Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
6. jún 2010

@olifcek no ja im daaaaaaaaaaaam naj zrušia tak dam svoju no 😀

olifcek
6. jún 2010

@garonka nedavas im sancu, heeeeej? x;o)

inak mm furtom v praci...

garonka
6. jún 2010

@olifcek aaaaaale radšej som vymenila no aby tu potom nebola kreslena paličkova postavička 😀

bože furt? môj zas odišiel het a včera prišiel z prace nad ranom, pak u mamy prespal cely deň, tak akože super nedeľa v keli, tak som s maminkou bola na prechadzke i bazu nazbierať a on si hajal 😠

teraz to vidím na zajtra takisto, príde nad ranom tak do prace naspäť a po praci padne od unavy na hubu 😠 a ma prísť jeho mama akože mi zablahoželať 😎

olifcek
6. jún 2010

ocujte...opalovacky vychaadzaj byt jedny o 2cm dlhsie, dalsie o 6 a posl o 7...to vela? merane od krku po rozkrok...bude to nepohodlne olivke? do manduci to chcem

olifcek
6. jún 2010

oki, takze len disney kupujem x;o( i predavajuca, ze to by v nich plavala, a ze do leta asi tolko nenarastie...skoda...

garonka
6. jún 2010

@olifcek ja som dnes kupila v H&Mku opaľovačky 74 😀 lebo 68 by nam boli asik kratke veľmi ale v juli som zvedava či mu budu dobre lebo su trochen veľke 😀

maminnka
6. jún 2010

@olifcek tie leginky z Nextu? Ako to? ved som to merala 😔 😔

olifcek
6. jún 2010

@garonka kolko vysli?

olifcek
6. jún 2010

@maminnka ja som si pamatala obvod hlavky, nie pasu, moja chyba 😅

garonka
6. jún 2010

no zajtra dam normalnejšiu fotku sa mi ju teraz nechce hľadať 😀 😀 😀

5 € to su take modre s logom Italia ich cvaknem 😉 ale su vyprate

olifcek
6. jún 2010

@garonka ja chcem olivke aspon roje...skusim asi aj mexx v pondelok

jja
6. jún 2010

baby,chcem sa poradit. Kajka uz vobec v hlbokom kociari nevydrzi, len co ju polozim spusti velky plac. tak som skusila sportiak a celkom to uslo. dnes mi tak dvakrat v nom zaspala. len sa bojim ci nieje moc v sede. potom ked zaspala som ju dala do najnizsej polohy cize lezala, len nozicky mala trosku vyssie. vsak skuste pozriet foto ako sa vam to bude zdat. zadna cast sa mi polohuje cela, ako pisala minule blumka, nielen chrbatik ale cela cast....

garonka
6. jún 2010

@jja tak my sme natom podobne, ale nam je už vanička mala a ja planujem dať taku športovu časť ako si dala ty ale moja mama pinda, že to skoro lebo nesedí ale v autosedačke je takisto v takom ľahu tak čo, pretože mne vo vaničke začína Tobi vystrajať
jej a Kajka je taka zlatunkaaaaa i ju berieme za nevestu 😉

garonka
6. jún 2010

@olifcek v utorok ak bude mať mm dovolenku cem ist do maxu či tam niečo maju do toho sekača,
idem tie opaľovaky odfotiť hoci aj mokre su no 😅

jja
6. jún 2010

@garonka vanicka je nam tiez uz mala...a presne v autosedacke je tiez v takej polohe...a dokonca nam uz vytrcaju nohy z nej
😀
Fiiha, to sa uz teraz dohaduju zatovia 🙂 no musim sa zacat obzerat po niekom....ste zapisani v zozname 😎

selyma
6. jún 2010

Babky, aj ja som kupila take opalovcky, to ich moze aj von? Dnes mala klaudika na sebe tricko s dlhym rukavom, satky bez rukavov na tom a potom este nohavice, nebolo jej v tom horuco? nebola prikryta .
jja ako je Karolinke fajne Ja si myslim, ze takto poleziacky jej to neublizi

garonka
6. jún 2010

nooooooooo ale vyzeraju take široke na fotke

garonka
6. jún 2010

@jja joj zo sedačky nam nohy takisto visia tak komicky to vyzera 😀
skusime dať šporťak cez tyždeň lebo vo vaničke ma Tobi hlavičku až uplne hore 😒

olifcek
6. jún 2010

@garonka jaj hej max, nie mexx, kokos...gari, ak by mi kvoli malej nevysiel maxx, mozem Ti pisat, volat, ci mi kuknes?
@jja aka je velik princezna uz, wow

@selyma podla mna jej bolo horuco x;o))) oliv mala len body s kratkym, teplaciky,ponozky a niesla s ana rukach 😉

blumka
6. jún 2010

sewaste baby....my sme uz v Ke no ale cesta des..Juli nevedela zaspat, tak tri hodiny prerycala. Terezka spala 2 hodky, potom ju ten rykot zobudil a pre zmenu teraz nevie zaspat...no uzas vecer bude...

olifcek
6. jún 2010

@blumka 😒

a ako voda? klesa?

blumka
6. jún 2010

jja, aka je uz Karolinka velkaaa... 😉

garonka
6. jún 2010

@olifcek ja tam pôjdem na stopercent lebo ak mm nebude môct ide maminka ale ako sa poznam pokupim Olivke lebo tam maju len dievčenske šatičky a pre chlapov ništ 😕

selyma
6. jún 2010

A tie opalovacky von bez vsetkeho?

blumka
6. jún 2010

klesa...co nam znamy volal v piatok ze je v Krasnej zatopene, dnes tam uz vodu nebolo vidno...aj Hornad je viditelne nizsi

garonka
6. jún 2010

@blumka v Košickych olšanoch hornad stojí ako fras a v Zdobe maju domy vody až po okna hruza ☹

maculik
6. jún 2010

AHojte kocky
ja dnes len na skok, od rana sme vonku, grilovali s kamaratmi na detskom ihrisku, potom doma s detmi. Zase bol hrozny vypek a teraz je prva letna burka. Mama zajtra odchadza, tak uz budem cely tyzden sama, lebo mm bude zase chodit neskoro z tej konferencie.

Zajtra vas docitam, mm ma vyhana, ze nemam trkotat (on nas vola trkotacky, ze "uz zase si na tych vasich trkotackach? 😀
Tak dobru noc

blumka
6. jún 2010

sely, riad sa podla seba ked nevies ako malu obliect....ked budu neznesitelne horucavy tak by sme my tiez najradsej v plavkach behali....ja som Terezku v kociari len v plienke obcas mala...jasne ze mala pod sebou deku aby ju neodrali pasy a nad sebou strechu z kociara kvoli tienu....

blumka
6. jún 2010

gari, ved som videla ze na inych miestach to nie je az take ruzove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre