Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. máj 2010

do kelu baby, ja v stredu idem na klbiky s malou, uz musim ist...som zabudla ze to uz teraz sme sa dohodli...neprehodime to na stvrtok ☹

garonka
24. máj 2010

i ja by radšej štvrtok lebo my v stredu na neuro joj 😔

olifcek
24. máj 2010

baby jasneee, ratolesti su prednejsie...ale ups...ja vo stvrtok musim k mm do prace, maju cosi ako den otvorenych dveri a slubila som, ze prideme kuknuuut

ako piatok???

gari a akym detom to hracky ides kupovat?

garonka
24. máj 2010

@olifcek tak pôjdeme v piatok a aj blavačky maju stretko nie? fiha to by bola sranda a tu na koňovi by bolo prazdno v tej teme 😀

brat ide s deckami tu do KE s mojim synovcom a neterou a už mi volali, či im urobím palacinky a Tomi že aj lego chce 😅

toto su moje zlatička

garonka
24. máj 2010

@olifcek fuha drasticky članok ja by toho cvoka zabila 😠 dieťa vymeniť za chľast 😠

lenica81
24. máj 2010

kosicanky, ja budem doma, rozumej v KE od 6. juna na 2 tyzdne, tak by som sa niekedy tiez pridala... 😎 teda, ak mozem s vami bit partiu...

garonka
24. máj 2010

@lenica81 jej Leni to fakt? paradaaaaaa 😵

garonka
24. máj 2010

ibaže ja do stretka musím schudnuť, ostrihať sa a vyzerať normalne a nie ako sud 😲

olifcek
24. máj 2010

@lenica81 wow, pisem do kalendara, to sa urcite vidime,ze jo kosicanky?? nesklameme a stretneme sa vsetky i ked tu lenic budeeee

@garonka i ja chcem nejaku hracku 😀 😝

lenica81
24. máj 2010

a preco nie... musim sice k zubarovi a pozriet nejake kamosky, ale inak sa da... 😉

tuk ten chlap... to len v americi sa da... 😖

olifcek
24. máj 2010

@garonka neopovaz sa! nenechavaj ma v tom samuuuuuuuuuuuuuuu

garonka
24. máj 2010

@olifcek ježiš až teraz mi zaplo že čo nechceš byť sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
24. máj 2010

@olifcek a čo by si rada? babiku Barbie? či kocky? 😀

olifcek
24. máj 2010

@garonka vraj penove puzzle su fajneeee

olifcek
24. máj 2010

takze co? v piatok dame stretko, keee???

garonka
24. máj 2010

@olifcek joo ja to čitala asi samovraždu spachal nie?
penove? no v Altoyse ich nemali a v draku kuknem, ti kupiť?

garonka
24. máj 2010

@olifcek ja sa na piatok hlasim prva a o kTOREJ? lebo chcem konečne bagetu 😅

olifcek
24. máj 2010

@garonka ale neee, asi budu draheeee...ja paq na nete kupim x;o)

inak zlate deicky priiidu...som zvedava, co Ti brat kupi k narodkaaam, ktore mas 08.06. 😵

olifcek
24. máj 2010

@garonka dajme tomu, ze o 13?

garonka
24. máj 2010

@olifcek neda mi k narodkam nič ani tobimu nedal nič 😠 ja bych rada keby splatil dlhy aaaaaaaaale ide na operačku tak nech aspoň vyzdravie mam už len jeho sestra ma už nepozna

jj môžeme naprogramujem slonika tak aby sme boli vonku lebo on v takom čase haja v kočíku tak o jednej je super čas

olifcek
24. máj 2010

@garonka dobe, mne oliv tiez poobede snad zalomi, ak nie, dufam, ze bude pekne, lebo bude na rukach, resp. skusim manducu zas x;O)

garonka
24. máj 2010

@olifcek ešte počkame kto sa prida 😀

blumka
24. máj 2010

ja sa predbezne hlasim, uvidim ako svokra bude zvladat deti, v piatok tu ma na kope 4 vnucky a pre nu to uz nie je zabava, tak ak bude vladat tak sa hlasim aj ja na stretko v piatok 😉
penove puzzle je fajne..o chvilu ho rozlozim a nech sa juli vala a plazi 😉

blumka
24. máj 2010

leni, a tesime sa aj na teba...ja som vam do jula k dispozicii hocikedy okrem vikendov a potom jul august neviem ani srnka netusi kde ja budem, mozno u nasich mozno v KE 😉

garonka
24. máj 2010

@blumka alebo na stavbe budeš makať, že? 😉

olifcek
24. máj 2010

@blumka po puzzle sa babu dobre lozi??

gari, vies co? kuknes len, co v draciku puzzle stoji? ja kuknem na nte a ked, tak sa dohodnemeeee

garonka
24. máj 2010

@olifcek jj kuknem pošlem sms a ak bude oki tak kupim? 🙂

olifcek
24. máj 2010

@garonka oki...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre