.. takze mi nic nechyba x;o) a TY kludne papaj, TY si to dovolit mozes veru

olifcek
27. mar 2011

uz ma volaju, dokupkaneeee, idem olivku obliect, kym si zubky umyje ja dam sprsku, paq posanti s mm uz v posteli a ideme si my dve lahnut, mm este cosi ma na pc, takze bru nockuuu

blumka
27. mar 2011

@olifcek @svetlankat som rada ze ste sa dobre citili...my s mm tiez 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre