Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. jún 2010

ne ja mam hrubu satku a zatial som juli mala len v takom uvaze co su na ne extra 3 vrstvy, takze to by tam musela byt hola... a lepsie mi je s kociarom, ked bude tete unavena tak ich vymenim ako minule 😀 😀
z krasnej mi ide bus o 14:20 na stanicu, takze ja som okolo 15:10 pri vas 😉

olifcek
9. jún 2010

@blumka nam maju menit vodomery a mame byt doma medzi 13.00-14.30....14.30 opustam byt a maju smolu...dufam, ze oliv nebude v buse moc vystrajat, glg...v meste sa asi nevyhnem noseniu na rukach 😖

olifcek
9. jún 2010

budem musiet aj kojit...chi

maculik
9. jún 2010

@maminnka, jasne, ja len ze aby si si nemyslela, ze na to chcem akoze zabudnut 😉 😀
bioderma je dobra? tak idem napisat mame, nech to kupi, ale este predtym pozriem moj krem. A ako viem, ze je tam len mechanicky filter a ziadna chemia? 😨

a tiez by som nedava UM a prikrmy... Adelka tiez malo priberala, ked bola mala, pritom papala casto, a dr to neriesila, kedze videla, ze je spokojna a nic jej nechyba. Kamaratkinej malej, ktora tiez dost malo priberala, pre istotu zobrala dr krv, ze keby tam videla, ze nieco nie je dobre a chyba jej, tak by kazala UM, ale vsetko bolo ok, este jej aj povedala, ze ved ona to dozenie, nech sa netrapi nad tabulkami.

A musim pochvalit Petika, aj ked to asi zarieknem, ale neda mi - dnes spal sice len 2x, ale doobeda spal skoro 2h v kociku, ked sme isli z mesta, potom bol 3h hore a o pol3 zaspal a spal do pol5 s jednym papanim v polospanku. Juuuj, takto by to mohlo ostat, taky rezim by mi vyhovoval 😵

laxity
9. jún 2010

ahojte

@rivatha vitaj 😉 , ja som z Modry 🙂

@matesl a akú vodu dávaš?

@olilfcek ty už bez ponožiek? My nosíme stále ponožky, vraj treba nosiť ponožky stále, pretože od nôh ide zima a aby sa zvnútra neochladzoval organizmus...nie len pre deti ale aj pre dospelých je dôležité, aby sme nemali chlad v tele 😉

@garonka foto krásne a že 28 a stará...tak to aj ja už tak starnem 😀 😀 😀

@zucana malá krásna veľká parádnica 😉

@blumka aj ja by som ťa poprosila o tie príkrmy, ďakujem 😉

Ani nemám na vás čas, som stále u svokrovcov a stále niečo robíme, už tri dni mrazím jahody, lebo sme ich už prejedení, tak robím dreň 😀, tiež sme nemali žiadnu reakciu...teda dúfam, že keď mala Natali hnačku, tak to sa neráta či? 😕

laxity
9. jún 2010

@olifcek ja zasa malej nedávam čiapku, keď leží v kočíku 😕 , pokiaľ samozrejme nefúka 🙂

olifcek
9. jún 2010

@maculik i ja olivku musim pochvalit...vydrzala v kociari hodku a pol z dvoch, co sme vonku boli x;o)))) i spinkala asi pol hodku 😀 😀

@laxity jo, cez den a v noci bez ponoziek...ja i oliv i mm...oliv sa inak potiiiii a ked sa poti, chce este castejsie prso.. hnacka nie je z jahod, z jahod sa obsipe, ked naaahodou....a hnacka je len vtedy, ked je to penive....

ja sa bojim nedat ciapku.....a zase, my ked ideme s kocikom, tak ho casto tlacim a oliv je na rukach ☹

maminnka
9. jún 2010

@maculik
Macka, aj nam dala urobit rozbor krvi, tak uvidime... ale ja som si ista, ze Nataly je OK

olifcek
9. jún 2010

@maminnka je OK 🙂

laxity
9. jún 2010

@olifcek tak v tom prídpade určite čiapku, keď sa chce Olivka nosiť 😉 ....tak to nebola hnačka asi, aj keď bolo to iné ako inokedy 😕

svetlankat
9. jún 2010

@blumka baby a kde je to stretko? pri aide ako minule?

olifcek
9. jún 2010

@svetlankat no jasneeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

svetlankat
9. jún 2010

@olifcek diky
Tesim sa na Vas baby. Dobru nocku vsetkym.

olifcek
9. jún 2010

@svetlankat i ja sa tesiiiiiiiiiiiiim....snad i garon dojde 😅

garonka
9. jún 2010

@olifcek heeeeeeeeeeeej ta to co dojdem dojdem 😀
i Tobimu som kraťasky kupila 😀

selyma
9. jún 2010

Ahojte babky, konecne sa vam mozem povenovat, aj ked tu uz asi nikto nieje 🙂
Boli sme vom v tej horucave, dnes mala Klaudika nohavice na traky ale len take tenke, zajtra uz davam satocky. Neda sa ta horucava vydrzat a to sme isli von o piatej.

selyma
9. jún 2010

A Klaudike bolo bez postoliek tak super, ze cely cas len dvihala nozky hore 🙂

olifcek
9. jún 2010

@garonka 😅 velkost aku?

garonka
9. jún 2010

vonku sme aj my boli ale total spotení, tak rychlo domov okupať sa a ani som nestihla vigantol dať ten tak ryčal až ma uši boleli, ale zaspať už nevedel, asi budeme musieť ručky zviazať alebo čo lebo šibrinkuje ručkami hore dole

olifcek
9. jún 2010

@selyma aj my sme sli o piatej a vratili sa pred siedmou a bolisme v satkach, kde je vrch akoby tielko a dole bodynko na plienocku...mozno ich aj zajtra vezmeme, alebo ine saticky, len tie uz bez dobynka su

garonka
9. jún 2010

@olifcek 74 ale to ich ma akurat ta akože fajn no, ale opaľovačky vezmeme ale ešte raz skusim lebo sa mi zdaju veľkeeeee
a keď nie tak tričko a kraťasky a ja neviem 😠

maminnka
9. jún 2010

hrozne teplo je tam... Natalka sa mi v sedacke tak spotila, ze ta cast, kde je hlavicka, bola total mokra...

garonka
9. jún 2010

@maminnka ja ani nevravím, ako sme vyzerali v sedačke my, chrbat cely mokry a vlasky takisto

maminnka
9. jún 2010

@garonka
chudatka deti, takto sa potit... ked som doma kojila, Nataly sa na cele objavili kvapocky potu a stekali jej po tvaricke dole...

garonka
9. jún 2010

@maminnka a v sedačke im je horšie lebo hybať sa nemôžu a my aspoň ano , no v obchode pozeram na Tobiho on lička červene a aj vodu vypil čo som sa naramne tešila 😵
a v piatok a sobotu ma byť veľmi teplo 😕

maculik
9. jún 2010

@maminnka, aj Petik sa pri papani vzdy hrozne spoti, uplne cele celo a vlasky ma mokre, a to tu teraz ani nemame tak horuco ako vy 🙂
@garonka, tricko a kratasy su tiez super, ja nemam opalovacky, tak som cez vikend dala toto a dobre bolo

olifcek
9. jún 2010

@garonka ved i oliv bude velminalahko...a tiez sa mi strasne poti pri pape, chudacik malicka

garonka
9. jún 2010

@maculik skusim tričko a kraťasky a mali ste aj čiapočku? no my hej ale tak komicky v nej vyzeral lebo šnurku zaviazanu nemal

garonka
9. jún 2010

@olifcek v čom bude najviac horko? v opaľovačkach či v tričku a kraťaskach?

olifcek
9. jún 2010

@garonka v tricku a kratasoch bude teplejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre