Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. jún 2010

no idem spat...zajtra mozme pokracovat v debate 😀

matesl
2. jún 2010

ja si to ani neviem predstavit ake to je ked babo negrcka

matesl
2. jún 2010

aj ja idem, bo maly uz sa meta a mrnka, tiez neviem aka ma caka noc a ide rovno ku mne do postele, nechce sa mi stale vstavat k postielke 😔
snad po tom druhom ockovni bude lepsie, ako si ty blumi hovorila ...aj ked neveriiim 😅

matesl
2. jún 2010

ale este vam musim napisat, ze jak som dnes spominala ze maly dudu ee, tak som mu ju dnes pridrzala...najprv vytlacal, potom prezuval jak kravka a potom si zuzlal plienocku a zaspal...vyvinka 😎
ale vecer som bola cvicit, volal mm ze maly sa zobudil na to ze niekto volal, asi sa zlakol a bol v amoku, ze som musela ist domov, ale utisil sa mi...asi uz fakt vnimaju baba ze kto je mama, aj ked to na nich tak nevidno 😵

laxity
3. jún 2010

dobré ránko 🙂

blum...keď sa začne prikrmovať napr. mrkvou, tak sa len uvarí a rozmixuje a dáva dieťaťu lyžicou alebo ako? Či podľa toho kedy a či už vie papať lyžicou... 😕

zosi...gratuľujem a máš to za sebou 😉

loginka...dodatočne gratuľujem k 5 mesiacom 🙂

zuci...už je doma lepšie? A ako bolo pri mori?

garon...ešte sa ťa raz opýtam, tvoj malý bol prevápnený? si mi to už raz písala, ale nenašla som to a to som šla nejakých 200 strán dozadu tuším....lebo som to spomínala mm, on sa venuje čínskej medicíne a nechápal a zaujímalo ho to 😕

teuš...ako to u vás vyzerá? Dúfam, že sa to upokojilo 😕

My sme mali noc fajnú ako každú inú a vidím, že dnes konečne vyrazíme na prechádzku a asi aj pozrieť prababku 🙂

svetlankat
3. jún 2010

@blumka ak ta smem poprosit mne by si to mohla oskenovat to mama a ja, budem velmi rada.

svetlankat
3. jún 2010

Inc dobre ranko, my sme mali tazku noc, uz sme davno taku nemali, dost casto sme sa budili, lebo sme vela kakali, tak sme sa len prebalovali, papali a uspavali. No a to mam dnes pisomku s AJ a este som do toho ani nekukla. Dufam, ze dnes aspon vykukne slniecko.

garonka
3. jún 2010

@laxity jj my mame veľa vapnika zistli z kompletneho rozboru moču, tak preto musíme piť veľa vody aby aj kamienky sa vyplavili a vigantol berieme 3 kvapky denne ale okrem víkendu
čaka nas kontrola koncom juna tak som veľmi zvedava 🙄

garonka
3. jún 2010

ja hlasim nejaku pokojnu noc, zaspali sme o 20.15 pytali papať 23:15 ale taaaak sme sa pokakali až kdesi hore ku vlaskam 😀
tak zaspali zas pytali papať o 4:20 a zas o 3 hodky sme papali ale všetko vygrcali na posteľ 🙄
teraz hajame

svetlankat
3. jún 2010

Baby chcem sa Vás opýtať ako sa to ráta? Ukončený 6. mesiac je kedy? Keď začína siedmy alebo keď začína šiesty?

garonka
3. jún 2010

@svetlankat ja viem že ako končí šiesty ale blumka poradí viac 😉

svetlankat
3. jún 2010

@garonka diky, mám v tom chaos, vobec neviem ako sa to rata.

garonka
3. jún 2010

@svetlankat no ani ja ale veľa sa učím od blumky ta je naša zlata poradkyňa 🙂

svetlankat
3. jún 2010

@garonka to hej, súhlas

garonka
3. jún 2010

@svetlankat super dnes to znova vyzera na dažď 😠 a tak krasne sa ukazovalo slniečko a už ho niet 😠
aj ty chodíš do školy?

svetlankat
3. jún 2010

@garonka no veru, po slnku uz ani chyru ani slichu.
Ja chodim uz len na anglinu, do statnej skoly a mame zaverny test. Od septembra by som chcela zacat pedagogicke minimum. Este uvazujem.

garonka
3. jún 2010

@svetlankat fíha ja fakt obdivujem baby, ktore študuju, staraju sa o babo i o domacnosť vau

svetlankat
3. jún 2010

@garonka ja prave preto uvazujem, nie som si ista ci to budem stihat, neviem ci budem mat s kym malu nechat. Este si to musim prebrat.

garonka
3. jún 2010

no už sme horeeeeeeeeeeee, kratky spanok hodinovy 😅

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

ahojte ja prikrm zatial neriesim minimalne do pol roka urcite nie pokial bude tolko mliecka ako doteraz tak nie inak nas zatopilo mali sme vody skoro po kolena v pivnici parada 😠

olifcek
3. jún 2010

kukulienka kde si bolaaaaaa

bre raaaanko

olifcek
3. jún 2010

@blumka vraj ma veci o 40 percent lacnejsie ako v obchode...kuk na bebu......

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/adka48...

olifcek
3. jún 2010
olifcek
3. jún 2010

jj veru, mame tu super poradcov....@blumka @maculik @maminnka @andrea a dalsie viacnasobne maminky 😵 😵

olifcek
3. jún 2010

vonku riadna kosa...a moj mm siel opat na bajku do prace...prinajhorsom ho tam necha a pride busiiiikom 😉

kde ste ktoooooooooooo

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

olif ja som tu len som vcera prisla na to ze som stratila preukaz poistenca ked ho dnes nenajdem musim ist do poistovne ani neviem ako postupovatmsom srasne sikovna 😒

olifcek
3. jún 2010

@mmaarrttiinnaa nevadi, stane sa...skus im zavolat, mozno Ti novy poslu postou x;o)

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

@olifcek prave pozeram na nete ci o tom nepisu nieco na svojej stranke ale malicky sa zobudil ideeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre