Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
3. jún 2010

@maculik jaaaaaaj... takze tak to funguje... ladvinky...

@laxity no, mojej sesternici syn chodil v choditku, uz sice v 14. mesiaci beha, ale nelozil a pomaly sa postavit zo zeme nevie... takze ja urcite nie...

olifcek
3. jún 2010
olifcek
3. jún 2010

@laxity co skusas? stratila som niiiiiiiiiiiit

@mony_ke jasneee, scanuuuj

olifcek
3. jún 2010

my mame choditko, ale nemienim pouzit x;o) nebudem olivke chrbtici skodit...

a vraj deticky, co chodia v choditku, dlho potom doslapuju na spicky, niekedy je paq nutne cvicenie - vojtovka, aby to bolo ok...

laxity
3. jún 2010

@olif šak ten zavináč 😀

olifcek
3. jún 2010

@laxity 😀

laxity
3. jún 2010

a neviete mi poradiť cestovnú postieľku nejakú lepšiu, pevnú....? 😕

a už máte vybratú stoličku pre svoju ratolesť? Nám susedia jednoznačne odporučili Chicco 😕

olifcek
3. jún 2010

@laxity my budeme asi krmit v lehatku x;o)

laxity
3. jún 2010

@olifcek no fúha i tak še dá 😀

laxity
3. jún 2010

baby malá mi hrozne myká s hlavou do ľava do prava ale tak hrozne myká 😕 😕 😕

olifcek
3. jún 2010

@laxity jak myka? kedy?

maculik
3. jún 2010

no ja choditko urcite nie, nech si len pekne prejdu celym procesom a este sa nachodia dost, tak naco urychlovat. Kvoli nasej pohodlnosti, ze nemozu nikam ujst? Deti by sa same mali dostat k chodeniu, mali by prejst plazenim, lozenim, postavenim sa a chodenim okolo nabytku a az potom zacnu same chodit. Jasne, ze medzitym este sedenie. Mne teda vobec nevadi, ked zacne Petik chodit neskor, Adelka sa sama posadila az v 9.mes a chodit az v 15.mes a uslo jej nieco? Nic, teraz beha tak, ze ju velakrat ledva chytim.

a papat v lehatku na zaciatku budeme aj my, kym nebude sam sediet, je to lepsie. Do stolicky prelozime az ked sa sam posadi, to budem vediet, ze ma dost silny chrbatik a neuskodi mu to 🙂

laxi, stale ci len teraz? A place pri tom?

mony_ke
3. jún 2010

@olifcek oki...tak za 2-3 dni to bude...nestiham rychlejsie...potom ti poslem link..pekny den

laxity
3. jún 2010

@olifcek @macu ...keď zaspáva, alebo keď sa prebúdza....je to ok?

maminnka
3. jún 2010

chodtiko sme nemali a ani neplanujeme. Stolicku mame, dlho sme ju vyuzili. Podla mna nie je dolezita znacka, ale aby bola stabilna a ja som este ocenila, ze sa operadlo dalo sklopit az do lahu, hlavne v case, ked este babo samo nesedi a ze sa ta pracovna doska dala vybrat a umyt...

laxity
3. jún 2010

@maminnka ...viem, že nezohráva úlohu cena, ale tak mi bolo odporučené. A ty máš čo za stoličku?

maminnka
3. jún 2010

esta k tym stolickam, my mame doma Chicco, u jednej babky PEg Perego a u druhej obycajnu z Ikea, ale tu some az od roka pouzivali. Prve dve menovale mozem odporucat urcite aj od 6 mes.

maminnka
3. jún 2010

juuj zasa preklepy, ale hadam mi rozumiete.

a este je pdola mna dolezite, aby stala stolicka sama, ked sa zlozi a tiez, aby mala polohovatelnu vysku sedadla. Pre starsie deticky, co uz jedia za stolom, date dole pracovnu dosku, sklopite operadla na ruky a prisuniete k stolu. Vyuzitelne aj pre 3 rocne deti.

supi
3. jún 2010

Ahojte
baby my mame vonku asi naznak prveho zubka, ale je to nejake divne lebo je to crenovy zub a tie vyliezaju az okolo roka, nie?
Ale ked po tom chodim prstom tak je to taka mala spicka vystrcena a na pohlad taka mala biela bodka, mala mala od pondelka zvysenu teplotu a preplakala cely den aj noc tak to bude asi zub, nie?

Este som sa vas chcela spytat co pouzivate na umyvanie, ake mydlo alebo cim umyvate?

olifcek
3. jún 2010

@supi jedna baba tu na konovi pisala, ze uz maju 2 zuby...a jej drobcek ma 5 mesiacov a 2 tyzdne....

my umyvame v kohnsone, vraj nestipe ani v ocickaaaach

olifcek
3. jún 2010

johnsone

maminnka
3. jún 2010

Supi,
nam sa stalo, pri synovi, ze nbejaky zubok takto vykukol a potom sa zasa schoval spat. Tiez som sa divila, co to ma byt...

olifcek
3. jún 2010

baby, hladam opalovacky, nove, v.62, nie drahe....ak by ste cosi videli....a zapinajnie nie vzadu 😉

olifcek
3. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

nam ale velke a uz drahe, uz nekupujem za tolko x;oD

ved mne 02.07. konci MD 😕

blumka
3. jún 2010

sevaaaaaaaaaaaas...tu som 😀

blumka
3. jún 2010

odisiel mi laptop teraz som len na mm kym je on s detmi 😀 chybala som vam? 😀 😀
svetlanka ukonceny 6. mesiac je den ked babo oslavuje pol roka, a zaroven je to teda aj zaciatok 7. mesiaca, takze tvoja miska vlastne bezi 4. mesiac 😉
co ste este rozoberali..boze precitala som vas a zabudla som...aha chodak...urcite nie...ja mam doma interaktivne choditko je to lev od fisher price, ktory si dieta pred sebou posuva a tak sa vlastne on podopiera a zaroven teda chodi ked si mysli ze uz zvladne urobit krok...a ten lev sa da pouzit neskor ako odrazadlo...
prikrmy urcite najprv zelenina ale su deti ktore zeleninu nechcu tak vtedy radsej ovocie ako nic 😉
no a uz neviem co ste rozoberali, ked nieco tak pripomente

blumka
3. jún 2010

aha uz som si spomenula, krmit zo zaciatku budem vo vajicku ale si ho obalim igelitom, lebo mrkva sa tazko cisti 😀 a ked bude Juli vediet sediet tak v stolicke 😉

a jooo..uz viem....Juli sa uz uz otoci na brusko...dnes sa skrucala ako husenica, od pasa dolu uz je prevratena len nevie co s rukou, ktoru si prilahne...ale ked ju trolilinku potisnem tak sa presupne na brusko...mam z toho radost, predsa to nie je az taky lenivec ako som si myslela

laxity
3. jún 2010

blum...asi toto však?

http://choditka.heureka.sk/fisher-price-lev-cho...

šikulka Juli 😉

blumka
3. jún 2010

laxi ano presne toto...dostala to Tete na vianoce a hned prvy den urobila popri prve krocky...a teraz si na nom jazdi po byte... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre