Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
31. jan 2010

katina, ze kacer donald, to ja ako ten pinquin 😀

janielah
31. jan 2010

matesl, ja podla teba volam tie suchare maces 😀

manzelovi vravim vzdy - prosim dones mi jeden metesl 😀

katina2209
31. jan 2010

matesl niekedy nechaju prenasat aj cez tyzden normalne tehotensto trva od 38-42 no nechcela by som preńášat

katina2209
31. jan 2010

no ewe aj posihnuty tulen je dobry vyraz no to ked vstavam z postele to je uz hrozne 😀

ewelyne
31. jan 2010

katina, ti poviem jedna znama rodila v 43 tt... no uz mala taky nerv... 😅

katina2209
31. jan 2010

jani ty si chod uz pekne odrodit no mozno budes ako ja pri prvom den pred terminom sice som sa uz otvarala no na poradni mi trosku pomohli a uz potom s taskou rovno do nemocnice 🙂

katina2209
31. jan 2010

no ja som tiez zvedava ci ma to chyti cez den alebo v noci moja mamina nas mna aj brata mala obidvoch cez den na obed 🙂 A Marka som porodila o siedmej vecer na spravy doktor sa ponahlal ze ide pozerat televizne noviny 🙂

janielah
31. jan 2010

bodaj by ti to vyslo Kati ... to by bolo super... zajtra idem na pasy, tak uvidim, ze ako sa vyjadria, lebo placentu mam trojku uz ...

katina2209
31. jan 2010

jani to by si mala aj pekny termin 🙂

katina2209
31. jan 2010

idem si ja na chvilku s malym lahnut vecer sa ozvem 🙂

matesl
31. jan 2010

kati, no nechce sa ani mne, ale uz som sa zas na to nemohla kukat...uz mam asi zahniezdovaci reflex ci ako s ato vola...no a ja som asi aj kusok od vas, ja byvam jak je krizovatka s BILLA..takze ja som medzi vami vsetkymi...hiiihiiii...a tu pri poste je take celkom fajn detske ihrisko, moze to byt zachytna stanica 😀

ewe, no co ti poviem v 23tt som musela zalahnut ze krcok ma 2,5 cm...a teraz ked uz sa moze skracovat drziiiii...no uznaj. ale vraj uz mi brucho klesa, v piatok dr. skonstatoval, tak dufam, ze ked bude tlacit na krcok, tak potom zacne povolovat. slahne ma, ak som lezala 3 mesiace a nakoniec nepusti a pojdem cisarakom 😀
a zbalena som...chybaju mi v taske len ponozky, tie dam aktualne, ktore budu ciste 😅 😅 😅 ved som sa doma nudila tie mesiace, takze ja uz mam davno aj poprate pre male...a tak
a tebe je uz lepsie?

matesl
31. jan 2010

jani, no ja som Martina a tych je tu uz neurekom...tak som supla nick...ze mates...tak ma vola kamoska podla filmu..."mates se posral" 😀 no ale uz aj mates niekde bol tak som si pridala pismenko L, z priezviska... 😀 😀 😀
tak tak ... hiiihiii

ja ani neviem v akom stave mam placentu, ked som bola na ultra...a lekar sa ma pytal co mi ma robit, tak ja ze no to co sa robi v 36tt...tak mi to asi dost odflakol...aj moj dr. len krutil hlavou, ze ved on presne vie co treba, ale ze vie kto to bol a on je proste taky...no...nebudem sa rozpisovat...ale ze prietoky urobil aj polohu maleho, tak to mu staci ako udaj...tak to bolo OK.

maminnka
31. jan 2010

ja mam pacentu stale 1, tak hadam do porodu daleko 🙂

Jani a to ani nesranduj, ze do leta 🙂 vies, co by si musela mat v brusku? 😀 kazdy tyzden priberie to babo 250 g...

janielah
31. jan 2010

fiiiha, mami, ani mi nevrav, idem dat od ulaku zasa teply kupel, nech sa to teda rozhybe 😀

garonka
31. jan 2010

čaute babky

čo to čítam granado ešte nerodí zly poplach? moja zlata ona čaka na mňa tak to sa ešte dohodneme na termíne 😀

my tu mame v KE kalamitu druheho stupňa jejda parada len z domu nemožno vyjsť a na balkone mame Vysoke Tatry 😀

maminka ja mam placentu III.stupňa 😕

vevoncek
31. jan 2010

musím ešte 3 strany dočítať, lebo sme boli venčiť

maminnka vieš ako si to odmeraj to budeš mať presnejšie keď si šnúrkou obtočíš balón a potom si to na normálnom metri alebo pravítku zmeráš tú šnúrku, lebo ja som to len porovnávala podľa toho papierika s prižmúreným jedným okom a stále som videla viac ako môj muž je to ten priemer taký nepresný lepšie je asi obvod merať

blumka
31. jan 2010

ja mam placentu dvojku

olifcek
31. jan 2010

baby Olivka sa nam nevie dojest a mliecko pritom ide...x;o( papala by vkuse, bez prestavky 😕 co s tym?

olifcek
31. jan 2010

vzal ju manzel do spalne, ze ju skusi ukludnit tym, ze si spolu lahnu, ale uz ju pocujem...proste...musi papat, inak sa neukludni x;o( aj sa s nou mojkam...

matka331
31. jan 2010

ahojte babenky ....ja som tiez este 2v1 😀 😀 😀 blumi ta co malicka je taka hladoska?

zucana
31. jan 2010

blumi uz som to vymyslela...dam si kos bez stojana k sebe na postel a tak budeme spat...cize kos bude so mnou v posteli...
😉 dnes skusime
inak malinka spala od 13.20-15.20 som si aj ja na hodku zdriemla a teraz papala len 15 min.a uz hajka....asi dospava...
olif mne len mama pisala ze v spravach bolo ze mama udusila dieta v noci tak len preto som pisala...
s tym bruskom no sem tam sa puci a cervena ale nie zrovna ked place...ona proste nechce byt v koliske...
idem uvarit veceru 😉

garonka
31. jan 2010

zuci jo to bolo i v novinach ide o 21 ročnu maminu najprv boli na pohotovosti s chlapčekom a tak ho doma dala do postele k sebe a starkej tak ho zrejme udusili no pitva ukaže že čo ale oni dve obviňuju lekarov 😕

matesl
31. jan 2010

OLIF, moja ved ta mala ta uplne vysaje...ja ti s tymto neviem poradit a kolko uz bola na tebe prisata, to sa anai neunavi? 😅
musis byt uz dobre vycerpana

vevoncek
31. jan 2010

inak možno by bolo dobre založiť takú tému že ako vyvolať pôrod a možno by tam niekto napísal nejakú radu čo zaberá ja som minule čítala jeden recept ale už si ho nepamätám ale viem že tam bol nejaký alkohol zmiešaný s nejakým džúsom a olejom a že to fungovalo aj ako preháňadlo pred pôrodom a že to aj dopomáhalo vyvolať pôrod a ževraj to bolo účinné tak možno na 80-90%

inak veľa žien spáva so svojimi deťmi ja by som nemohla, lebo by som sa bála že malého priľahnem ja keď spím niekedy neviem čo sa okolo mňa deje a môj muž už duplom minule sa zobudil a myslel si že mám v posteli mravce alebo raz sme pozerali o jednom kmeni film a tam otec učil svojho 12ročného syna ako si má vyberať ženu že musí mať pevné nohy aby dokázala dobre rodiť a môj muž v noci sa posadil na postel a začal mi sthná hmatkať som sa najskôr začala smiať na čo sa on zľkol a ďalej spal a ráno som sa ho pýtala či mám dosť pevné nohy na rodenie a on len nechápavo pozeral na mňa vôbec nevedel čo v noci robil no on je proste námesačný

andrea2603
31. jan 2010

moja Lele spí od narodenia s nami v posteli, až do teraz 😉 .
Olif, sú dni keď je bábo celý deň na prsníku 😉 🙂 , nie že to vzdáš a začneš prikrmovať, to by bola škoda, veď zatiaľ vám to ide super.

olifcek
31. jan 2010

Adi ked oliv len papa a papa...snad nebude grckat z prejedenia sa...😕

zucana
31. jan 2010

ja sa zas bojim ci jej staci ked niekedy papa len 10-15 min....

olifcek
31. jan 2010

Zuci jasne, staci. Moja Oliv ma divny den...inak papa tak 15min.

maculik
31. jan 2010

ahojte, tak my sa pomaly chystame do kina, teda vyrazame az trosku po 7, ale este sa teda hrame, poobede som sa bola na 45min prejst, ani sa mi nechcelo ist domov, tak krasne tam bolo, no keby si nejdem pospat, tak vecer v tom kine asi zaspim. Tak som spala od 2 do 4 a este do pol5 lezala, kym sa mala zobudi - dnes potiahla 3,5h, to je rekord 😅

granado je teda stale pokope? Olif, ona ti pisala, ze je v nemocke?

A olif, nema Olivka ten rastovy skok? Vtedy drobci zvyknu tak papat, pamatam si, ze aj Adelka bola stale pricucnuta a mojkala sa, no co uz, tak som si vzala knihu, vodu a nieco na papanie a papali sme spolu aj vyse hodinky 😅

olifcek
31. jan 2010

Macu uzi si to kino. Ja len dufam, ze Oliv ma ten rastovy skok, nech je to vela, co papa aj vidiet...ale dalsiu prebdenu noc nezvladnem 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre