Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. júl 2009

,,ako jedy: banány, kokosové orechy, mandarinky, mango, melón - ananasový, muškátový, papája, pomaranče,,

tak preto mi je spatne po pomarancovom dzuse a pomaranca...brm, brm...

tato page je super http://www.multivitamins.sk/ttpharm/index.php?I...

dole su krvne skupiny, v praci som pozerala tuto www.russo.sk, no ta vyssie je lepsie rozpisana podl amna

olifcek
31. júl 2009

...a este4 toto http://www.zdravejedlo.sk/index.php?id=98

no neviem, ci dokazem masko uplne vylucit x;o)

joanna333
31. júl 2009

ja maso nejem kazdy den, ale uplne sa ho vzdat neviem. a ani masla a mliecnych vyrobkov. podla toho by som nemala ani paradjky a kapustu, a bez toho nebudem...

joanna333
31. júl 2009

lucim sa,dobru noc..........

olifcek
31. júl 2009

mne teraz paradajky pomahaju, ked mi nie je dobre....male je po tatkovi, i ten zboznuje paradajky a to i napriek tomu, ze i on je Acko, a teda, ked ja som A a aj polovicka je A, tak aj malicke je A...no ale paradajky nam chutia, takze smola tabulkam x;o) mlieko mi teraz nejak dobre nerobi, takze fajne, a ani jogurty mi teraz velmi nejdu x;o( no ale maslo milujem, najlepsie to nase, obycajne, a chlebik s maslom a medikom, no mnam, tiez smola tabulkam x;o) kapusta ma naduva, takze tu tiez nepapam x;O)

proste...uplne to dodrziavat nebudem. masko tiez zboznujem, ale teraz je mi z neho nejak upchato, takze ked, len sem tam kuracinku, to i pisu, ze mozeme, ale teraz nemozem salamku, klobasku a pod., grga s ami z toho a hned mi je zle...x;o)

olifcek
31. júl 2009

joanna bru nocku

blumka
31. júl 2009

no tak to je sila toto...kukam na svoju skupinu ja mam 0+ a normalne to sedi, ja milujem cervene maso, po bravcovom mi je tazko, milujem spenatik a kel...vcera som mala nenormalnu chut na tresku, celu som ju len tak zhltla a bolo mi fajneeeeee... mliecne vyrobky moc nepapam a teraz skoro vobec nie, ale mam rada tofu 😀 a uz viem preco ma naduva z vlociek a z bieleho peciva 😀 a z melonu mi je momentalne zle ale jedina vynimka u mna bude, ktora potvrdzuje pravidlo...vraj kokos je jed...a ja milujem vsetko kokosoveeee 😀

olifcek
31. júl 2009

blum preco este nespinkaaaas?

olifcek
31. júl 2009

jupiiiiii, drahy prave sms poslal, ze je o chvilku doma....cize uz asi len caka na taxiiiik, ak v nom uz aj nie je...papaaa, zatial 😉

ewelyne
31. júl 2009

ahojte, tak my sme uz doma 😉

olifcek
31. júl 2009

ewel vitaj x;O)

a uz aj utekam z netu na dnes veru...idem sa drahemu venovat, ktory cochvila pride 😎

blumka
1. aug 2009

ewelyne, vitaj spat 😉
dobre ranko vsetkym....mame za sebou otrasnu noc, nemohli sme spat..ani ja, ani manzel, ani Terezka... 😕 dufam, ze den nebude tazkyyyyyy

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

ahojte dobre ranko ja som tiež velmi nemohla spat uz o 6 som ranajkovala o pol 7 som bola v obchode a to som isla spat dost neskoro

loginka
1. aug 2009

bre ranko 🙂
ja som B, docitala som sa ze aj pre mna su paradajky ako jedy, tak to sa jedujem stale, lebo paradajky milujem na vsetky sposoby
ale vela masa ani mne nerobi dobre
ja uz nechcem horucavy 😝

loginka
1. aug 2009

ewe vitaj, ako bolo? 😎

cukruska1920
1. aug 2009

Dobre ranko....ja som mala hroznu noc...muz celu noc chrapal ako o zivot a ja som sa vobec nevyspala 😠 ked som konecne zaspala zas som sa zobudila ze musim ist na zachod a potom rano som sa zobudila na hrozne teplo...otras noc

zucana
1. aug 2009

cafte baby vidim ze ste mali vcera nocnu....my sme spali oddelene lebo moj muz musi s klimou a ja bez nej ale o siedmej dosiel za mnou ze dobre ranko a mna ked niekto zobudi tak uz nezaspim...a on niekam siel takze fasa...
inak sme zrusili chorvatsko a ideme len sem do grada - to je tiez pri mori ale su to len 2 hodky...proste mi aj svokra povedala.vsetci sa boja teraz po tom co sa mi stalo a ja sa v aute necitim bezpecne...
no a tod moj zazitok zo vcera z nemocnice kde by som mala rodit:
moj sukromny lekar mi povedal ze o 20:30 mam prist (vcera) na pohotovst ze on sluzi a musi mi vypisat certifikat na predcasnu matersku na origos nemocnicny papier tak aby som dosla.takze dosla som o 20:10 a na pohotovosti boli 2 baby s velikanskymi bruchami.jedna uz na rodenie a druha mala strasne bolesti. spytala som sa ci je tam ten moj lekar a sestricka ze musime cakat do 20:30 lebo sa teraz prestriedavaju (takze od 20:00 do 20:30 tam nie je ziadny lekar)
potom prisla dalsia ze aj ona ma prist za tymlekarom po nieco ako ja...tak cakame . o 20:40 sa objavi moj lekar...medzitym su tam uz 3 v takom kritickejsom stave a my dve co cakame na papiere.lekar pride poda mne ruku a tej druhej tie 3 si ani nevsimne a zavola si nas do inj kancelarie a tam sa nam venuje a vypise potrebne az nasledne ide na sluzbu...
co z toho vyplyva? ze ked ja nebodaj pojdem na pohotovost a moj tam nebude (aj ked mam na neho mobil a vraj keby nieco tak dofrci) tak ten sluzbukonajuci tam mozno bude mat tiez svoje pacientky a uprednostni ich...a samoska cez striedacku lekarov tam asi ani nema zmysel ist...
no a potom ze len na Slovensku je taka pohotovost ....

loginka
1. aug 2009

byt na ich mieste asi ma utne, u nas na pohotovosti by snad zobrali najprv kriticke pripady, aj ked... no najlespie ked si zavolas zachranku, vtedy mas prednost
minule som tam bola s drahym, samozrejme kopec ludi, potom tam kamarati doniesli zraneneho motorkara - vraj sa vykotil pri 200 km rychlosti - cudujem sa ze prezil, no musel mat sakra bolesti, uz sa to nedalo v tej cakarni vydrzat - ale zobrali ho aspon prednostne

zucana
1. aug 2009

inak pre inspiraciu posielam linkna to miesto v taliansku...je to nedaleko znameho bibione a lignano ale je to nezname miesto velmi pre turistov :
http://www.hotellagunapalace.it/ita/vacanze-gra...

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

zuci :ty kokso to je ale system 😒
este k tym ks ja mam O+ a na mna sa skoro nic s toho nehodi co o nulke pisu
idem varit dnes som sama s dcerkou a ona si nakazala pizzu tak vlastne idem piect po obede vas pridem zas pozriet 🙂

loginka
1. aug 2009

zucana, myslim, ze ste sa dobre rozhiodli, mate blizko krasne miesta, tak naco sa tralakat kade tade

inam mna uz svrbi ritka na nejaky vyletik, tak by som niekde isla, sice ak niekde vybehnem, uz ma to taha domov, do kludu, no cista schiza
je nieco pekne blizko BA - napr. v Rakusku?

ivush
1. aug 2009

zucana, jeej, to miesto vyzera perfektne 🙂 normálne by som sa aj ja dala nahovoriť ísť tam, veď ani z SK to nie je až tak ďaleko keďže je to dosť na severe, len práve to, že keď mi chceme ísť až v septembri tak neviem či by tam bolo ešte dosť teplo na kúpanie pre drobca..... 😕

zucana
1. aug 2009

baby no ved hej aj aj som si povedala...pritom plaz s pieskom je este lepsia aspon nohy si tam mozem pomacat ked sa mi nebude chciet plavat 😉
ivush no dam ti potom vediet ako bolo...ale v septembri uz veru byva chladnejsie na kupanie ani nie chladno ale fuka....koncom augusta nechces?
logi my sme boli v rakusku len v kupeocha na lyzovacke...http://www.tiscover.com/at/guide/53896at,de,SCH...
bolo pekne...ale teraz my kupele moc nie...co?
no a potom poznam krasne miesto pri bolzane ale to je uz dalako ... hento je tak hodku a pol od BA
inak mojho muza zeru mrle...mne totiz doobeda byva nanic tak ked nechcem odpadnut tak ostavam doma...a on dosiel ze podme sa previest do vicenze (mesto cca 50 km kde chodime na vypredaje) tak okrem toho ze nakupovat teda nemam vobec chut a mame setrit tak mi este aj zle byva a on zahlasi ze zoberieme svokrove sportove auto ...no tak som ho poslala sameho a vysvetlila mu,ze sa musi zacat so mnou krotit....tak sa normalne ospravedlnil a mal taku pekny citlivu rec ...tak som ho poslala sameho a uz odfrcal.... 😎

loginka
1. aug 2009

no veru ze kupele teraz moc nee, ale penke miestecko
pozriem to bolzano

olifcek
1. aug 2009

zucana super ste sa rozhodli. ja osobne croatiu nemusim, uz tam nikdy nepojdem. mne sa lubi taliansko, grecko, bulharsko...vsade, kde je piesok x;o)

ja som spala uzasne, prisiel drahy,a to sa mi pri nom fajne spinka. on este haja, a ja kukam na nete ako urobim co najlepsie zapekane cestoviny, dame si neskorsi obedik taky..alebo zapekany karfiol x;o)

loginka
1. aug 2009

ja croatiu mozem, je mi taka blizka, najdes tam aj piesok 🙂
zak to bolzano je uz fakt dost daleko, mne si pacilo nieco horske, ciste jazierko a pekna priroda , cisty vzduch dychatelny, ach jaj

zucana
1. aug 2009

logi toto je nadherne miesto je to hotel zamok....
http://www.schloss-hotel-korb.com/startseite-it...
je to blizko bolzana
olif som na teba aj myslela ze si tka kludnucka uz isto...
inak olif chces recept?
napis ale ake cestoviny chces robit reso.ake mas ingrediencie 😉

olifcek
1. aug 2009

logi niekedy mam pocit, ze len ja croatiu nemusim, chi. a viem, bola som i na ostrove hvar a sli i na piesocnatu plaz, ale nejak to premna nie je ono...original je original 😉

zucana
1. aug 2009

logi a Zell am See?
tam je aj voda aj hory....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre