Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. júl 2009

😅 ahojte maminky 😀
ste zlate ze sa tak starate aj o mna...u nas lepsie nebude kym tu bude ista osoba...takze ak nesklapne ona, odidem ja...noooo...ale relativne je tu dnes klud 😀 a aj mi je lepsie....ale som zistila, ze sa nesmiem namahat...trosku viac porobim, zadycham sa a uz mi je zle...takze radsej budem lenosit 😀 😀 😀
ani ja som nedostala prenatal box 😠 😀
a veruze spite kym mozte...ja som minulu noc nemohla ale tuto noc som sa vyspinkala ako uz davno nie....moj manzel je taky zlaty, ze si vymenil so mnou miesto a spava on pri Terezke a uspava ju ked sa nahodou zobudi, cicika ju ked place a ja spinkaaaaam....hmmmmm.....budem si to vychutnavat kym sa male nenarodi

hajdylca
29. júl 2009

olif tusim to bolo v piestanoch... blumka no typujem, ze problemiky Ti robi svokra? snad to bude uz len lepsie...

olifcek
29. júl 2009

blum a to nespinkate spolu vy dvaja? x;O)

olifcek
29. júl 2009

blum: zeby svokra zlostila ? 🙂

zucana
29. júl 2009

blumi u nas robi problem svagor ale nastastie dnes odiesiel na 2 tyzdne do tanzanie takze mame pokoj 😉
ale tento vikend som sa tiez supe vytocila
inak teplooooooooo.vcera vecer som mala zas 37 ..uz si nebudem merat...
inak olif aaj mne je uz zle a zas ta chut ☹

zucana
29. júl 2009

olif mozme mat zvysenu pocas celeho tehualebo iba v prvom trimestri? prip.neviete niekto?

olifcek
29. júl 2009

ja nemam pachut v puse, ale grga sa mi, toci sa mi hlava, a je mi priserne, zaludok ako na vode, ale nie tak ako doteraz....tento tyzden je hrozny x;o( je mi neobvykle zle...

jj, i ja mam pocit, ze mi kolise teplota. ja vzdy, ked mam teplotu, citim to na ociach, lebo ma palia...ale u nas je normalne, ze mame terplotu okolo 37 - 37.5 vraj x;o)

olifcek
29. júl 2009

ja som citala, ze v celom tehu mozeme mat zvysenu teplotu

zucana
29. júl 2009

oki
zajtra pytnem aj lekara a dam vediet
idem si robit zoznam otazok ale muzik mi uz zatrhol otazky tipu: mozem nieco chytit ked zabijem komara a mam na ruke krv alebo moze mi uskodit pach z truby po cistiacom prostriedku?
teplotu mi snad nezatrhne 😀

hajdylca
29. júl 2009

zuci to je dobre 🙂) ja som inak tiez vcera zabila komara rukou ale nemala som krv na dlani, ale hned som si pomenula na Teba 😀 neboj teplotu urcite nezatrhne

olifcek
29. júl 2009

zuci : hehehe....muzik je vtipny

joanna333
29. júl 2009

ahojte, vela ste popisali od rana...
hajdy, posli aj mne prosim cislo na tu pani.dik. skusim tam ist.

joanna333
29. júl 2009

hajdy, ten krvny test je iba na zistenie pohlavia alebo vysetri sa nim aj nieco ine???

blumka
29. júl 2009

ahojky....pisem, pisem litanie a potom ked odoslem tak ma vyhodi z netu 😠
olif, spinkame vsetci traja spolu..teda TErezka ma postielku prirazenu hned ku nasej posteli a donedavna mala dokonca prec aj tu mrezu, takze sme mali tak akoby letisko, ale manzel spava vedla nej a ja az vedla neho... 😀
a nezlosti svokra...ale svagrina...ale to je na velmi dlhe rozpravanie a kto nezazil asi nepochopi, ja tiez niekedy cumim ako vyorana mys, ze coho je ludsky mozog schopny ☹ ..ale uz dost o nej 😉
zuci, manzel srandista 😀

zucana
29. júl 2009

juj blumi ako ti rozumiem!!!
ja mam problem so svagrom...ale to je tiez na dlhsie a uz som ho bohuzial aj muzom vymazali zatial kym sa nespamata....
no moj muz je fakt srandista...to vravia vsetci naozaj a aj moja mama...ta sa z neho ide poto...a ja sa s nim vzdy len nasmejem 😀

zucana
29. júl 2009

najlepsi je ked sa hra na stinga a tancuje a spieva po byte
a ma take kratasy ktore maju 20 rokov...take na doma cele su dotrhane tak mu ich raz za tyzden zasivam...mama mu poslala take podobne objavila uplnou nahodou a konecne po 2 rokoch mi dovolil ich vyhodit a vymenit za tie mamine....ale to keby ste videli ako sa s nimi lucil....a ja som zahlasila ze este ich mozes mat jeden den,lebo tieto musim oprat kym si ich das a on hned trenkam: juj zlatusicky moje takze este jeden den spolumozme byt 😀

joanna333
29. júl 2009

zuci, tvoj muz vie aj po slovensky nieco?

no niektori clenovia rodiny nam to ozaj stazuju...v kazdej rodine sa najde niekto kto je konfliktny,zialbohu...

zucana
29. júl 2009

moj muz vie povedat: pozdravy, milujem ta, aj ja teba, ja som muz a ty si zena, si normalna?, prdko, pokakaj sa, hroch ... a to je asi tak vsetko 😀

zucana
29. júl 2009

no este som mu pisala na skype ze ci este nieco si spomina a on ze : som stari (samozrejme napisal s makkym lebo v taliancine tvrde nie je ) to bolo druhe co som ho naucila 😉

joanna333
29. júl 2009

haha, mate aspon srandu 😀
moj muz je sice len z polska ale tiez sme sa na zaciatku mali na com smiat 😎

zucana
29. júl 2009

a zijete v BA?nechcela si ist do polska?

zucana
29. júl 2009

no mame ...ked sa nastvem rozpravam iba po slovensky 😉

joanna333
29. júl 2009

my zijeme tu na sk. ja som z vychodu, v ba byvame 5 rokov. ani sme neriesili ci ja chcem ist do polska. ked ma muz chcel tak sa musel prisposobit 😀 . ale inak je tu spokojny. v polsku by nam asi tak dobre nebolo...
ale tiez nadava po polsky 😀

aj so synom hovori cisto po polsky

blumka
29. júl 2009

zuci no to mate teda poriadnu srandu doma..
joanna, nasi manzelia by si rozumeli, moj muz ovlada plynule polstinu, dokonca doma niekedy ked si nevie spomenut ako sa neico povie po slovensky tak to povie po polsky 😀 ja tiez rozumiem po polsky ale rozpravat neviem az tak plynule...

joanna333
29. júl 2009

blumka, tak niekedy dame pivo 😀

olifcek
29. júl 2009

hech, baby, moj zlatusik bol na stazi v polsku, a hovori i pise polsky plynulo, taktiso anglicky, cesky, nemecky sa tiez dohovori i dopise, a kusok vie i francuzsky a spanielsky. nanho sa to proste lepi..a ja? nemecky som hovorila len do skonceia strednej skoly, paq som ani necekla inak ako slovensky a na anglinu som chodila pol roka, co sme s drahym spolu....pomohlo, len ja som leniva, ked to mam citat, ale dala som si zavazok,ze sa anglicky naucim x;o)

len mam smolu, ze necestujem,.,.takto by som iste ani nemcinu nezabudla, hovorila i pisala som plynulo, ale teraz? prd x;o(

olifcek
29. júl 2009

zucana: normalne som si predstavila, ako Ti povedal, ze ale toto a toto lekarovi nehovor, resp,. sa ho na to nepytaj a ma na sebe 20 rocne kratasy x;oDDDD

zucana
29. júl 2009

no veru 😀
a este neznasa lekarov...ma taky vyklbeny clenok uplne opuchnuty jak keby ho stado osi postipalo a ma to uz cierne (modrina) a nepojde k lekarovi...ak mu to zajtra nezlepsi tak ho tam unesiem po tom mojom 😠

loginka
29. júl 2009

ja tu mam akurat doma Polku - frajerku mojho buduceho svagra, ja jej rozumiem skoro vsetko, ona mne uz menej
ja som bola vo francuzsku kde som sa okrem francuzstiny naucila aj polstinu - lebo Poliaci su vsade 😉

blumka
29. júl 2009

moj manzel sa naucil po polsky v amerike 😀 az potom sa naucil po anglicky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre