Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
8. feb 2010

dievčatá, na dnes dobrú noc 🙂

alex
8. feb 2010

Baby ten môj synátor čo dnes stvára v bruchu... už nech je von, lebo mám pomasírované celé brucho znútra.

blumka
8. feb 2010

alex, mozno sa dnes vykope 😀

alex
8. feb 2010

jááj no a bola som na poradni. Tak CS mám už 2-3, ale lekár nepovedal nič. Iba že ak mi odtečie voda, alebo budem mať kontrakcie, tak sa mám hlásiť na pôrodnici priamo. Tlak som mala 130/90, takže ešte týždeň mám merať doma pre istotu.

Blumi, no nehnevala by som sa, ale pochybujem, lebo kope nesprávnym smerom. Bokmi mi asi nevýjde...

lenica81
8. feb 2010

este raz velke gratulacie, sa mi velmi paci, ked sa ozve tatino a je taky hrdy na tu svoju polovicku, ako to zvladla, a ze sa tesi z baba... 😵

inak, alex, take CS som mala min. tyzden, tak som zvedava, co zajtra... inak moj maly je posledne 2 dni nejako malo aktivny, tak ma to trochu stve... ale rano budem mudrejsia...

idem sa dat dokopy a tiez idem rano na to interne na lacno, tak hadam dnes aj skor zaspim... kedze mam byt rano o pol osmej v nemocke...

alex
8. feb 2010

lenica, takže minimálne týždeň by som asi ešte mala vydržať...

blumka
8. feb 2010

no babce, lucim sa s vami na dnes...posledny vecer v klude tak sme sa s manzelom dohodli ze vypiname notebooky..ozvem sa z nemocky hned ako budem moct a vladat.. 😉
papa

alex
8. feb 2010

Blumi pa pa a držíme palce! 😵

zucana
8. feb 2010

lolka lolko gratulujem...
baby ta mala mi este stale spi...
to znamena ze v noci nebude? 😖

matesl
8. feb 2010

blumi, tu sme 😉 len isiel panelak
a ja este pisem jednu techn. spravu..chcem si dokoncit veci kym pojdem do porodky 😀

zucana
8. feb 2010

😉 baby zajtra drzim palce

maminnka
8. feb 2010

Zuci, asi je vysilena aj od tych krcov, preto tak krasne spinka... Tazko povedat, co v noci, este je malinka na nejaky rezim... Blumka ti pekne napisala, ze deticky proste z toho musia vyrast... niekedy pomaha masaz bruska, inokedy pocvicit s nozickami a niekedy nic.

garonka
8. feb 2010

blumka držím prstíkyyyyyyyy silno 😵

maminnka
8. feb 2010

Blumi, drz sa zajtra, pojde to ako po masle, uvidis... v stredu bude uz malinka pri Tebe a zacina nova etapa zivota, zasa jedna z tych krasnych!

martinaj
8. feb 2010

caute 😀 ste ma necakali, co? 😀
ja len tak zbezne, ci sa janka neozvala 😉
blumi drz sa 😉

lenica81
8. feb 2010

blumi, drzim palce, zajtra uz budes mat aj druhu princeznu pri sebe... 😉 drz sa...

katina2209
8. feb 2010

ahojky martinka janka sa ozvala je na 10 zatial nic maju jej dat nejaky gel aby sa zacal otvarat krcok myslim ze zajtra? Tesime sa vsetci s Lolkou a tatinom a cakame fotky 🙂
Blumka este raz drz sa zajtra 🙂

katina2209
8. feb 2010

Pisem ako madar no zase som mala nieco s klavesnicou mati na 10.poschodi v ruzinove

zoska
8. feb 2010

lolka gratulujeeem 😵 aj tatinovi Martinovi 😉 všetko dobré vám želám, vela zdravicka hlavne 🙂

blumik, drzim palce moc, nech to vsetko hladko prebehne a nech mas rychle zotavenie...

janulka...hlavku hore, uz si vydrzala toho tolko...nieze sa ti narodi nasrdene babo 😀 asi je to riadne deprimujuce, hlavne ked sa k tebe spravaju ako ku kusu masa, ale neboj Krpka v tebe nebude navzdy a ked pride na tento svet budu vsetky neprijemnosti zabudnute a uz staci vydrzat len par dni...drzis sa zatial fajn, tak si udrz aspon zvysky psychickeho zdravia 😉

zoska
8. feb 2010

leni,
no co? pisala si gape? ci uz kasles na to?

lenica81
8. feb 2010

zosi, napisala... idem skusit to skopcit sem...

lenica81
8. feb 2010

tak tu to je... a tym padom vypisujem formular a posielam na socku... 😉

"ako dlho ti trvá prac.pomer a bude trvať aj počas MD a RD? nechce sa mi čítať čo si poslala, bolia ma oči, tak snád nebudem vedla. 🙂

ak
1. budeš mať nárok na materské
2. stále ti bude trvať prac.pomer počas MD aj RD,

tak do 30dní od najlepšie doručenia rozhodnutia o vzniku nároku na maerské zašli do SP podla trv.pobytu \"oznámenie o účasit na dôch. sporení a podpíš časť A\" (platí ak trvá prac.pomer a aj poberanie materského do pôrodu, resp. počas MD)

najneskôr v prvý den RD = prvý den pred ukončením poberania materského treba podať prihlášku na RLFO na SP podla bydliska so všetkými prílohami t.j. oznámenie o účasti na dôch.sporení časť B + prehlásenie o riadnej starotlivosti + kopia RL dieťaťa

ak ti PP netrvá, alebo by skončil napr. pred nástupom na MD, resp. medzi nástupom a pôrodom, tak prihlášu treba dať do 45dní od pôrodu.

ak by PPskončil po pôrode, tak asi bud do 45dní alebo najneskôr v den po ukončení PP."

joanna333
8. feb 2010

lolka, blahozelaaaam

jani, drz sa, skoda ze nie si na kramaroch, zajtra nastupujem, to by sme sa stretli... 😉

blavacky, nikto sa nechysta na kramare????

matesl
8. feb 2010

leni

a ten formular je na tej stranke co si prilozila link?
a staci to tam teda poslat postou?

ewelyne
8. feb 2010

ahojte 😉
ufff, tak som vas docitala...a dalo zabrat 😉

kraaasne newsky, blahozelam deda, lolka-lolko... vela zdravicka a mliecka. opatrujte sa...

janka, suzon, blumka, drzkajte sa.... silno drzime palcoky...

joanna a preco nastupujes zajtra na kramaroch??? mas planovany cs al. ti idu vyvolat??? drzkaj sa...

garonka, ako ako? ty sa kedy chystas?ani si nevies predstavit, aku mam chut na puding ...
inak, ty si iny agent FBI😀 😀 😀 😉 pocuj, vies aj vycarovat ako v tych serialoch CSI a tak, z vyblednuteho papiera nieco? lebo mame blok, v marci bude mat rok...ide o reklamaciu topanok a na bloku vidiet veeeelke H...
🙄 😠

selyma, neboj, tie merania su orientacne... neboj, mala bude velika... budes prekvapena... to sa neda presne urcit..

maculik, zuci, olif, kati, martula... uzasni su drobci... prajem pokojne noci a bezstarostne a zdrave dietky 🙂 😵

alex😉a ku komu si nakoniec sla? ako to myslel, ze budes to mat rychlo za sebou, tak nemas ist cez centralny prijem, ale rovno rodit? 😉 😀 😕 ci ako?

katina, no pekne vysledky dnes 😵 dufam, ze maly nebude chory...

zoska, juuuj ti chlapi... pozname ... 😀 to su take nase trubky... no co ti poviem, teda vam babky...

martinkaj, maminka, lenica a vy co, kedy sa chytate?

lenica, sa hovori,ze pred porodom drzi mimi bobrika a je lenive, aj nas bol taky 😀 ale ved si vravela, ze cakas na rok tigra 😀 nasa mala uz asi urcite 😀 lenivcek to je... tak ma trapit...

maminka, takze ty este taska nic nezbalena? a z roboty rovno rodit?
😀 😵 a tato s malym no experti, som sa sulala, na tom kreme 😀

zuzka a ty tam daleko za hranicami nic sa nechysta?
😉

dnes nie je nocna???

juuuj, my mame na navsteve krstnu moju, takze nemozem este rodit.... je to komplikovane a na dlho... takze potom vam porozpravam....ale jedno je iste, ide ma uz drbnut zo vsetkeho.... fakt... je to "na maslu"... chjo....
🙄

joanna333
8. feb 2010

ewe, hej idem na cisarak, mala je KP ☹

drzte mi palce, idem do pelechu, som neskutocne unavena...........a zelam vam "hladke" porody...

ewelyne
8. feb 2010

joanna, drzime palce, budeme na vas mysliet, drzte sa... mas ako napisat newsky??? mas na niekoho tc.? vies , ze sme zvedaveeeeeeee 😀 😝

ewelyne
8. feb 2010

a co matka a granado?

andrejka a lele uz ste mali karneval? 😉 detusiky posluchaju? maly-velky bude robit drobcovi fotografa asi, ze? 😉

matesl
8. feb 2010

joan ja sa chystam na kramare, ale kedy zalezi od nasho krpca, kedy sa mu uraci 😉

matesl
8. feb 2010

ewe, vcera sa nedali baby zastavit, a dnes je tu tak nejak ticho, ze?
nasadila si tu skrupinku na kocik?
volala som s nasimi a tatkovi to islo v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre