Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
8. feb 2010

mati no co uz...som si povedala ze sa doprosovat nebudem nikomu...nech si tu zije v bordeli...a tie okna jasne ze neumyl 🙄
ale uz som si povedala ze kaslem na to 😉
inak ty si mala stastie ze sa ti nic nestalo na tom gauci... 😀

akurat som volala jednemu chlapovi co tepuje koberce a sedacky a ze ma cas aj dnes , tak za hodinku mi sem dojde tepovač...som zvedava ako bude sedacka dlho schnut 😕

garonka
8. feb 2010

blumi ty kedy ideš na monitor?

kati no ja neviem čo mi bolo, každu hodinu som vstavala raz na wc, raz ak som sa chcela pretočiť no hruza a ako sa poznam zas budem drichmať poobede a noc bude bezsenna 😒

ani mates, ani ewe nepracovali na nočnej a Alex pekne dospáva 😀

garonka
8. feb 2010

zosi chlapom občas trepu hormony
môj sa našťastie činí ale akonahle niečo urobí už fňuka ako ho chrbat bolí 🙄

blumka
8. feb 2010

gari, ked Terezka dopozera mysiaka Mickeyho 😀 😀
o desiatej odchadzame z domu, pred monitorom musim este stihnut ARO kvoli narkoze a potom na dvanastu mam monitor..

blumka
8. feb 2010

ja som mojmu napisala minuly stvrtok zoznam ze co ma spravit...je na nom asi 5 alebo 6 veci a doteraz spravil dve, jasne ze tie najlahsie...ale mna ani netrhne to urobit za neho...a ked sa budem vracat z porodnice tak den dopredu dam vediet, nech so svokrou poupratuju, lebo neznasam sa vratit do bordelu 😠

garonka
8. feb 2010

baby ja som taky špion no našla som info o lolke Peťke písal jej manžo do temy mamičky z misediek a je otvorena na 1,5cm nechali ju v nemocke a cez deň jej budu vyvolavať pôrod tak ak budu infošky tak sa on ozve, dobra som agentka z FBI Dana Sculyova 😀

suzon78
8. feb 2010

jééj Deda gratulujem k Tomáškovi, pekný macko je to 😉 som zvedavá na infošky ohľadne pôrody...prajem veľa mliečka a skoré zotavenie 🙂

Ja inak dobre spávam, ale pravidelne chodím tak 3-4 krát na wecko, ale hneď zaspím...
Včera som vysávala celučičký dom a niiič, len ma troška kríže boleli 😒

garonka
8. feb 2010

blumi joj to za chvíľu a mala slečna zdržuje? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maculik
8. feb 2010

zoska, blumi, ja tiez mam nervy na manzela niekedy. Hlavne, ked sa bavime o jeho prichodoch z prace (neskorych), ze by mi mohol vecer viac pomoct, tak zahlasi, ze ci ma robit vsetko - aj zarabat peniaze a este aj doma robit. Tak som mu povedala na to minule, ze ked som este robila v Luxe, tak som robila to iste - rano vychystat malu do jasli, utekat do rpace, o pol5 pre malu a do vecera s nou, aj v noci. Tak ostal ticho, ale niekedy sa pozabudne, vtedy mi je tiez do placu, aj sa pohadame.

zoska
8. feb 2010

tak ja som vcera utierala prach na vsetkych vysokych policiach a skiniach a skrinkach....to neznasam a utierat vsetky fotoramiky a jeho pohare zo sutazi...hore dole na stolicke som tu poskakovala a on sa dival na telku...
potom mi padlo v zemi na kuchyni kelimok od jogurtu...ani nehlo zeby mi to pomohol zdvihnut a utriet a kukal na mna ako na kolenach vytieram dlazku...
pracka doprala...tak naco vybrat a vyvesit pradlo...ved to sa spravi samo 🙄

tak vecer som si vypisala co chcem este tento tyzden stihnut, aby som mala klud na dusi- prezliect periny, upratat skrinu, oprat pradlo, dozehlit co je v kosi, umyt kupelku a wc.... videl to, asi pochopil ze mam toho dost a spytal sa ma ci si nejdeme pozriet film...to je asi akoze namiesto prepac uz ti budem pomahat 🙄

no nic, ved postupne kazdy den po troske urobim a dufam ze ked sa vratim z porodky tak bude aspon povysavane

zoska
8. feb 2010

garon 😀 ty si riadny spion... 😝

maci no mne toto tiez zahlasi obcas ked sa hadame ze tu furt nieje a chodi neskoro, ze on zaraba peniaze...ja mu to neberiem...ja nezaram, on ma zivi a mame sa dobre, nic nam nechyba, aleee teraz som tehotna...do 7meho mesiaca som vsetko zvladla s prehladom a teraz uz nemam tolko energie a hlavne som nemotorna, fucim, potim sa a jemu to nejde asi do hlavy ze by sa mal cinit v domacnosti...

garonka
8. feb 2010

zosi mňa veľmi hneva ak nastupujem s tym sudom do auta ledva si sadnem on ešte tym autom zastaví priamo na ceste, a ani nema snahu zavrieť za mnou dvere a minule som až s krikom dvere zatvarala čo som si kabat pricvikla a čo mi povedal? mala som mu povedať, že neviem dvere zatvoriť 😠
tak toto ma poriadne dojalo akože potrebujem pomoc tak ho mam poprosiť strašne
a doteraz si dvere zatvaram sama on akosi zabuda 😠

garonka
8. feb 2010

zosi ale mame infošky nie? 😀 😀 😀

mm1
8. feb 2010

Kočky,. tak Lolke začali kontrakcie, manžela povolali do nemocky, takže Vikinka tu bude čo nevidieť.... 🙂

lenica81
8. feb 2010

ranko baby... ja som vcera absentovala... dost nabity program som mala... a k tomu ma stresovalo, ze maly sa akosi malo hybe... 😖 tak som ho furt stuchala... tak hadam to uz dnes bude ok... ale brucho uz mam cely cas ako kamen...

inak baby a ked odtecie plodova voda, tak je to hned ako sa postavite, alebo to moze byt aj na wcku... to potom ako mam zistit... ha...

inak gratulujem k novym babam a maminkam, vsetko naj prajem... 😵 a tiez janke a lolke, nech je vsetko ok a ako po masle... 😀

my sme boli vcera na navsteve u kamosov, co maju malu 2,5 mesacnu zhruba... boze, ako obrazok je... 😵 a suma fuk, ze je hluk, ked bola zavreta v izbe po 10 min zacala mnaucat a ked bola medzi nami dospelakmi a tv, tak cusala a boze, ako sa jej ckalo... 🙂 to bolo take roztomile... normalne uz pekne drzi hlavicku a k tomu uz normalne skusa brusaky, som len kukala... som zvedava na toho nasho lenivca... 😀

mna zatial mangel nenas... ale vcera som cuchla auto... zas... som sa asi velmi nesustredila, a ked som videla tu jeho reakciu, tak mi vybehli slzy... normalne, fakt uz aj ja som hotova, sak sa hovori, ked mas vlastne, tak ti na tom viac zalezi, no... ale povedal, ze je to len plast a ze to neva a nemam kvoli tomu plakat... ale dych sa mu riadne zasekol... ☹

garon, tebe nic neujde... 😉

inak, vyspala som sa relativne dobre... iba raz na wc... 😅

joanna333
8. feb 2010

ahojte spolutrpitelky...ked citam o tych vasich milackoch to akokeby som videla mojho...presne takisto je to aj u nas...ja som si tiez dnes rano od jedu porevala, lebo vsetko necha po sebe..........a to bol niekedy taky poradkumilovny ze lestil kazdy den baterie v kupelni, a okna umyl sam od seba...nejako zlenivel...

deda, blahozelam ...

lolka, drz sa...

joanna333
8. feb 2010

blumi, ty uz zajtra budes mat malinku pri sebe... ja tiez nastupujem zajtra, a sekcia bude asi v stredu... 😕

kika58
8. feb 2010

ahojte kocenky uz maminky aj cakatelky 😵
ja som stale 2 v 1 a ani to necitim ze by sa to malo tak skoro zmenit, no ani mi to zatial moc nevadi, objednali sme si totiz novu spalnu a ja by som ju chcela este stihnut 😀 😀 😀
som tu citala ako vas manzelici vytacaju, ten moj je v tomto velmi ohladuplny, ja mu musim vysvetlovat ze to este vladzem robit a tak... mi vravel vcera ze som ako raketa, ze nech uberiem 😅 😅 😅 no ja sa fakt necitim zle, som v pohode preto si aj myslim, ze mna porod caka az marci 😕
brusko mam vysoko, poslickov ziadnych, jedine mi pripuchaju nohy a pobolieva chrbat a malicka robi taku gymnastiku, ziadne utlmenie aktivity
no v stredu idem na poradnu som zvedava co nam lekar povie

joanna333
8. feb 2010

inac, nepostrehla som ci sa tu ozvala hajdylca, ale mne pisala vcera ze uz su doma....

martinaj
8. feb 2010

no zienky moja mala je chora ☹ ma nadchu, hnacku a teplotu ☹ dufam, ze to od nej nechytim...... inak je velmi zlata.... taka dobrucka 🙂 aspon zatial 😀

zoska
8. feb 2010

ahoj kika, tk to je super ze este vldzes tolko kolko potrebujes...aj ja by som chcela...ja som si myslela ze ani tehotna niesom, ale posl. 2 tyzde som uz na nervy zo seba 😒

joan, ee hajdy tu nebola, asi nestíííha 😉

lenica81
8. feb 2010

martinaj, tak hadam jej to co najskor prejde... ☹

ja vladzem tak pomenej... v sobotu som len navarila a som bola hotova... nie je to teda nic zuzo... dnes periem a zehlim, tak uvidim, kolko toho stihnem... 😒

maculik
8. feb 2010

zoska, no mne ohladom penazi nehovori nic, lebo ved som zarabala az do dec., aj teraz budem cely rok dostavat krasnu nezamestnanecku (60% z platu, co je fakt super), ale skor ide o to, ze som doma a akoby to niekedy bral tak, ze tym padom domacnost a deti su len moja starost a praca jeho. On mi pomaha dost, malu kupe, aj ju da spat, aj sa hraju spolu, ale to je vecer len hodinka, niekedy aj kratsie, a ja by som chcela, keby apson o pol6-6 chodil, a nie pred 7. Lenze unho v praci je to take blbe, ze vsetci su tam dlho, hlavne sefka, kt.nema deti, tak ona chodi na 10 a je tam aj do 8, potom dava porady neskoro vecer a V.hovori, ze nemoze odist, ked ostatni este nejdu domov. Lenze mna ostatni nezaujimaju, a potom sa hadame. Ach jo ☹

no, idem si lahnut, kym maly trosku spi.

kika, ja som sa tak citila pri prvom tehu, este som aj robila 2t pred porodom, chodila som kazdy den na 2h prechadzky, no plna energie. A bolo to super. Nie ako toto tehu, ked som ledva dychala 😀

zoska
8. feb 2010

mati...snad len nejaka viroza, hadam bude coskoro fit 😉

leni tiez dnes sa chystam žehlit 😒 to je pre mna velmi neoblúbena aktivita a este skrinu si chcem vyriadit

joanna333
8. feb 2010

ja som zehlila vcera...a dnes periem opat... boze kolko casu miname na take domace prace...

ja este celkom dobre vsetko zvladam,ale dobre by mi padlo keby bol u nas niekto iniciativnejsi...este aj maly ma se..ie lebo nechce upratovat svoju izbu...ale uz kaslem na to. zajtra odchadzam tak nech si robia co chcu 😉

kika58
8. feb 2010

no baby, viem ze kazda to prezivame inak to tehu, moj mangel je ucitel takze prichadza domov v realnom case okolo 15:00, ja ked som pracovala som chodila rano o 5:00 a vracala sa o 17:00
som rada, ze este vladzem a som si vedoma aj toho ze uz zajtra to nemusi byt pravda 😕
juj a zehlenie caka aj na mnam ale idem dat este nieco poprat nech mam toho viac 😝 by ste nevrili poznam jednu holku co miluje zehlenie a pranie a to nesrandujem vazne, ona si tym zaraba a ma to aj konicka 😅

olifcek
8. feb 2010

kika ona je z kosic? 😀

kika58
8. feb 2010

eee olifcek a je to skoda 😅 😅 😅
zije vo svajciarsku momentalne a zaraba si tym pekne peniazky ale tiez som tomu nechela verit a ono to je pravda 😅

joanna333
8. feb 2010

no za peniaze by to aj mna asi bavilo 😀
kamoska mala frajera biznismena a ten si daval kosele do pracovne, za jednu platil 25sk...

lenica81
8. feb 2010

zosi, odskrtavas zo zoznamu... ja mam tiez v skrini trochen bordel, moje kominy nie su velmi rovnomerne, ale kedze mam policky vyssie a nechcem sa zdrbat na zem zo stolicky, tak si to nechavam az na obdobie po porode... este sa tam vyznat da... 😀

joanna, hadam to prezijes, ked dojdes domov... 😉 maly uz mozno tymto protestuje...

kika, jedna moja kolegyna tiez zboznuje zehlenie, ale ked som sa ponukla, ze jej prinesiem, tak to uz neberie... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre