Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. júl 2009

no nic, idem ja do mesta, zaplatit zalohu na tie saty, paq nakupit, paq cosi nachystat drahemu na papu a doupratat konecne...a paq uz len cakat budeeeem draheho, jup, jup, jupiiiiiiiiii

olifcek
31. júl 2009

jeeej, co znamena rychly a jednoduchy? aj ja chcem takeeeeeee....a vraj ked clovek po niecom velmi tuzi, splni sa mu to, len to nesmie byt nic nedosiahnutelne...x;o)

jaja668
31. júl 2009

ja tiež idem domkov, tak všetkým tu prajem krásny víkend a tiež celý budúci týždeň...ja mám dofču 😎 pa

zoska
31. júl 2009

cafte,
boli sme nakupovat na grilovačku...
vitaj jaja 😉

teda vonku je riadne teplo 😝

blumka
31. júl 2009

ahoj jajaaaa...aj ja ta vitam 😀
baby, clovek je chvilu mimo a nestiha potom citat...
mna prave vytocil moj manzel..neznasam, ked si po sebe neodklada veci, to ja len potom chodim a odkladam a prekladam a teraz este k tomu je tu svokra, plno veci v dosahu Terezky, uz len cakam kedy na seba nieco stiahne alebo vysype alebo sa z niecoho zosype...no ale vysvetlite im to 😠 ....doteraz bol klud, lebo som vedela kde co mam odlozene, ze je cely dom pre nu bezpecny a teraz len trpnem ked mi odide z dosahu ze co sa stane....boze...
cukru, morfologicky utz je bezna vec v 20tt, tam ti bude doki merat babo, vsetky mozne miery...obvod hlavicky, brusko, popera mu vnutorne organy, spocita prsteky...to je bezna prax, takze ho budes mat urcite aj ty len o tom este nevies 😉
olif aj ja som tuzila po jednoduchom a rychlom a nestalo sa tak 😉 a som tu, ziva a zdrava a mam zive a zdrave sidlo 😀 ..neboj zvladnes aj menej rychly a menej jednoduchy ako mala jaja 😉 😀

blumka
31. júl 2009

ne popera ale pomera 😀

olifcek
31. júl 2009

blum mas to nejake ,,vesele,, doma, ze? snad to coskoro pominie

loginka
31. júl 2009

baby, vsimli ste si ze je uz aj tema April 2010? 😉

hajdylca
31. júl 2009

logi ja som minule uz pozerala, aj som nakukla, ci to myslia vazne, ci len tak ze dopredu 😀

cukruska1920
31. júl 2009

halo kde ste vsetky? mne prisiel pred chvilkou domov muz z roboty a povedal ze zajtra nerobi tak sme sa dohodli ze pojdeme do ZOO...sa tesiiiim....

hajdylca
31. júl 2009

viem, ze ste to uz minule tu riesili, ale chcem sa este aj ja spytat, na tu kyselinu listovu, som dobrala fembion (ten co bol do 12 t, neviem kolkatka to bola) je treba aby som brala este kyselinu listovu, alebo inak myslite ze ak ju budem brat bude to mat na baby nejaky negativny dopad ??? Ď

hajdylca
31. júl 2009

cukru ja tu som.. a kam idete do ZOO, v NR je zoo???

olifcek
31. júl 2009

hajdy: negativny dopad to mat urcite nebude, len ak chces brat naprilad maternu, nekupuj uz femibion, lebo materna uz obsahuje 400mililitrov kys. listovej, ktoru beries teraz x;o)

cukru : tu, tu, tu

cukruska1920
31. júl 2009

hajdy.... no teraz byvame prechodne v BA ale vratime sa do nitry asi v oktobri 🙂 a co sa tyka tej listovky...moze sa brat aj dalej ale uz neni taka potrebna ako prvy trimester

oli...tramtararaaaaaaaara 😀

hajdylca
31. júl 2009

cukru, uz som sa zlakla ze ake mam nedostatky, lebo moja babka byva v okolo Nr.... no ja som dobrala fembion a mam iba kys. listovu- teda len cistu, kt. som si kupila a brala kym este nebola tehu, teraz mi ostala, tak rozmyslam ci ju mam brat este ci uz nie 😒

cukruska1920
31. júl 2009

ja som si kupila Acidofilan..to je listovka, zelezo + vitamin B12 ale uz to neberiem lebo v materne je vsetko a nechcem to zas prehanat nech neni babo nadrogovane 😀

hajdylca
31. júl 2009

inak cukru som pozerala aka si Ty sikulka🙂)) inak si sa pytala ze ako viem ze budem mat chlopa, som bola v Ba na prirodovedeckej fakulte sa to da zistit od 10 t- z krvi, ale vysledky davaju az po 12 tyzdni...

olifcek
31. júl 2009

cukru si ma pobavila teraz, hehehe - tou reakciou na mna 😀 😀 😀

cukruska1920
31. júl 2009

to vaaazne? to som ani nevedela ze sa to da zistit z krvi..ty kokso..ale neva..ja si pockam a som zvedava ci sa potrvdi to co mi vsetci hovoria ze budem mat 😀 a co sa tyka tych vysivok bavi ma to...mam ich vela len ich nemam zaramovane 😅

hajdylca
31. júl 2009

je to pekne moja sestra volakedy tiez tomu venovala, teraz uz len babka... no to vies ja som zvedava, a ked som zistila, ze sa to da aj ovela skor zistit... inak cukru Ty si na PNke, ze? vychadzky mas ako- ked si bola aj na dovolenke a tak...

cukruska1920
31. júl 2009

nemam vychadzky...mne doky nenapisal...

hajdylca
31. júl 2009

olif manzel uz je spat, ci asi este nie ze? ja mojho cakam tiez, teda on siel len do Ba odviezt rodicov k autobusu- idu na dovolenku, a pride spat a dovezie mi aj kamaratku... a ja som taka leniva upratovat, clovek by ani neveril ako... inak spinkavam za vsetky, kt. si to poobede nemozete dovolit, od vcera som si zaviedla taky rezim- po 14 lahnem a vstanem az ked ma zobudia... som zvedava ako budem existovat ked pojdem spat do prace 😔 😨

cukruska1920
31. júl 2009

oli...sak ty si si zatrubila tak ja som zalalalaaakala 😀

olifcek
31. júl 2009

hajdy hehe, no, ja od 13.00 potrebujem spat, ale nemozem, kedze somv praci, takze dik, ze to robis i za mna x;o))) no drahusik este neprisiel, az okolo polnoci...a s tym upratovanim. ani mne sa velmi nechce,, a ak sa mi chce, zlostia ma pri troske namahy zaludocne stavy x;o( tak ale co ine mi ostava? nechcem aby prisiel do bordelu x;o)

vies ako ide upratovanie rychlejsie? me je nejak divne vzdy po praci, ked dojdem domov, tak si lahnem k notaku, zapnem na nom telku, a pocas reklam upratujem x;o)) takto to ide nenapadne ale ide x;o)

drahy mi bude manzelikom az od 19.09 x;o) uz sa na to tesiiiiim

cukru 😀

cukruska1920
31. júl 2009

ja by som aj upratovala ale moj manzel mi nedovoli nic upratovat...ani riady umyvat... on asi zabuda ze ja som tehotna a nie chroma.... 😀 ale sak ked chce nech upratuje...ja sa s nim nehadam 😉

hajdylca
31. júl 2009

olif ja som trdielko, ja som uplne zabudla, ze este nie manzelkovia ste spolu 😲 tak ale vsak to je uz co nevidiet, tak som Vas prva "oficialne" vyhlasila za manzelov 😀 ja keby ze si zapnem na nasom nete telku tam ma moja polovicka asi riadne vyhresi 😖 (mame taky ruzovy net, kde mame predplateny urcity pocet MB a Tv cez net zerie velaaaaaaaaaa) ale tak asi vypnem notebuk a pojdem aspon riad umyt, ale ked ja viem, ze on este ani len z Ba nevyrazil sem, maam caaas, to som cela ja vsetko na poslednu chvilu.... ach joo 😢

hajdylca
31. júl 2009

no ja si ani nepatam kedy som naposledy doma nieco robila, dokonca sme minuly vikend malovali a ja som bola zatvorena v spalni a kukala telku a vysla som az ked bolo vsetko poumyvane 😀 🙂 ale teraz je riad len po tom co som ja srotila a aj na stole v obyvacke moje knizky poroztahovane a postielka rozhadzana od mojho lenosenia, teda spinkanie za vsetkych 😅

olifcek
31. júl 2009

cukru spraaaavne x;o)

hajdy v pohodenke, ved...x;o) i ja ale tak niektore veci dokoncievam, na poslednu chvilu, hehe, ale to ie je zle x;o))) my mame neobmedzeny net, preto telku na nom kukam. drahusik telku nepozera vobec, on to nepotrebuje, on si radsej na nete cita nformacie a robi skriptiky a tak...my ani normlnu telku a kablovku nemame, netreba x;o)

olifcek
31. júl 2009

hajdy spravne, ked sa malovalo, ze si bola schovana. nerobilo by Ti to dobre...x;o)

cukruska1920
31. júl 2009

baby ja ma strasne tazky zaludok..ble

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre