Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
28. jan 2010

takze Zlatica bola v stredu na poradni, doky zhodnotil, ze fuha to je este daleko (ked mal prsteku dnu- tak neviem, ci tym myslel, ze krcok drzi, alebo makovicka drobceka), robil ultavzuk- kontroloval prietoky a dostatok plodovej vody a placentu- stazovala som sa ze len pomenej citim pohyby, pytala som sa i na ten rozdiel v DS, a Ba (maleho mi v DS odvazili na 3100gramov a o 3 dni v Ba, na 2800gramov), tak povedal, ze niekde ho zle zmerali a on mi ho ani nemeral... dnes musela ist puskarica este na monitor (lebo vsak na kramare to mam na skok z tohto mojho madarska, a preco by mi nemohli spravit monitor v ten den ked mam poradnu- no slusne som sa spytala, a sestricka povedala, ze nie je problem- takze buduci tyzden idem na poradnu i monitor v ten isty den- a sestricka mi vysvetlila, ze ona mi nemoze sama naordinovat monitor- ze to musi lekar rozhodnut).. po dnesnom monitore sme isli dokymu ukazat "vysledok" dal peciatku a povedal, ze je vsetko ok, kontrakcie nemam... krv kvoli epi mi este nebrali vraj az o tyzden, tak dufam, ze to stihnem este, ocka pri porode mame zaplateneho i vybaveneho...

a vedeli ste ze i moravcova caka babo?

kakatka1
28. jan 2010

Nie, nemam naplanovanu sekciu, ale podla slov dokiho zrela na porod.

martinaj
28. jan 2010

lolka ja som pri Verci vedela termin vyvolavania a 2 dni som nespala vobec.... a potom rodit, bola to haluz...

garonka
28. jan 2010

hajdy Moravcova je v junovkach 😀

kakatka1
28. jan 2010

Veru, tolko som si dnes pockala na 10 minutovku a to vsetko boli na vysetreniach iba tehotne.
Jaj, ved ja uz som tiez asi dospala do soboty, je to divne vediet takto dopredu. Uz teraz mi je smutno za Simkom, tak dlho sme od seba neboli. A v stredu ma 3 rocky, tak tajne dufam ze uz by sme aj domka mohli byt.

selyma
28. jan 2010

deda, blahozelam k prirastku do rodiny

katina2209
28. jan 2010

ewe super ze si dobre pochodila dnes aspon niekto 🙂 ja som si dala akurat pribinacik a ja som si myslela,ze blumka ma tmave vlasy puskarka je blondinka nie?

hajdylca
28. jan 2010

garon Ty si iny macher 😀 kolko novinarov musi snorit aby si ich mohli niekde cvaknut....
a polnisova je v akej teme ? 🙂

kakatka drzim palceky 🙂

maminnka
28. jan 2010

aj ja som mala dohodnuty termin porodu a nic to so mnou nerobilo, heheh... este aj v onu sobotu rano o 10,00 hod. som sa smiala, ze co ja idem do porodnice, ked mi nic nie je... o 4 hodiny som sa uz nesmiala 😀 😀

lolka
28. jan 2010

garonka, ty sliedicka 😀

kati, aha. aj kamoska to tak mala, zrela na porod + vyvolavali jej ho.
mne doki povedal, ze na prenasanie to nevidi - co som rada, krcok je uz makky, tipujem sa na buduci tyzden 😀

maminnka
28. jan 2010

Zlatica, v madarsku byvas? to novinari este tiez nevypatrali 🙂

maminnka
28. jan 2010

Ewe,
len pridi, este je tam pol krabice tej marlenky 🙂

martinaj
28. jan 2010

nuz baby ja sa poberiam natiahnut sa 🙂 uz som tu dnes dlho a nadcasi sa tu neplatia 😀
nocna smena prosim nespamujte tolko 😀 rano mam potom fofry s citanim 😀
bru nocku kocky 😉

katina2209
28. jan 2010

ja som tiez pri prvom isla na dohodnuty termin no teraz by som chcela aby to prislo same od seba predsa 10 hodin nie je sranda som bola riadne vycerpana...

katina2209
28. jan 2010

marti dobru a kakatka drzim palceky si mohla pockat do stredy a deticky by oslavovali spolu narodky 🙂

hajdylca
28. jan 2010

mami to je taky tajny ukryt 😀 mala dedinka, sice je na slovensku, ale po slovensky okrem mna a "patrika" tu len maloktovie 😀
ak chcete byt potom v novinach rada pridem na hromadne kocikovanie do petrzky (tam byvaju nasi), alebo do vrakune- to mam uplne najblizsie co sa tyka dopravovania, a aj drahy tam kusok robi 🙂 🙂

zoska
28. jan 2010

mtka, skore uzdravenie...dufm, ze to rychlo prejde, asponze nemas teploty...to je fajn 😉
ozaj kedy ti ide svokra ten kocik kupovat? ci uz bola?

garon ty spionka 😀

zoska
28. jan 2010

zlatica caaau 😀

hajdylca
28. jan 2010

😀 😀

katina2209
28. jan 2010

ok hajdy pusky pridi do vrakune tu sme uz 4 adeptky na kocikovanie 🙂

blumka
28. jan 2010

hajdy ale neklam..ja som Zlatica 😀 😀

ewelyne
28. jan 2010

jo matka, skoro sa uzdravte.... pekne oddychuj...

baby vy sliedicky 😀 😀 😀

jo aspon ja teraz oki, tan lekar je fajn, ze robi 11:00-12:30 cize vzdy len hodku a pol 😉
tak aspon istota, ze sa neucakate k smrti. odporucilo mi ho asi 5 maminiek 🙂

hajdy, sad janka krala to isti a keby nieco wc a tak, a zime prebalit nakrmit... po ruke aupark 😀

katina2209
28. jan 2010

blumka vsak ty mas hnede vlasky a mas tam fotku 🙂

garonka
28. jan 2010

hajdy a Polnišova ma kedy termín? joj tu neviem najsť 😀

i Claudia Schiferova je tehu tak i ona by sem tam mohla na našho slovenskeho koňa zakuknuť 😀

dobre nie rozbila som tanier tak som mala šťastie na Lašakovu 😀

blumka
28. jan 2010

kati, sak fotku si mozem dat hocijaku, ne? 😉 😀

hajdylca
28. jan 2010

blumik aj Ty tu klames 🙂 vsak a Tete nam ako vysvetlis???

zlatica naberie odvahu na soferovanie a pride kamkolvek, kde sa bude kocikovat 🙂 🙂

blumka
28. jan 2010

hajdy, sak nemusite setko vediet, ne? to je moje tajne dieta 😀 😀

garonka
28. jan 2010

baby blumka nosí parochňu aby zakryla svoj imidž že je zlatka 😀

hajdylca
28. jan 2010

jáááj tak, tak blumik je puskarka z vychodu a ja zo zapadu 😀 😀

garon neviem, kedy ma termin polniska, ale teraz by mala byt v cca 4 mesiaci, tusim, teda tak pisali v novom case 😕

ewelyne
28. jan 2010

blumi, a co furt ten prehnany nezdravy make-up ala Babika Barbie??? uz neprehanaj to maskovanie 😀
ked sme ta odhalili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre