Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. jún 2010

@zoska ja oliv vies ako dam.....ale uz jej davam i penovu podlozku, tak sa jej tazsie pije voda ruckami...i ked sa vynasla...namaca spongiu a z nej soska...

baby, kebyze chceme mat temu privatnu, tak by sme si mohli v nej robit aj podskupiny x;o) nemusime novu zakladat, stacilo by, keby @zoska zakladatelka temy, urobilA Z TEJTO privatnu x;o))

zoska
14. jún 2010

@janielah ahoj jani 😉 ty máš segru v Nemecku? ak som spravne pochopila... ako zvladla Simonka cestu?

zoska
14. jún 2010

@olifcek ja nem zakladatelka to zusika 😉

olifcek
14. jún 2010

@zoska joj, jo, viem, @zusika som myslelaaaaaaaaaa

olifcek
14. jún 2010

kto si vsimne, co ma na nich zaujalooo??

https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

janielah
14. jún 2010

dakujem svetlanka, idem to pokukat 🙂

Zoska - 😉 kolegynka - Simi to zvladla super, tam sme sli dve hodky vo vajicku, potom pauza, papanie pyzamko a sup do vanicky na zadne sedadla a naspat sme sli akoze na noc cely cas vo vanicke, aby bola pekne vyrovnana a spinkala. Doma som ju len prelozila a spinkala dalej.

Kupili sme take tie bezpecnostne pasy na vanicku, tak to bolo super. Ani nemrnkla, je to maly cestovatel moj. 🙂 Segra je vo "Švajci" - stretko sme dali v Bavorsku, akoze v strede 😀 oni styri hodky a my sest....tak tak nejako 😉

lienka2
14. jún 2010

olif, zeby ten napis "OLI"? 🙂

olifcek
14. jún 2010

@lienka2 yeeeeeeeeeeees....ale nekupujem x;o) no su super x;o)) len asi skor pre chlapceka, nooo

lienka2
14. jún 2010

@olifcek , si zhanala opalovacky na zapinanie vpredu, tak my sme take kupili v optime v C&A 🙂

olifcek
14. jún 2010

@lienka2 kupila som uz jedny na zapinanie od hora az dole, minnie disney, a paq dalsie 4ks cez hlavku, do manduci a jedny saticky macko pooh, co tiez nejdu cez hlaaavku 🙂

a kolko stoja v cCaA? mas aj fotoooooooo?

lienka2
14. jún 2010

@olifcek olif, stali tusim okolo 5 eur, ja som kupila iba jedny.. a este jedny normalne cez hlavu v dargove co je obchodik s detskymi vecami, od firmy detex.. najdes aj na nete.. tie boli ale drahsie.. hoci site na slovensku..
juuj zase burka.. idem sa hrat s malym.. dlho spinkal cez obed tak musi dostat odmenu 🙂

olifcek
14. jún 2010

@lienka2 jj, k nim, do detexu mam karticku na 30percentnu zlavu

teraz tu niekde tak slahol blesk, az som sa zlakla ja a nasledne i oliv, glg....ludia vonku, ze Ty kokso, to bol zablesk, a akoby to slahlo vedla v brane...

nechcela by som byt vonku teraz

lienka2
14. jún 2010

@olifcek a ako si prisla k tej karticke? ja tam nakupujem este odkedy som bola tehu a nic nemam..
nemyslis nahodou clematis? to je hned vedla.. a tam mam karticku.. ale detske veci oni moc nemaju, jedno body som tam akurat kupila na zapinanie vpredu, ked nam hrozilo ze malinky pride skor, aby som ho vedela obliect, drahe bolo ale nic moc ..

mimisash
14. jún 2010

olifcek ....ked nemusite nerobte sukromnu temu....ja sice neprispievam ale straaasne rada vas citam 🙂 ja mam tiez februarcatko....vzdy sa dozviem nieco potrebne...no a ked tu nebudete to dostanem normalne abstak 😉

zucana
14. jún 2010

cafte baby...ako???
my sme boli vcera pri mori na cely den...znami tam maju krasny apartman na vrchnom poschodi s vyhladom namore tak sme u nic aj vecerali opat ryby a prisli sme az o pol noci...vika spala od polnoci do 8smej bez prestavky....
bolo uzasne ...dnes som bola u endokrinologa...mam nejake tabletky ....a je tu strasne horko ideme asi do h&mka lebo nemam ziadne letne saty co su mi dobre...som z toho na nervy a smutna ale co uz....
a ja davam trosku vodicky lebo ked jej dam prso skor ako 4 hodky tak sa hneva....takto si 2krat cucne a je oki...dnes napr.jedla o 8mej rano a potom az o 12.38 a bez vodicky...teraz si raz cucla a oki....
tu je par foto...viac na FB....
co sa tyka svokry garon by som sa s nou ani nebavila...
s mojou som dlho teraz nebola az dnes ked malu strazila hodku co som bola u lekara ale moj postoj sa k nej zmenil po istej zalezitosti....
inak ten mm tej baby s tym apartmanov ze aby sme tam isili same na par dni aj s detmi...ona je tehu v 7mom mesiaci a maju 3rocneho diabla....tak to fakt neviem ako by sme prezili lebo ona bez svojho mm si nie je schopna ani prdnut...napr. vcera on mi tam kmasal kociar tak vravim nech mi ho nepokazi a ona ze on je zvyknuty ze moze lebo sa tam hrava aj s inymi detmi...akoze tak ak im tak kmase male tak neviem....a potom ze vsak ked chcem aby spala mam ju zavriet samu do izby...nech si tam zavrie svojho diabla ;)

olifcek
14. jún 2010

@lienka2 jasneee, mam tu, co Ty, som bola kuknut x;o) nebola som totiz osobne v dargove dlho uz, tak som netusila, ze dve predajne tam su...mam to od kamaratky....

@mimisash 😵
@zucana esteze piiises, saq davno som mala endo volat, ze ako krv dopadla....snad zajtra nezabudnem uz,,,,

vaha? ja mam strasne vel akg navyse, takze uz o tom ani nepisem, radsej...mile fotecky x;o) a to tam mate taku zimu, ze tak obleceni ste? 😕

zucana
14. jún 2010

nejdu mi tie fotky natiahnut...skusam stale...

lienka2
14. jún 2010

suhlasim s mimasash, tiez nemam velmi cas sem chodit a prispievat, ale rada si precitam co ma kto nove a co ste preberali, a nazbieram aj nejake info co s drobcom 🙂

laxity
14. jún 2010

ahojte

@garonka svokra čistý blázon 😠

@zoska podľa mňa tie šupinky na hlavičke nie sú z potu, to je tá detská seborela, olejčekom a hrebienkom to vraj treba dať dolu 😕 ...ja som to ale neskúšala a pritom má tie šupinky už žlté 😕

@teuska svokrovci boli teraz na dovče a ženy tam v pohode pri bazéne kojili s takto starými detičkami 😉

@olifcek ten next fo fakt? no idem to ja kuk, ale teraz je vraj v Tescu akcia kúp 2 ks opaľovačiek za cenu jednych tuším 2,50Evri vyjdú 2 ks, možno len také obyčajné ale na doma by stačili 🙂 , len pre Pezinok to neplatí ☹

My sme boli opäť u svokrovcov, ja našťastie s mojimi problém nemám, ako náhle by sa mi stalo niečo ako garon, tak asi by som sa neudržala 😠 . Robili sme jahodkový lekvárik a Natálke ležala pri nás v postieľke a sledovala nás vo veľkom....a aj my sa musíme pochváliť túto noc spinkala malá 12 hodín s jednou 10 minútovou prestávkou na papanie 🙂 a tiež sme sa včera 2 krát pretočili z chrbátika na bruško a dnes 2 krát tiež, ale keď bola vyzlečená, je to aj pre ňu pohodlnejšie ako písala myslím maculík 😉

blumka
14. jún 2010

ahojteeee.

@svetlanka co mas proti uckam na prvom stupni? 😕 😀 😀 😀 ale viem ako to myslis 😉

@garonka, akoze uz som hocico pocula o svokrach ale toto 😠 😠 😠 ...my mame take mensi problemicek so sladkostami, vzdy ked ide Terezka dolu k babke tak jej dava cukriky, akoze su to len gumove medvediky ale aj tak, je tam kazdy den a kazdy den ma sladkosti, kym tu svokra nebola tak mala sladke Terezka fakt len raz za cas...a nase argumenty akosi nechce pochopit, ale uz to musim raznejsie zakazat 😒

jaja32
14. jún 2010

ahojte, musím sa pridať k mimisash a k lienke2, nerobte si privátnu skupinku. Ja som tu len krátko a veľmi sa teším, že mám nejaké nové informácie, hlavne čo sa týka starostlivosti o deťúrence 🙂 Málinko sa k vám pridávam.... nechcem vám vstupovať moc do rozhovorov..... ste tu super zohratá partia, klobúk dolu. Máte moje sympatie... hlavne olifcek "nákupná" maminka - bez urážky.

blumka
14. jún 2010

a kto chce robit sukromnu? nejako som to prehliadla...ja nechcem ...mne celkovo tie sukromne skupiny akosi nevonaju...za chvilu bue vsetko na konovi zaheslovane a nikto sa nic nedozvie

jaja32
14. jún 2010

@blumka to len tak olifcek spomenula....tak sme začali protestovať 🙂

blumka
14. jún 2010

oki...tak ziadne sukromnicenie 😀

laxity
14. jún 2010

@olifcek a už je po súkromnej téme 😀 ....máš to zakázané 😉 a myslím, že tie "nákupné" mamičky sme tu skoro všetky 😀 ....kokos ja bych si mohla už aj niečo na seba kúpiť...naposledy, keď sme mali krstinky...

blumka
14. jún 2010

😀 😀 😀 akoze ked vacsina sa zhodnete neni problem, ale ja som proti 😉

@laxity veru, ja tiez kupujem len na deti a sebe len obcas...ale ked tym detskym sa neda odolat 😵

lienka2
14. jún 2010

@blumka
@laxity 🙂
ja by som tiez na maleho len nakupovala, ale sa krotim.. aj tak lezi v kociku a maloco vidiet co ma na sebe.. ked bude vacsi bude to ine.. 😵

laxity
14. jún 2010

@blumka ako píšeš vôbec sa tým detským nedá odolať...ja bych stále nakupovala, len mm začína frflať...ale ja ho kašlem hlavne keď fajčí 😀 to čo on prefajčí, ja kupujem Natáločke vecičky 🙂 ....ty aspoň občas ale ja vôbec na seba, ale už idem so sestrou na nákupy, tak snáď aspoň nejaké tielká sa mi zadaria 🙂

blumka
14. jún 2010

@lienka, to mas pravdu, ja juli az tak nekupujem, lebo aj tak ma vela po terezke ale aj tak vela z tych veci ani na nej nevidno, lebo bud sme len doma alebo je v kociku a figu vidno...ale pre Terezku kupujem dost..a niekedy nemam problem ju aj pocas dna viackrat prezliect 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre