Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
29. mar 2010

mates tie voňajuce pampersy mame my sme dnes kupili fakt voňaju tak maly bude mať prdelku v kvetinkach 😀

garonka
29. mar 2010

Adi Livka ma paradnu vahu 😵 😵 😵 😵

andrea2603
29. mar 2010

garonka, Livka chce byť asi modelka, tak na nohy si dáva pozor 😀 . Pekne sa na slniečku Tobi vyhrieva, ako malé mačiatko 🙂

garonka
29. mar 2010

Adi no to hej ma modelkovske miery ale je fajnučka 🙂 krasna je 😉

Tobi tak haja ja som sa bala či si nevykruti krk aj ho prekladam ale to chytí amok ak ho zobudím 😕

andrea2603
29. mar 2010

livku , ked dám odgrgnúť a zaspí pri tom, tak sa mi na pleci tiež tak divne poskladá 😕

garonka
29. mar 2010

Adi a to nevadí im na chrbatiky? keď sa tak vykrucaju? a to i my dame grgnuť a zrazu ma hlavku kdesi pri mojom krku no divne poskladany je
a dnes čo snim doktorka stvarala dala ho sadnuť sedel, dala ho ľahnuť na bruško aby sa plazil tak sa plazil no čumela som že čo a ako ho postavila robil kroky to take reflexy sleduju a ja panikarim ako sa mi pri spani posklada 😕

olifcek
29. mar 2010

macu masirovat vravis? super, lebo i my sme mali tak nozicky v brusku...ale uz je to skoro uuuplne ok..uz len jednu nozicku sem tam tak dovnutra kopne...ale ked mi na neurologii budu hucat nejake somarinky, poviem im, ze viem, ze v nemecku radia masirovat do spicky, ci to nestaci x;o)

olifcek
29. mar 2010

matesl i my mame dvojky x;o) jednotky sa nam otlacali na stehienkach x;O)

andrea2603
29. mar 2010

gari, dúfam, že nevadí, ved nie sú tak poskladaní celý deň. Ale čo už s nimi?,aj Livke ked chcem hlavu napraviť, tak hned sa ozve a ja som radšej,ked je ticho 😉 .

zucana
29. mar 2010

dakujeme za kompliment aj livka je krasna modelka....ja prave haluzim ze sme malo pribrali tento tyzden 😖

garonka
29. mar 2010

zuci babätka po druhom mesiačiku priberaju menej my už mame za tyždeň nalepenych 140g nadvahy 😀

garonka
29. mar 2010

Adi určite im to nevadí tak hadam budu mať chrbatiky oki 🙂

andrea2603
29. mar 2010

zuci, to je o.k., nemusí priberať rovnako každý týždeň, inak nám by sa patrilo priberať tento týždeň menej, lebo ma lekárka zase sfúkne 😅 , ale čo mám robiť, ked jej tak chutí a to sa snažím dodržiavať 2 hod. medzi papaním, ale nie vždy sa to dá.

andrea2603
29. mar 2010

kočky, Livka už zaspáva, tak sa ideme uložiť. Pekný večer ešte a dlhý spánok nám všetkým. Ahojte

garonka
29. mar 2010

Adi dobru nockuuuuuuuuuuu

vy babatka ukladate že jo? ja na svoje čakam kym sa zobudí spi v autosedačke od pol 6 😕 tak tvrdo že normalne tam chrape tak ešte počkam ale ja zalomím v posteli hneď 😅

jja
29. mar 2010

baby, mne sa mala z vonavych pampersiek vyhadzala na ritke...tak som ich ani neminula...
chcem sa vas spytat. mali vase babatka niektore zelenu stolicu? moja dnes vecer, az som sa zlakla co to je 😲 inac, ja jem stale rovnako, nic nove som neskusala, malinka papa stale vela...no neviem co to moze byt... 😒

zoska
29. mar 2010

jja nam sa to nestalo, pamatam ze este v porodke bola trosku zelena stlica, ale teraz uz nie...ale minule tu ktosi davallink na farby stolice a co znamenaju...popozeraj na nete 😉

baby malu som hodinu drzala na odgrgnutie a nic, dala som do postielky a po 20min. zacala kaslat, prehltat...tak som juzdvihla dala na plece, konecne si grgla a spi na pleci...
inak od 5tej do osmej plakala, stale sa jej vracalo mlieko, natahovalo ju a z pusy bolo citit kyselinu...chudatko, ja som plakala s nou a mm je hotovy, ked som mu povedala, ze sa to musi upravit same

bojim s ze sa mi zadusi...ona v noci negrga a potom sa dusi a grcka, asi ni spat nebudem ☹

olifcek
29. mar 2010

adi bru nocku

jja zelena stolica moze byt z cajov na kojenie, alebo, ked prejdes z jedneho prsa na druhe skor nez o dve hodky.....

loginka
29. mar 2010

zuci, my mame aj pupucnikovy a stym sa nic nerobi, ak by nezmizol do 2 rokov tak sa zoperuje
olif maleho zobrali na rano 2 hod, spal skoro cely den, poobede vypil trosku cajiku a potom som mu skusala davat papat, ale sa mu velmi nechcelo, az rano sa normalne napapal
inak ja uz neviem co snim je, pri papani place, vobec nechcel, uz som musela dat UM, teraz navela, navela sa napapal ale to som musela vstavat a ukludnovat ho, neviem co to ma byt a tie nase place neustali

zucana
29. mar 2010

zosi to mi je tak luto...
jja my mavame zelenu stolicu....

blumka
30. mar 2010

ahojtee...
otrasna noc, Juli sa skoro sla zadusit, co stale kaslala a nevedela sa vykaslat..dnes ideme na poradnu tak uvidime co nam na to da nasa doki

laxity
30. mar 2010

dobré ránko prajem

zosi...ti verím, asi ju ozaj kyselinka trápi ☹ . A aká bola noc? Spala si?

blumi...to mi je ľúto...dúfam, že v poradni dopadne všetko ok...držte sa 😉

jja...no my máme skoro stále zelenú stolicu, ale ako píše olif...aj striedam skôr prsníky, aj pijem čaje 🙂

my sme teda na rozdiel od blumi mali skvelú noc...malá spinkala 8,5 hodiny 🙂 🙂 🙂

olifcek
30. mar 2010

vzdy, ked si pomyslim, ze tu andrea dlho nebola tak pride, chi...

ale co ewe? alex? marhulka a dalsie skalne?

janka uz ma po skole, tak snad i castejsie zavita x;O)

zosi juuuuj, nezavideia hodne x;o(

blumik dufam, ze to coskoro prejde...

logi dve hodky trvala operacia? ufff...ja som myslela, ze to robia za pol hodku, ze je to rutinna operacia uz...

laxity
30. mar 2010

baby máte skúsenosti s nosením bábätka v manduce alebo šatke? čo je lepšie?

andrea2603
30. mar 2010

ahojte 🙂
my sme mali fajn noc 😵
olif, ja mám výpadok max. 2-3dni, potom mi už chýbate 😉 .
O 10.00hod. majú prísť sesternice kuknúť Livku, jedna má 7mesačnú dcérku a druhá čaká bábo na september, tak fajnovo pokecáme 😵

laxity, ja mám babyvak a som spokojná, ale aj tá manduca sa mi zdá super vecička.

hajdylca
30. mar 2010

olif a ani lolka tu dlho nebola... alex som minule v telke videla

olifcek
30. mar 2010

adi a mne pride, ze i tyzden si nebola, hech...

no asi by som uz i ja mohla navstevy volat...no asi trapas mat oliv cely cas na prse, coo?

ja mam manducu ale este sme sa moc nenosili...no i zoska a macu maju manducu a paci sa im , myslim 😵

olifcek
30. mar 2010

hajdy jo, aj lolka...je ich viac, co sa neukazali dlho uz...hmmm...

bola fakt v telke? a v akej suvislosti?

zoska
30. mar 2010

ahojte,
od 4.00 sme hore a placeme...na 2Omin.zaspala od unavy a potom sa strhla a zacala plakat...tym ze ma ten kysly dych, ide asi o kysly reflux, ktory je bolestivy...place so slzami a ja som na pokraji sil
teraz mi lezi na pleci...cela je spotena z toho placu a napinania

mame ist k dr., a povedala mi ze si budeme musiet pockat, takze si neviem predstavit ako bude v cakarni revat 😔

andrea2603
30. mar 2010

olif, mne návšteva ked príde, tak kávu si musí uvariť sama, lebo kojím. no už sú tu, čaute zatiaľ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre