Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. jún 2010
blumka
4. jún 2010

sewaste...baby my mame stastie ze sme dosli....ako sme presli presovom uzavreli dialnicu presov kosice, ako sme presli branisko, uzavreli ho....od popradu hore uz je pokoj..a momentalne tu svieti slniecko 😉

ak je nejake dieta popredu tak ze SAMO SA POSADI v 4 mesiacoch, tak urcite v 10. rokoch vyhra olympiadu v behu na 100m 😖

maminnka
4. jún 2010

Kati, Natalka pije 150 ml.

blumka
4. jún 2010

kati, juli pije 120 a vecer pred spanim 150

katina2209
4. jún 2010

Mami tak hadam, ked mu mm da 130 ml tak nebude velmi plakat...

blumka
4. jún 2010

jani, mne tato teoria ze sa ma dat babo do postielky unavene ale este nie spiace osvedcila kym mala Terezka 5 mesiacov, potom ked zisitla ze ma na vankusiku mackov a na perinke oblaciky tak uz to nefungovalo..musela som ju uspat na rukach a az spiacu ju dat do postielky...tak som to robila do roka, po roku som ju dala do postielky, lahla som si ku nej, tapkala po ritusi alebo len tak drzala za rucku a tak zaspala...uz asi oblaciky a mackovia boli okukani 😀 😀

laxity
4. jún 2010

ja mám pocit, že moja malá vypije tak pol deci....hrozne málo pije možno nejakých 5 minút...ale asi jej stačí, keď vydrží tri hoďky 😕 . A mne Natálka zaspinkáva sama, ja ju okúpem, nakojím a ona už je potom taká unavenučká, tak ju dám do postieľky, pustím kolotoč a hladkám ju po tváričke a ona krásne zaspinká.....ako aj teraz 🙂

blumka
4. jún 2010

laxi, to mas super...uzivaj si 😉

maminnka
4. jún 2010

aj nasa Natalka zaspava sam, rovnakym systemom ako Tvoja, Laxi 🙂 akurat namiesto kolotoca pustam hracieho macka, toho pustam len pri zaspavani, tak uz asi vie, ze sa ide spinkat 🙂

olifcek
4. jún 2010

vo stvrtok ze 30stupnov?????

laxity
4. jún 2010

@blumka no ale ako som ťa dočítala, tak asi dlho sa tešiť nebudem, keď sa to možno zmení...ale je to individuálne ja viem 🙂

olifcek
4. jún 2010

kosice, stretko s lenicou vo stvrtok????? co vy na to?

svetlankat
4. jún 2010

@olifcek moze byt

olifcek
4. jún 2010

o tretej poobede?

svetlankat
4. jún 2010

@zoska super video, krasne sa smejka, ta nasa este nie, ale hadam aj to bude.

svetlankat
4. jún 2010

@olifcek ok, dufam, ze budeme lepsie nez naposledy.

svetlankat
4. jún 2010

Baby poradte mi, vratili nam peniaze za kociar co sme reklamovali a neviem sa vobec rozhodnut aky kupit, ake mate doma? Uvazujem nad graco quattro tour deluxe, mate nejaku skusenost?

njonja
4. jún 2010

Ahoj Svetlankat, no ja mam teutoniu a nemozem si vynachvalit. Skvele su aj bugaboo - lahke a perfektne sa skladaju do kufra auta.Len maju vanicku nizko polozenu, takze pre vyskokych ludi to nie je to prave..

svetlankat
4. jún 2010

@njonja dikes ja mam vysku len 160 cm

zoska
4. jún 2010

svetlanka
teutoniu by som kupila aj ja keby sa mam este raz rozhodnut 😉
myslim ju ma aj lolka a janielah a su spokojne
ten co si ty napisala vobec nepoznam...

ja mam babysmile V-max, je fajn, ale casto sa sklada a rozklada a trochu sa mi rozhegal...keby som ho nemusela stale rozoberat kvoli schodom tak je super

maminnka
4. jún 2010

tiez hlasujem za Teutoniu, som maximalne spokojna.

svetlankat
4. jún 2010

baby a ake tipy tej teutonie mate? Alebo kde najdem tie kociky? prvy krat o nich pocujem. Ide my hlavne o to, aby som s nim v zime presla aj po snehu a zmestil sa tam fusak.

maminnka
4. jún 2010

kocky, ja som nefrcala na rozmrazovani, hehe 🙂 nemala som ani jednu davku zamrazenu, maly papal vsetko hned ako sa vytvorilo 🙂

svetlankat
4. jún 2010

@maminnka dikes,

kosicanky, ze vraj idu vypustat ruzin, evakuuju dzunglu a hypertesco

matesl
4. jún 2010

ahojte babulky,

v LIDL teraz maju za 11e ohrievacku flias a flasticiek prikrmov a digi teplomer na celo a do uska za 10e...tak som nakupila

a dnes sa aj mne maly posadil, ale tak ze som ho mala na nohach opreteho o seba, bo mi grckal a tak sa odo mna odtiahol ze mi sedel na nohach a nechcel sa spat opriet 😒

matesl
4. jún 2010

mliecko som aj ja nechala rozmrazit v chladnicke
ale martinaj mi hovorila, ze ak sa ide hned konzumovat, moze sa hned vo vodnom kupeli ohriat tak neviem 😉

@kati moj cez den da tak 100-120 a na noc ak nezspi pri flasi dotlaci 150 a potom zalomi 😉 niekedy ani negrga, tak tuho zaspi, potom je to uz horsie, jak sa mi zacne hadzat aj teraz uz vzdycha...idem si ho zobrat do spalne a ideme si lahnut, kto vie aka noc nas caka 😔

olifcek
4. jún 2010

@svetlankat to faaakt? jak vies? 😕

babatka idu do sedu, to je jasne, len urcite si este bez pomoci nesadnu...pomocou je i sikma plocha o ktoru sa opru a uz aj idu do sedu....ved baby, co mate d oma ten klinovy vankus, mne oliv i z neho do sedu ide, krasne vysoko sa potiahne x;o) a to uz riadne maka veru, podla mna x;o)) ved ten klinovy je dost nizky x;oD

no nic, idem si lahnut, hlava mi ide prasknut..

maminnka
4. jún 2010

TA3: ozaj nariadena evakuacia!

svetlankat
4. jún 2010

@olifcek TA3 ako pise mami, my uz s manzelom balime len pre istotu mala uz je zbalena. Auto sme uz preparkovali ku sestre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre