Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
23. feb 2010

babky caute, PARALEN si mozem dat???? Uz druhy den mam zimnicu ... 😒 DAKUJEM

maculik
23. feb 2010

jani, mozes, aj ja som teraz brala, ked som mala teplotu.

Adelka spala len hodku, tak uz sa od 2 hrame, uz aj maly sa budi, no super.

kati, zatial sa nevyhadzal. Ja som aj zacala zehlit, ale proste vecer uz som taka hotova, ked teraz v noci nespavame, ze si radsej sadnem a len tak oddychujem, alebo citam alebo driemem. Jasne, ze pri tom kojim 😝 😀

olif, super, ze mate take dobre vysledky.

Zuci, ved vyskusaj tak, ako ti radi ta tvoja poradkyna a uvidis vysledky. Ono je pravda, ze ked ta vidi, je to ine. Kedy idete na dalsiu kontrolu?

inak, mne ked Petrik zaspi, tak tiez nehrozi, aby som mu pusinu otvorila, aj ho skusam steklit alebo mu tam vopchat bradavku, ale uuuuplne zbytocne 😀

katina2209
23. feb 2010

baby a balite na siroko lebo maly jaci a nechce byt nasiroko tak na noc nedavam lekarka mi kazala balit az po sono klbikov ako ste na tom?

katina2209
23. feb 2010

jani aj ja som mala dva dni zimnicu aj teplotu ked sme prisli domov z nemocky a brala som paralen

blumka
23. feb 2010

zuci cim viac ludi ti radi tym viac sa nad tym budes zamyslat, ver tej co ta vidi snad vie co hovori a pomoe vam...ved ked vam nezaberie toto tak jej bude lahsie ti poradit nieco ine ked vas obe vidi 😉

kati, ja nebalim nasiroko..z nemocnice mame v sprave napisane ze sono je ok a kontrola neviem kedy a lekarka v nemocke povedala ze ked to je ok, ze netreba

janielah
23. feb 2010

a z coho je ta zimnica? suvisi to tiez s mlieckom? lebo sa mi bolestivo nalievaju prsia a v jednom mam hrcku..

ako si to mam rozmasrovat??? skusam i horucu sprchu a zatial nic ... 😒

janielah
23. feb 2010

kati, nam tiez pri odchode z porodky kazali balit nasiroko, ale ja to nerobim, ved robili sono, no nie? a aj keby nie, tak nepredpokladam, ze moj valibuk by mal slabe klbiky..

zucana
23. feb 2010

jani skus masirovat a tepla voda pomoze to...dufam...
baby dik za rady...ved uvidim co bude....chcem kazdopadne skusit predlzit tie intervaly na 3 hodky...a ked bude papat dlhsie tak ziadna striekacka...
uz mi dosla segra ...kolise malu 😀
my nebali me na siroko ani k ortopedovi sa tu nechodi...takze asi tak...

alex
23. feb 2010

Ahojte maminky,

cukrus graatulujem moc a držím strašne silno palce!!! 😵

No tak so mnou sa už čosi deje, mám bolesti podbruška, ako keď som mala prvý deň mrchu, také kŕče akoby, ale nevystreľuje mi to do krížov, len ma to zabolí, po chvíľke prejde a opakuje sa to za 5-10 minút, ale nestupňuje, tak to zatiaľ neriešim. Hádam je to predzvesť, že sa pôrod blíži a ja tu nebudem strašiť do marca.

maculik
23. feb 2010

jej alex, tak mozno sa to rozbehne, drzim palce, nech mas este februarovciatko 😵

zuci, a na kolko ti dosla segra? To mas super, si rada, ze?

Mne dojdu nasi na 5dni teraz, a potom v polke marca segra s frajerom na 5dni.

vefi89
23. feb 2010

žienky, tehulky a maminky,chcela by som sa opýtať, ako dlho nechávajú doktory prenášať??

joanna333
23. feb 2010

ahojte mamicky...
ja sa hlasim, mala Nina sa narodila 10.2. cisarskym. boli sme v porodnici 8 dni, lebo mala zltacku, ale uz sa to upravilo. mame sa fajn, len velmi nestiham pocitac 🙂

poslite mi prosim link na tabulku babatiek, chcem mrknut ako sa zaplna 😉

alex
23. feb 2010
alex
23. feb 2010

vefi myslím že tak 7-10 dní maximálne.

maculik
23. feb 2010

joanna, tak gratulujem 🙂

zucana
23. feb 2010

joanna gratulujem 😉

blumka
23. feb 2010

joanna gratulujem 😉 to je den po nas 😉

zucana
23. feb 2010

maci do soboty je tu 😉

lolka
23. feb 2010

joanna gratulujem 😉
cukruska, supeeeeer sprava 😉 nech fazulka pekne rastie 😉

katina2209
23. feb 2010

joanna gratulujem aj my sme 10.2. narodení, baby chcela som sa opytat boli ste uz na tom ockovani my ideme v pondelok nemali vase deticky ktore ste uz boli teplotu?
Jani ja som mala hrcku v prsniku pri prvom aj teploty a musela som brat antibiotika mohlo sa pri nich kojit, len sa to nedalo rozmasirovat a teploty som mala nad 38

martinaj
23. feb 2010

ahojte 🙂
cukruska velmi vam drzime palce 😵
babulky my by sme mali ist zajtra domov, velmi sa tesime 😵
maly je nadherny ako kazde miminko, taky moj maznak 😀

janielah
23. feb 2010

kati, aj ja uz mam nad 38 stupnov, som uplne hotova, babky, kojit mozem stale? davam si paralen... 😢

co mam robit ???

lolka
23. feb 2010

jani, nam na kurze vraveli, ze nad 38 stp. odsavat a nekojit, lebo je to mliecko horuce pre babo. nie je skodlive, len ma vysoku teplotu 😅

lolka
23. feb 2010

kati, myslic ockovanie na TBC ? v ruzinove vas neockovali? nas ano a mala je upne v pohode

zucana
23. feb 2010

babce nepoznate odsavacku medela minielectric ? nebude lepsia ako ten avent?

zucana
23. feb 2010

prosim mam herpes...moze sa to preniest na malu ?napr. kojenim?dakujem som zufala...

maculik
23. feb 2010

zuci, na herpes pozor, nebozkavaj malinku, ak to mas na pere, nech to nedostane. myslim, ze kojenim by to prejst nemalo, ale bozkavanim hej a pre novorod.to moze byt nebezpecne.

blumka
23. feb 2010

zuci, ja mam doma medelu sice nie tento minielectric ale take velke hebedo na dva prsniky este z roku 3 (zdedila som po jednej znamej, co ma uz 8 rocneho syna 😀 ) a som s nou velmi spokojna..teda mne uz je na dve veci ale svoj ucel plni..a tie jednotlive casti su take iste ako pri tej mojej, tak snad aj vykon bude taky dobry 😉 s aventom nemam skusenost

blumka
23. feb 2010

zuci, ja mam vlastne tuto len starsiu verziu http://www.medela.com/I/breastfeeding/products/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre