Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
3. feb 2010

babulky, ktora ste citala posledne cislo mama a ja....myslim ze tam pisali o nedonosenych detickach a pisali aj o 3-kach z KE 2xdievcatko a 1x chlapcek...a zaver bol ze jedno z nich neprezilo nejaku crevnu poruchu...neboli to deticky marhulky? ci ktora to mala tie trojicky? ☹

blumka
3. feb 2010

matesl...ja mam tu mama a ja ale ja tie clanky o nedonoseniatkach preskakujem...marhulka je v usa

blumka
3. feb 2010

uz som si to precitala.. juj, chudiatka malicke..

matesl
3. feb 2010

ale 2 dievcatka a 1 chlapcek...aka nahoda, ze? som si hned na tie deturence spomenula ☹

olifcek
3. feb 2010

no neviem, ci to niesu tie trojicky, co sa narodili babe tu v ke, co i v spravach boli c;o(

suzon78
3. feb 2010

ale nevadí, dá sa to poriešiť aj cez iné štúdio, myslím, že montáž nie je náročná a keby si si to sama montovala aj by ťa to vyšlo lacnejšie (montáž a doprava by išla dole z ceny), len by bolo dobré potom do toho štúdia si zájsť, najprv sa dohodnúť (majú tam vzorky v origoš veľkosti a vzorkovníky farieb), baby poradia a potom ešte zájsť pre hotový výrobok, ak manžel chodí na služobky, tak by to nemal byť problém.... 😉

katina2209
3. feb 2010

Ahojte gratulujem vevoncek vela zdravicka tusim nam zatial prevladaju chlapci, matesik napis aj babam ci pridu do IP ak mozes ja idem malemu pomoct osprchovat zajtra pripravit vsetko do skoly este sa ozvem 🙂

blumka
3. feb 2010

suzon, urobime si vylet 😀 jaaaj, sa mi to paaaci 😀
olif, nemyslim ze to su tie trojcatka co boli v nemocku v ke, lebo tam v tom clanku pisu, ze ich mamicke nebola poskytnuta dostatocna starostlivost a ze nebola vcas hospitalizovana...a tato nasa z KE bola v nemocke uz davno predo mnou a ja som tam bola od 8.12...a je len zaciatok februara tak si myslim ze oni su este v nemocke a v clanku sa pise ze uz tieto pustili

olifcek
3. feb 2010

blumi aha...

lenica81
3. feb 2010

blumi, ja mam zatial iba zravku, bez zahy, ale neviem, neviem, ci by nebolo lepsie, keby som mala nieco, co ma zabrzdi... 😀

ja tiez selektujem take smutne spravicky, aby som sa nerozlutostila... mne staci uplne klinika grace... v pondelok som opat slzila... 😅

suzon78
3. feb 2010

ja to mám už takú pracovnú chorobu, vždy všade kukám na rolety a žalúzie a porovnáma s tými našimi, som hrozná, keď sme boli švagra pozrieť v Nórsku (pracuje tam), tak prvé čo som pozerala boli ich žalúzie 😀 ešte aj teraz, keď som 7 mes. PN, rozmýšlam pracovne....ale normálne mi tá práca chýba a to chcem ostať doma 3 roky a ak sa podarí stihnúť popri tom aj druhé, ešte dlhšie.... ktovie či na mňa počkajú ☹

suzon78
3. feb 2010

Na markíze ide dobrý film Tristan a Izolda idem kukáááť 😉 tak zatim sa majte babenky papa, možno ešte nakuknem...

janielah
3. feb 2010

ahojte dievky moje, co nove?

alex sa tu dnes ukazala? a kde je garonka? dnes sa planuje nocna smena, ci nie?

alex
3. feb 2010

jani, ja som tuuuu 🙂

alex
3. feb 2010

som dočítavala. Aktualizovala som aj tabuľku o nové bábo. Inak všimli ste si, že vevoncek už má foto v albume 😉

janielah
3. feb 2010

juj, dobre, ja ta sledujem, ci je vsetko ok 🙂 (alex)

babky, nepomozete mi? Dnes dosla mamina s napadom, ze aby mala Krpka dve mena...

neskusite mi poradit, ze co by sa take hodilo ku Simonke ako druhe meno? a ozaj, myslite, ze mi zapisu Simonku ako " Simone" ???

alex
3. feb 2010

jani, ja mám ešte ďaleko do pôrodu, takže neboj, ja tu budem ešte dlho strašiť.

Fíííha, no nič ma práve nenapadá na to druhé meno, ale budem rozmýšľať. A s tým zápisom, no hádam by nemal byť problém. Ale nikdy nevieš, veľa záleží aj od matrikárky.

alex
3. feb 2010

Vevon gratulujem k maličkému a prajem veľa zdravíčka vám obom! 🙂

janielah
3. feb 2010

no tak ale ked zapisu "Harmony Bianca" - to co tu spominali dievky, ze bola predcasne narodena, tak by asi mohli zapisat aj Simone, no nie ?? 😕

alex
3. feb 2010

jani, ale tá kočka žije v Taliansku, takže neviem...

garonka
3. feb 2010

jankaaaaaaaaa ja som tu najprv musíš rodiť prvaaa 😀

Harmony Bianca sa narodila v Taliansku tej Mirke z junoviek tak asi nemali problem ju zapisať ale na Slovensku neviem ale Simone by určite dovolili

lenica81
3. feb 2010

jani, ja si robim srandu, ze moj syn bude Viliam I. 😀 ale to by asi na matrike neprehryzli... 😅

suzi, si dobre postihnuta pracou... ani ja velmi nechcem vypadnut...

som pozerala to mama to vie najlepsie a ukazovali jasle... take to tam bolo ako v kurniku... 😅 ale jasne, ze male baba toho vela nepotrebuju, ked su tam fakt od tych 6-12 mesiacov, ale mi to take divne prislo... ja by som rada dve baba za sebou, ak sa bude dat, tak hadam az skolku budem riesit... 😒

zucana
3. feb 2010

jaj suzon zaclony si myslela...hej to su take...velm iprakticke...a zaluzie mame elektricke 😉
inak aka je sanca ze moja mala nebude hore ked spala od 14.45 do 18.30 a teraz spi od 19.45 😕

lenica81
3. feb 2010

zuci, asi mala... 😉 ale babo ma svoj rytmus, tak daj vediet, ako to dopadlo...

inak, mam taku blbu otazku... ked zena dojci, moze ist na masaz... nieze sa do mna maser oprie a vyleju sa mi zasoby... chystam sa az tak mesiac-dva po porode, lebo uz teraz som jak paragraf... 😕

zucana
3. feb 2010

😅 leni ale bola hore cez den okolo obeda 4 hodky.... tak aspon mala sanca j nie ?
olif skus ked spinka....ja som vcera vnoci ked spala a ani sa neprebudila...

janielah
3. feb 2010

aha, to som nevedela, ze je v taliansku, ved ked sa ona Mirka vola, tak som myslela, ze tu 😀

garon, asi sa nacakas, ja dnes termin a vobec, ale vobec nic....uz som to vzdala, co nevies?
kde sa teda flakas? kto este nastupuje do nocnej dnes?

lolka
3. feb 2010

jani a co ti vravi doki ? dal ti nejaky termin a potom pojdes do nemocky ? alebo budete cakat... 😕

janielah
3. feb 2010

no loli, zajtra idem akoze normalne na poradnu a ze v piatok by ma chcel hospitalizovat, ale tak ked este nebude moct indikovat kvoli krcku porod, tak mu poviem, ze az v pondelok, lebo sa mi tam nechce cez vikend samej lezat len tak... 🙄

garonka
3. feb 2010

jani nakoniec porodíme obe naraz 😀
ja som nočna sova a ranne vtača 😀
rano idem na poradňu tak to vyzera na bezsennu noc 😎

janielah
3. feb 2010

a ja som zasa slamenna vdova 😔

manzel mi hovori pred tym, nez odchadzal, ze aby som nesedela na tej fit lopte, lebo ze dnes nie, lebo on ma nocnu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre