Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. máj 2010

kukuuuk, my doma uz hodku ale docitala som vas, kukla panelak a som tu x;o))

zuci i ja som mala zle hodnoty stitky pocas tehu, i na sono som bola a vsetko ok bolo, itak beriem lieky, mala som ist na kontrolu v marci/aprili ale nejak nebol cas, mozno pojdem v piatok, ked ma mm dovcu, ideme s malou na hemato na krvicku, tak mozno pojdem i ja, nech mi kuknu hodnoty, ci to nebude opat ok, ako i v decembri bolo...

pokial mas dost mliecka a stitka nebude zvacsena na sono, je to v pohode x;o))

zosi boze, Ty mas trapenie s malinkou x;o( nezavidim veru...aj ostatne, co mate problemiky...x;o(((

ja ked nemyslim na pruh malickej, tak je mi hej x;o))

blumka inak zlataaaaa baba...a ze chudnuuuut?? akoze z cohooo?

gari, keby si videla blumku, fakt takmer priesvitnaaaa....ale nie, fajnu postavicku stihlunku maaaaa, aj ja chceeeeem, len ma to utvrdilo v tom, ze sladke len doobeda uz budem a veceru najneskor o 19.00 c;o)

olifcek
4. máj 2010

dakujem za mile slova na olivku a ockovanie....ked sme sli vcera v noci hajat, mala po odratani 37,3 a rano o stupen viac...nez som sla von s blum, dala som malinkej panadol baby /jahodova prichut i vona/, lebo cipok paralen najprv sa mi rozdrvila polovicka, a ked som ju vyhadzovala, padla mi i cela polovicka do kosa, a ked som chcela rozdelit dalsi cipok, tak opat sa polka rozdrvila a polka bola pouzitelna..tak som to vzala a dala sirupcek, polovicnu davku a bolo x;o))

uz Olivka nie je teplucka, takze asi kleslooo...pri prebalovani zmeriam x;o)

katina2209
4. máj 2010

zoska drzim palce,aby malickej to grckanie uz preslo my sme na tom s tym grckanim uz lepsie... ja mam tiez take stavy, hlavne ked si nemam ani kedy oddychnut doobeda musim zacat hned varit,lebo starsi syncek pride zo skoly,popritom sa staram o matka a ked pride marko so skoly tak musime porobit ulohy a niekedy ich ma tolko,ze az sa cudujem preco ti ucitelia viac nerobia s detmi v skole a nechavaju im to na doma...a najskor vyrazim az o tretej stvrtej von,lebo skor nestiham...
zucanka no vidis aka je mala sikovna ako pekne cvicite....
moj matko vobec nechce byt na brusku stale place ked ho dam na brusko...
babulky neodpovedali ste mi meriate babatkam teplotu v ritke?

olifcek
4. máj 2010

kati jaaaj, asi mi usla nejaka page, lebo otazku som necitala...ja ano, v zadocku a odratam potom 0,5stupna x;o))

zuci jo, januarovky si to pekne kazia...nechapem...

zucana
4. máj 2010

kati ja v usku lebo mam taky teplomer elektricky do uska....
inak malej som dala namiesto kaucukovy silikonovy dudel a celkom sa lubi 😉
olif aj som tamnapisala co si myslim ale nestoji za rec....
my sa tu podporujeme a povzbudzujeme a oni sa tam urazaju....
inak kati aj mne plakavala a jedovala sa a ked sa unavi tak este ano ale nutila som ju....
no takze sono mam 11.5. za 30 eur....endokrinolog bud v nemocnici ze v juli alebo sukromne 80 eur...takze asi ked budemv BA tak skocim v BA....strasne nieco

matesl
4. máj 2010

zosiii,

to nesmies tak brat...najhorsie psychicke stavy su z nedostatku spanku...
ja tiez kedze nespim poriadne bojujem s tou svojou starou diagnozou - uzkostou-neviem kolo krat dychat, mam nedostatok vzduchu, citim ako by mi bilo srdce nepravidelne...ale ked nechcem prestat kojim, nesmiem lieky...takze bojujem...a bojim sa ist aj nikedy von aby som tam niekde neodpadla 😒 a najhorsie je ta slabost vecer ked uz mam kupat...ale zatnem zuby, ze teda musim

matesl
4. máj 2010

kati, dobre bolo...kedy sa pridas? aj dnes poobede pojdeme von o 15:00 😉

olifcek
4. máj 2010

zuci jo, citala som vcera v noci z postel ena mobile...aj som cosi napisala, ale neodoslala, rozmyslela som si to..pekne si im napisala uz Ty x;o)))

matesl uff x;o(((

blumka
4. máj 2010

ahoooooooooooooj.....
ja som dosla okolo pol jednej od olif, moja mala opica, teda ta mladsia spala cely cas...naposledy jedla o siedmej rano a ked sme dosli domov spustila taky rev, ze koniec...sak hladna musela byt jak slak 😀 ale chvalabohu ze az dom a nie v autobuse 😅 a ta druha opica, ta vacsia, pomahala babke rylovat a teraz sa tu hra s detskym telefonom co som jej kupila 😀
ale bolo fajne, ze olif? sme pokecali, poprechadzali sa....
a co sa tyka mojho chudnutia...ja mam teraz 61kg ale mojich povodnych je 52 takze tam by som chcela ist...takze pretoooo, ne pre ine veci..mne sa nechce kupovat nove oblecenie, a proste clovek sa lepsie citi ked ma to svoje povodne telo naspat 😉
necitala som dozadu, len tusim ze zosi sa trapi...zosi, nie si slaboch ani nic podobne...proste su take blbe dni, nelka ti dava zabrat...ale neboj to sa upravi...a mas uplne pravo byt na dne a plakat a byt smutna a zla aneviem co este 😉 ale vzdy si povedz ze to prejde...drzim palce

blumka
4. máj 2010

co sa stalo zuci? 😕

inak mimochodom boli sme na poradni...juli vazi 6500g a meria 62 cm 😉

olifcek
4. máj 2010

blumi bolo suprovoooo...uz sa tesim najblizsie...aj som Ti volala, ze ci si domenka, ale asi si pochopila, kedze si mi sms pisala, zeee?

snad sa stretneme aj vsetky tri maminky..bolo mi super s jednou aj s druhou a spolu to bude ze wooow x;o))

s blumi sme aj zmrzku daliiii x;o))

blumi no, ja chcem svojich 62kg, i kedpred tehu som mala 65kg, a namiesto chudnutia sme sa rozhodli pre bano v tej dobe...ale inak by som mala v lete 62...tak snad to pojde uz teraz, ked som si povedala a dost a budu pravidla...x;o)

blumka
4. máj 2010

olif, hej pochopila, len akurat vtedy rycali obidve naraz...mala od hladu a velka ze chce pozerat Bambi 😀
no ja sa tesim uz na buduce...aj na garon a ked dojde zuci tak ak aj ona dojde do KE 😉 fasa...treba nadvazovat kontakty, si vies predstavit o rok co to bude? vypustime deti a my mame veget 😀 😀

blumka
4. máj 2010

jaaj, uz som precitala...v januarovkach sa urazaju...ale nasu zuci ne? bo ked hej, tak bitka 😉

zoska mna este pri tych vasich trapeniach napadlo ci malicka nema alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka....ono sa to sice neprejavuje asi tak ako pises, to co pises je asi fakt cisty reflux ale co keby si sa skusila popytat lekarky alebo o tom nieco prestuduj na nete....alebo mozno skus ty vysadit vsetko kde je nieco spolocne s mliekom a uvidis ako sa bude Nelka potom chovat...
chudatka ste obe... ☹

katina2209
4. máj 2010

my akurat papkame konecne som navarila,dakujem babulky za odpovede...
Ja som mala povodne 62 kg a teraz mam 63 kg a najmenej som mala na strednej 57 kg mam dost tazke kosti....
Zuci ja som mala tiez problemy so stitnou po Markovi a potom mi to preslo...len hrozne je ze za tie vysetrenia musis tolko platit...
Matesl zajtra idete kedy von? dnes nemozem, ideme ku kamoske na navstevu o pol tretej...
Dali by ste mi vediet?

garonka
4. máj 2010

čafte babky

nešla som nikam lebo som bola cely čas na telefone, babku mam v nemocnici to by bolo oki ale ona tam vystraja že ide domov bože keby som mala kde dať na par minut maleho tak babču doslova tam v tej nemocke aj priviažem 😠
oco nevie rozpravať s doktormi mamina je na porade a ja som musela riešiť babču po telefone, ona mi vyrevovala že ide domov, a že ani kavu jej rano nedoniesli, ona myslí že je v hoteli alebo čo 😕
no ja mam dnes deň zas o ničom 😠

olif a blumi ja s vami pôjdem tiež na zmrzku, a Tobi mi nakoniec hajal do pol 11 😕 i teraz spinka nechapačka

a čo v januarovkach? tam sa i včera hadali no hruza

garonka
4. máj 2010

blumi aj my mame toľko ale viac ako 62 a nosíme už 74 😀

blumka
4. máj 2010

gari, sak toho tvojho slonika zobud, ne? sak mu dve nevesty ides ukazat a on chrape..to bude pohodak chlap 😀

garonka
4. máj 2010

olif nevravala som že blumi je štíhla sexica? tu aj na fotkach vidno a neboj aj my budeme štíhle možno anorektičky 😅

garonka
4. máj 2010

blumi to bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no Olivka je už zadana u Tobiho 😀 a ešte Juli si vezme jaj to mam čo robiť 😀 😀 😀
asi zato je taky spachtoš včera cely deň nespal 😕

garonka
4. máj 2010

juj baby vy mate super vahy ja budem mať isto 100 😅

zucana
4. máj 2010

blumi mna nie 😉
gari a co sa vlastne stalo vcera?daj si puding na ukludnenie 😉
kati a ako si tu stitku riesila?
mm ze mam ist sem za 80 eur....
ja mam 62 kg a mala som 55 ☹ aj 53 som mala.....
aj ja uz chcem s vami na prechadzku 😠

garonka
4. máj 2010

zuci najprv babka a pak svokra
a zo zachvatu som zjedla 5 jesenky ale ak som zistila že jedna stoji 20sk skoro ma šľahlo 😀

blumka
4. máj 2010

no ja som tiez mavala take zachvaty zrania...ale som si povedala ze nesmiem to riesit sladkym, tak som si kupila oriesky a hrozienka a susene ovocie a zerem to ked mam zachvat...aj tam je cukor ale je to zdravsie ako sladkosti...uz dva tyzdne nejem denne sladke, len sem tam ako napr dnes zmrzka s olif a poviem vam ani mi to nechyba...lenze ja nekojim, keby som kojila asi by som mala ine naroky

olifcek
4. máj 2010

blumi taka le zmrzka musi byyyt

gari veru, Olivku mal tobi chranit a ne spaaat...ci to nabera sily? 😀

garonka
4. máj 2010

olif no jasne veď musí aby zvladol obe baby naraz nie? 😀 😀 😀

olifcek
4. máj 2010

oLIV uz nema horuuucku, uz ma 36,5=36,6 paraada. isto pomohlo i to, ze bola vcera doma i cez noc a i teraz je, len v bodynku vs kratkym rukavkom a ponoztickach 🙂

zuci a davam si zavazok, kusa zhodit, kym prides..nech sa ma nezlaknes, safla... 😉

blumka
4. máj 2010

gari 😀 😀
nabuduce dufam, ze prides 😉 uz bude pekne mozme aj do mesta zbehnut 😉 alebo niekde kde je nejaky vybeh, zeby aj terezka mohla posalet 😀

olifcek
4. máj 2010

blum kukla si ip? 😉

blumka
4. máj 2010

jj kukla, dikes... 😉

garonka
4. máj 2010

blumi no jasneeeeeeeeeee
aj ku fontane by sa dalo keď bude pojazdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre