Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. apr 2010

teus mať vši je riadna neplecha, ja som bola tehu a bratove decka nachytali v škôlke a nikto nič a vieš kde mali tie potvory hniezdo pod matracom kde hajal môj synovec no hruza a všetci boli zavšivanení v rodine okrem mňa 😅 nieje to prijemne deratizovať všetko joj

garonka
20. apr 2010

olif dohodnutoooo 😉

i ja sa bojím naj nenajdu nič a nech je všetko oki ale niektori lekari prehaňaju no moja mama sa čudovala že to odkedy zle ak sa maly vytača skratka ho všetko zaujíma, že nemože furt ležať v jednej miere no vravím vidíš to je asi zle 😠

olifcek
20. apr 2010

teus juj, a to tam maju romov?

gari ako prisli na to, kde maju hniezdo? ja som ale myslela, ze vsi maju hniezdo len v hlavach...

olifcek
20. apr 2010

gari
V 4. mesiaci ovláda dieťa dobre pohyby hlavy. V ľahu na chrbte ju nielenže vie dvihnúť, ale dokonca aj zakloniť a pozrieť sa hore. Hlavičku udrží a otáča ju na všetky strany. Dokonca zvládne aj ten najťažší pohyb hlavy – v ľahu na chrbte ju dvihne a pritiahnutím brady k hrudi sa pozrie smerom k nohám.

garonka
20. apr 2010

olif neustale deratizovali všetko v škôlke a vši naš synovec furt mal a tak ako upratovali menili plachty a postelne pradlo upratovačka skoro skolabovala ak dvihla matrac kopa tych potvor tam bola zakrutena v chumači vlasov fuj
a decka už chodia do škôlky v BA tam sa odsťahovali mi je smutno za nimi 😢

tak to je potom dobre keď sa otača a všetko ho zaujíma? joj a my mame len 2 mesiace tak som zvedava čo povie ale drasticke cvičenia s nim robiť nebudem

olifcek
20. apr 2010

gari mali castejsie menit postelne pradlo, vyzera to tak

garonka
20. apr 2010

olif aj ja si to myslím ale oni pokiaľ viem raz do mesiaca nosili domov vyprať to by mali častejšie meniť pradlo no ale mať vši je hruza joj
olivka haja? i Tobi v kočíku a mne treba k doktorke pre papiere a mm príde až o tretej 😠

blumka
20. apr 2010

gari, ty vterka 😀 😀 😀 ale jaska ze mooozes aj ty..dovolim ti 😀 😀 😀 my budeme na KVP uz asi okolo deviatej, lekarka robi od osmej ale uz to vidim ako sa vytrepeme...no a u nej sa asi vybavime skoro, tak ked sa stretneme okolo desiatej moze byt?
terezka mi zaspala, juli sa snazi, ale idem ju este ukocikovaat na balkon, mozno na vzduchu potiahne viac..dnes je akasi velmi placliva, doobeda spala len hodinku, tak uvidime kolko pospinka teraz

garonka
20. apr 2010

blumi ja sa viem zariadiť aby som sa dotrepala na to KVP šofera mam a maly i tak nehaja doobeda vôbec
dnes si pospal len 45min to som stihla umyť vlasy a niečo zjesť
a teraz drichme od jedenastej v kočíku tak to vidím na take 4-5 hodinky 😕 🙂

blumka
20. apr 2010

pridavam nejake foto z vikendu ;)

blumka
20. apr 2010

gari, ani v kociku ti nespinka? inak Juli je tiez tak divne naprogramovana, nieze by si pospala po hodinke-dvoch doobeda, naobed a poobede, ale doobeda je jej max. pol hodina, niekedy hodina, potom zaspi a taha jak diva aj 4 hodiny a potom uz nic az vecer po kupani, alebo max. na rukach si podrieme pol hodinku...zatial mi to aj celkom vyhovuje, hlavne ked spia obe naraz, to mam aspon trosku veget...

garonka
20. apr 2010

jeeeeeeeeej Tete je cely tato 😵 😵 😵 😵
a Juli ako sladko haja niečo sa jej pekne sniva ak sa usmieva ten môj slonik zas v sne mrnčí a škeri sa

garonka
20. apr 2010

blumi ani v kočíku doobeda nebude rano vstavame o pol 6 alebo 6tej pravidelne pak zaspi na taku hodinku a tak je unaveny, že usta od zivanie dobreže neroztrhne ale nezaspi
tak vybehneme s kočíkom vonku a vtedy bude aj 4 hodiny chrapať a po kupani zaspi pekne
včera som ho prvykrat ja sama kupala to bola komedia ruky sa mi triasli ako som sa bala a Tobi sa cely čas rehotal a ja slzy v očiach a zlosť že mm musel do roboty

blumka
20. apr 2010

gari, ale zvladla si ne? 😉 ja budem v piatok sama domaaaa...mm ide na oslavu kamoske, tak to bude zabavy obe deti dat do poriadku..ale uz to mam premyslene, Terezku nedam na obed spat, takze mi vecer odkvacne sama a Juli uz potom nejako uhojdam 😀 😀 uz s vidim aka budem z toho vecera spotena 😀

garonka
20. apr 2010

blumi zvladla ale tak som vyzerala ako nemehlo no okupany a vymasirovany potom pekne zaspinkal o ôsmej tak som v pohode i panelak kukla 😀
hi vy mate v piatok hody 😀 😀 😀 a ja chcem do Optimy pozrieť na tych lezuňov na tie babätka len či bude mm chcieť 😅

olifcek
20. apr 2010

moja Oliv bola vcera nejaka podrazdena i dnes je, joj...hrozne sa jej nepaci robit, co nechce...adost razne to dava najavo ☹

gari uz je prevbalena a papa, ale zase tak plackala...nechapem...ale musela som sa obliect, no nie..ale asi ju nic neboli, lebo na rukach je hned tisko a na prsniku hned papa x;)

blumi, jasne, o desiatej moze byt x;o)

olifcek
20. apr 2010

gari lezuni niesu v sobotu?

garonka
20. apr 2010

olif toho 24 je sobota?
chcem kuknuť na tie deťurence ale to asi nevyjde jedine ak mm prinutim lebo svokra zahlasila aby im vypratal garaž lebo maju tam potkana
a ja som razantne proti tomu cely tyždeň je v robote a cez víkend sa musí k nim trepať pre somarinu 😠

garonka
20. apr 2010

olif cití tvoje teplo a ukľudňuje ju to ak je pri tebe
Tobi zas na rukach bude ale ak ho vezme svokra na ruky plače neviem prečo

olifcek
20. apr 2010

gari ja viem, len ona chce byt stale len pri mne, vtedy je zlatusik...x;o) ale tak...i teraz, natahuje papanie, len aby som s nou este cosi nerobila x;o) ale ja chcem ist vooooon...x;o)

olifcek
20. apr 2010

gari tobimu asi vadi puch cigariet

garonka
20. apr 2010

olif nech sa napapa, pobudne na ručkach tak ju pomaly obleč a hajde na slniečko
lebo i my tak včera ako vy najprv plačkal tak sa na prse ukľudnil a ja som ho pak obliekla a balkonovali sme lebo pršalo ale on sa mi v kočíku pokakal a v špinavej plienke ležať nebude chjo to je zaberačka vyzliecť, prebaliť a pak dookola

garonka
20. apr 2010

olif jj to si myslim i ja lebo mi prišlo smiešno ako ho mala svokra na rukach tak mi ho rychlo podala že musí odbehnuť a ona lachvato cigaretu do seba poťahovala lebo umrela by pak umyla ruky ale papuľu nie ak mam byť taka vulgarna a Tobi vtedy reval a reval ta mi povedala, že je zly
a cely týždeň maleho nevidela odkedy jej skoro z ruk vypadol nemam snahu tam ísť 😔

olifcek
20. apr 2010

gari ja oli len idem polozit na postel a uz zacne plackat...a moze byt aj napapana ☹ este pred 2 dnami ked bolaa napapana bola zlatusik...jasne, ze i odgrgnut ju predtym dam...

i pri prebalovani opat place, nechapem...

uz jej len ciapocku a svetrik natiahnem a ideme...len sa nevie dojest, chjo...opat bude plakat pri obliekani...ale nemam na vyber...

blumka
20. apr 2010

gari, ty mas teda svokru...si vravela ze tvoj mm je z krasnej, ci zle sa mi zda?

blumka
20. apr 2010

olif, nieco je vo vduchu, aj juli je dnes taka akasi uplackana..jedine kedy sa usmieva ked je rozbalena a s holym zadockom si moze kopkat...vtedy sa rehoce a rozprava sa s nami...inak len place...ani spat velmi dnes nechce...teraz je na balkone ale kazdu chvilu tam beham ju pokolisat aby zaspala...neviem co sa to robi

olifcek
20. apr 2010

dopapal a uz aj haja ☹ co teraz?

olifcek
20. apr 2010

a uz opa papa...chce hajat tak sa ukludnuje a napchava

blumka
20. apr 2010

olif a keby si ju teraz obliekla tak sa zobudi? mne tak juli dnes urobila, najedla sa a kym som uspala terezku zaspala. ale som ju obliekla a nezobudila sa a supla na balkon aspon ked uz na prechadzku nejdeme

garonka
20. apr 2010

blumi svokra pochadza z krasnej 😕
joj a tak zavidím niektorym ktore maju super svokry a aj postražia im babenka a ja sa tej svojej bojím nechať maleho aj na 5 min, ak Tobi vyrastie to budem ťažko zvladať ak pôjde k nej 😔

olif ak haja tvrdo nech spinka ak len driemka ju obleč a vonku bude opäť spinkať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre