Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. feb 2010

nooo s tou stavkkou, tam je vyhoda, lebo ked prehram, tak ostanem cez leto bez muza sama doma...a ked vyhram pojdeme vsetci na dovolenku 😉 a to ze on ma vyhodu aj ked vyhra aj ked prehra to ma uz netrapi...hlavne aby som sa sprave namotivovala 😀
ja si stale hovorim ze vsetko je tak ako ma byt...takze nejako zvladnem...len obcas to pride, take tie myslienky

lenica81
2. feb 2010

caute babenky, musim vas docitat...

dnes som bola na poradni, vsetko ok... uz sa to tam nejako pripravuje, makknem vraj... este ma poslal na ekg a ked som mu spomenula, ze mi v sobotu vystrelovalo do chrbta, tak mi trochu mlatil do chrbta a poslal na interne kvoli oblickam... a mam doniest moc na rozbor... tak som zvedava... v piatok sa mam ozvat kvoli prietokom, tak uvidim co a ako...

boze, vy toho napisete... 😖 mam co robit...

garonka
2. feb 2010

bre rankooooooooooo

kto tu rodil? nikto nič? idem si vas prečítať 🙂

loginka
2. feb 2010

baby pozdravujem!!! 🙂
mame sa oki, pekne papame, zatial rezim drzime, babka vydatne pomaha

garonka
2. feb 2010

hajdy veľke gratulujem a veľa mliečka a zdravie malinkemu želam, no krásne miery mate fíha 53 cm 😵

andrea2603
2. feb 2010

ahojte 🙂
hajdy, petus, gratulujem 🙂

jani a ty čo tu ešte? Krpka čaká na osobnú pozvánku z pôrodnice? 😵

alex
2. feb 2010

Ahojky,
ja som bola rano na krvi a potom som este hajat isla aj s muzikom. Teraz nam robi papat a o jednej idem k pediatricke na prednasku, ale vobec sa mi nechce.

Hajdy a Petka gratulujem k babatkam, vela zdravicka a mliecka!
A este hajdy vsetko najlepsie k meninam!

laxity
2. feb 2010

ahojte

garonka...že bre ránko...teraz si vstávala? 😀

Som čítala, že ste tu riešili holenie, no ja sa holím sama, aj keď to veľmi nejde, ale manžel ma vždy skontroluje a prípadne doupravuje 🙂 . Bo keď mi operovali slepé črevo, tak som sa oholila, ale na izbu deň pred operáciou prišiel mladý šuhaj a pýtal sa či som oholená, som sa hanbila jak pes, odpovedala som áno a on chcel, aby som sa mu ukázala, že si to chce skontrolovať...tak trapas, stála som tam jak telivo, tepláky stiahnuté a on čumel. Ale tak prežila som to, ale opakovať to nechcem 😀 .

gratuľujem k čerstvým maminám 🙂

lenica81
2. feb 2010

takze petka aj hajdy to uz maju za sebou... waw... 😵 tak nech sa im dari a su vsetci zdravucki... 😀
este som sa k tomu osobne nedostala... 😒

ewelyne
2. feb 2010

alex, aku prednasku k pediatricke ? som nepocula este take...

leni, dufam, ze to bude ok, a moc ti nevysetruju na kazdej poradni? ten mas ok?

ja som myslela, ze mi vcera rebra polame 😀

jani, nemozem, musim schovavat tu loptu, ako sme s malym chodili na to Baby Fit cvicenie, tak sa mu to strasne paci... a ja uz nevladzem s nim cvicit a skakat a tak...uz je tazky... tak je schovana...

andrejka a ty co dnes porabas? 😉

garonkaaaa caaaaaaaf 😀 kde si bola v noci?
ani matesl nebola,... 😨

loginka, to je super, drzte sa a papkajte 🙂 a babka zlata 🙂))
a muzik ako? vyspi sa? 😉

blumi, stavka super 😀

ewelyne
2. feb 2010

baby, co myslite, mozem si dat kavu??? ja mam na nu taku chut... nepijem ja uz dlho kafe, ale teraz neviem co to 😕 😅

supi
2. feb 2010

dobre rano 😀

ewelyne
2. feb 2010

supi 😀 teraz si vstala? 😀 ja idem spat o chvilu 😀 s malym si dam kuscok 😀

raa2
2. feb 2010

Evicka, evicka, mas skype alebo icq?? Kavu si v klude daj, ale nie ziadneho smrtaka 🙂
inak zdravim zvysok osadenstva, som tu dlho nebola, nebol cas 🙂 Este som 2 in 1 ☹

garonka
2. feb 2010

ewe čaf 😀

ja som zaspala pri panelaku ako dudok asi Studenkova ma uspala 😀
zobudim sa o jednej a som bola total vyspata a celu noc som nevedela čo robiť dokelu, a ešte i net vypadol 😠 😠 😠 to so take absťaky chytala 😅

keď maš nizky tlak v kľude si kavu daj ja keby som nemala vysoky pijem kavu na litre 😀

andrea2603
2. feb 2010

ewelyn, pečiem linecké koláčiky, detičky sú od včera do zajtra u mamy, takže aj sa nudím.

lenica81
2. feb 2010

ewe, vysetruju, je negativny, ale ze nejake rozbory este urobia... tak zajtra sa tam musim odliefrovat rano... a naspat... takze si nepolezim... 😖

ja pijem kavu bez kofeinu... aspon nech oblbnem mozog chutou... 😎

andrea2603
2. feb 2010

kávu pijem 1 denne, ale to je skôr taká sladká zafarbená voda, ťažko tomu povedať káva. 😉

garonka
2. feb 2010

adi pečieš na druhe vianoce? 😀
ja sa chystam na parene buchty k mamine mňam 😝

andrea2603
2. feb 2010

garonka, pečiem Lenke na karneval, ak to dovtedy nezjeme. Lebo ja som popritom už pol plechu zjedla 😕

lenica81
2. feb 2010

mnami, linecke kolaciky... idem si ja radsej schrupnut... uz som natlacila margotku... 😅

garonka
2. feb 2010

adi mňam kolačiky a ja zvyknem robiť z trojitej davky a ešte take horuce a bez lekvaru ich jem 🙂

janielah
2. feb 2010

Andy 😀 asi Krpka caka na osobne vyzvanie od samotneho primara, alebo co 😀

ewelyne
2. feb 2010

radka, mam poslem pockaj, ale ideme sa najest s malym a potom si pospat kuscok 😎

leni, neboj ... bude bre, tu uz chytas tiez take predfinale... a telo nevladze asi..

andrejka, mnaaaam...
maly ma karneval 16-teho, tak som zvedava 😀

garonka, ja tiez chytam abstak, ked mi v noci nejde net 😀 ale dnes som vynimocne spala 😀
a tlak mam hadam v pohode 😀

ewelyne
2. feb 2010

jani, co primara..., prednostu kliniky nie? 😎

ewelyne
2. feb 2010

jou jani a moje vypocty- tak to som mala rodit vcera 😀
maly sa tak narodil, ze 2 t. skor ako bol termin 38-39 tt. 😀 a ne az 41... 🙄

andrea2603
2. feb 2010

jani, ewe 😀 .....len aby tu nebolo viac takých babätiek, čo čakajú na pozvánku 😕

ewe a čo za masku bude mať na karnevale? Naša bude čert, minulý rok bola mačka, predtým rok kvietok.

ewelyne
2. feb 2010

adi- Šimi chce byť gumkáč Caby malý rytier 😉 masku už máme, len meč musíme ešte kúpiť 😀 lebo mal taký, mäkký, ale s tatom sa hrali na rytierov a odlomil rúčku... tak musíme pozháňať ďalší taký "detský" a mäkký 😉

olifcek
2. feb 2010

a bylo ticho

garonka
2. feb 2010

olif baby hajaju došla na ne tehu unava 😀

a ja idem k mamine na parene buchty mňam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre