Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
28. máj 2010

@blumka od 7. 6. dajte... sa pridam... 😀

lenica81
28. máj 2010

dala TT aj potocik... 😕

blumka
28. máj 2010

leni, potocik sme obisli, ten akosi neregistrovala lebo bezala za holubom 😀
leni a dokedy tu budes?

lenica81
28. máj 2010

@blumka do 17. som vam k dispozicii... na 19. planujeme oslavu a to musim den predtym nakupit... 😀

blumka
28. máj 2010

@lenica81 super...ja mozem kedykolvek okrem soboty a nedela a este 10. a 11. nemozem bo pride kamoska...tak sa dohodneme a dame dalsie stretko...

blumka
28. máj 2010

no a moje dieta s vrtulou v zadku, jak sme dosli domo slo este skakat na trampolinu a dosla len nedavno 😀 energie ma asi aj za mna 😀

olifcek
28. máj 2010

no hojaaaaaa...

my uz papame, po kupkani spolocnom x;o)))

bolo uzasneee x;o) ked som prisla, TeTe uz mokrucka, hehe, fontana, no x;o)) ale podarena jeeee, velka frajerka,a ked cosi, mamiiii x;oDDD hehe...aj citala slniecko x;o) aj v kjociariku bola a imitovala babatko, hehe, zive striebro toto ;))

...a ked som si chcela vziat topanocky, ktore odhodila, nechcela mi ich ddat, tsss

od cca 16 do 17 oliv bola na prse, ale neva...dsomov sme prisli okolo 18.00, kedze sme sa s mm stretli okolo 17tej17.15 ani neviem, kusok sme sa este presli, a my dve paq busikom dom a mm bajkom, ktory som nevedela, ze ma v praci...

Oliv bola v manduce 5 hodiiiiiiin a fakt neplackala, ze wow...

blumiiii hocikedy, bolo mi super

olifcek
28. máj 2010

ja som vlastne 5 hodin chodila 😕

blumka
28. máj 2010

@olifcek a to ked ste vy odisli tak sa Tete namocila do tej mini fontany ale tak ze az cele nohy mala mokre 😀 😀

zucana
28. máj 2010

super baby vam to vyslo cakame na fotky 😉
ja uz namalovana a oblecena cakam na dieta ....stale vonku s babkou uz 4 hodky nejedla 😅

olifcek
28. máj 2010

@blumka hehe, no, miluje vodu x;oDDD

zajtra idem opat do mesta, s tou babou, co sa pridala a dalsimi dvoma kamoskami x;o)) a uz vidim jak ma vsetk bude boliet, tolko chodit naraz x;o)))

@zucana bolo by fotiek viac, ale ja trubka som zabudla fotak na kociariku doma x;o((((

blumka
28. máj 2010

@olifcek tak si ho nasla? chvalabohu 😉
mas odtucnovacku 😀 😀

olifcek
28. máj 2010

@blumka jj, tesim sa moc, moc moc x;o))

olifcek
28. máj 2010

@blumka ripraveny v kociariku v taske, no...lebo do poslednej chvile som nevedela, ako pojdeme...a ja somar som bola presvedcena, ked som sla z domu, ze ho mam v taske... ☹

blumka
28. máj 2010

my mame zajtra party...Lejka ide v nedelu spat do USA tak rozluckovu a zaroven narodeninovu, lebo 6.6. bude mat 4 roky 😉

blumka
28. máj 2010

@olifcek hlavne ze sa nasiel, nejake fotky mame, to staci 😉

blumka
28. máj 2010

idem uspat malu, mm uspi velku a bude veget 😉

olifcek
28. máj 2010

@blumka 🙂

olifcek
28. máj 2010

veru, blumka sa olivke velmi pacila a aj tete 😵 😵

olifcek
28. máj 2010

a kde je svetlanka?

@garonka doma asi placka ☹

blumka
28. máj 2010

velka uz spi od pol, malu som teraz zaniesla ale o 5 minut sa preberie, tak ju pojdem douspavat...uz ma bolel chrbat, tak som ju musela polozit 😅
noooo ja som zvedava na foto...svetlankaaaaaaaa desiiiiiiiiii

blumka
28. máj 2010

no a teda 5 minut preslo, a juli sa uz hlasi... 😅

zoska
28. máj 2010

ahojte babky,
docitat nemam sancu, tak ak sa cosi vyznamneho udialo tak mi napiste 😉

zistila som ze nestiham sa naucit ani to co som si myslela ze stihnem, uz mam z toho dost nervy, budem sa tam citit trapne, ked potiahnem otazky a budem na nich cumiet ako puk 😒
neviete ako dopdla hajdy?? v stredu mala statnice... ozvala sa?

prave som uspala malu...ty brdo, zacina byt prespekulovana...pokial nezaspi po kupni na prse, tak ju treba uspan na rukach kolisanim...chrbat si necitim

inak mm je na stretavke zo strednej skoly, tak som sama...cez den mi bola pomoct mamina, tak sa celkom dalo aj ucit
idem kuknut panelak lebo potrebujem reset...asi mi hlva vybuchne uz a potom potiahnem este aspon do 23.oo a pojdem si lahnut

raa2
28. máj 2010

ahojte baby 🙂
vidim ze ste sa mali na stretavke super.
Zoska o tom chrbte mi ani nehovor, ja ti ledva zijem, z maleho sa stal spekulant, furt by sa len nosil, v kociku poriadne nechce byt, uz by ako mlady panko kukal vonku.Inak sa mame fajn, pomaly rastieme a konecne uz aj slnko vyslo tak sme boli dlho dlho vonku dneska. 🙂

olifcek
28. máj 2010

@zoska urob si radost

https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

mm nemohol ostat doma s malou aby si sa Ty mohla ucit? 😒

olifcek
28. máj 2010
zoska
28. máj 2010

olif 😉
so poratala co som vsetko nakupila za posledne 2 tyzdne...no katastrofa...tolko penaziii, dufam e to Nelka vynosí vsetko 😅

ja som to nejak neriesila olif...odbehol odtial, okupal malu a ja som ju uspala...mozno hodinku casu by som stravila nad ucenim, ale nechcem aby si to on za mna odskakal..som podrazdena a on za to nemoze...nech si uzije aj on trochu resetu...bol tento tyzden vo finsku, budci ide zasa, ma vela roboty je vystresovany, uz zvazuje aj vypoved 😒

svetlankat
28. máj 2010

Baby nestiham ani pisat a ani citat, mam tu svokru aj svagra. Bolo super, velmi rada si to zopakujem. Len musim malinku naucit papat medzi ludmi a v hluku. Doma sa mi uz napapala poriadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre