Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. jún 2010

@blumka jasne tak prijemny obed. My uz sme po

laxity
20. jún 2010

@zucana nie je problém, len myslím, že bol posledný 😕 , ale skúsim niečo mrknúť na nete a prípadne dám info 😉

laxity
20. jún 2010

@zucana a ten je preto taký drahý, lebo jeho súčasťou je aj hmota na odtlačok ručičky a nožičky 🙂

zucana
20. jún 2010

@laxity juj tak tvoj bez hmoty?

zucana
20. jún 2010

akoze hrame dost naprd....

laxity
20. jún 2010

@zucana no ja som si hmotu kúpila zvlášť za 2,5 Evri

zucana
20. jún 2010

som smutna ☹

zucana
20. jún 2010

😀 baby citali ste ten clanok v mama a ja nocni savci? to akoze nemam davat v noci malej jest...akoze laktacna poradkyna radi...akoze no idem to dnes vecer skusit

olifcek
20. jún 2010

@zucana este necitala, ale chystam sa...dja v skratkeeee...uz viem, ze radi v noci nedat ppat, ale preco? saq mne by sa oliv zblaznila, hehe x;o)))

boli sme vonku, s kociarikom, oliv hajala i teraz haja, bola unavena chudatko, ved i bola zlostna prvych par minut a poriadne...

blumka
20. jún 2010

ja som ten clanok necitala ale nezda sa mi to...bude v tom nejaky hacik podla mna 😉
ja som sice nekojila ale terezku som v noci krmila do roka, nemala som srdce nechat ju plakat, ona sa jednoducho budila na hlad a nie na pomojkanie 😉

svetlankat
20. jún 2010

Baby neviete mi nahodou niektora poradit? Takze konecne sa kojime ale pri kojeni mi Miska dost blizi s tym zubkom, je to ako taka ihla. Da sa s tym nieco robit, ci to musim len vydrzat? A tak to vyzera, ze nam ide uz aj druha spodna jednotka. Porazi ma, este mohla kludne pockat no nie?

njonja
20. jún 2010

Ahojte kocky... @zuci a kde je presne? najdem ho niekde na nete? MOj mi uz pomaly neda ani spat niektore dni ☹

njonja
20. jún 2010

@zuci, teraz som si precitala o tvojom mm, ako ide spat a ako vstava...SOm sa zasmiala, lebo su asi obaja rovnaki! Dnes, ked mi koncecne moj maly rano zaspal, vstal mm s takym vzdychanim, ze ho mohli pocut az susedia a aby sa mi maly zasa nezobudil, presunula som ho v kociku na zachod!!! A potom, ze co maly spi na zachode... a ja ze je to jedina miestnost, ktora je u nas uzavreta a kde nepocuje tie jeho vudychacky!! A on ze: Ja predsa dofrasa musim zit!"
No neporazilo by ta?

zucana
20. jún 2010

@njonja neviem ci je na nete ale je v majovej mama a ja tak skus pozriet ich stranku je tam presne ako blumka pise ze treba pomojkat a nie hned dat jest lebo sa im zmeni rezim a ako aj nam sa zle spi s plnym zaludkom aj im v noci....

maculik
20. jún 2010

Ahojte,
tak sme doma od znamych, futbal otras, teda neviem, co chcu uhrat s Talianmi... Keby sa aspon na to dalo divat, ze hraju, snazia sa a behaju, tak ta prehra ani tak nemrzi, ale toto bol des.. 😒 ☹
Ale aspon sme si posedeli so znamymi, robili take krevetove spagety, ako @zucana dala obrazok, mnam 😵 Dala som si k tomu aj trochu sampana a po futbale sme si dali tu tortu, co som robila. Adelka prvykrat nespala cez obed, skusili sme ju teda ulozit teraz, ale nehrozi, tak asi pojde vecer skor.

@zucana a co sa stalo so svokrou? Pisala si to sem? Lebo si nepamatam...
a co pisu v tom clanku? Ja Mama a ja uz neodoberam, predplatila som si cesku Betynku, zda sa mi lepsia, v tomto sa mi zdalo po 2r citania, ze sa tam dost opakuju temy.

zucana
20. jún 2010

@njonja moj dnes zas zahlasil ze sa mu mam ospravedlnit ja ze on nam za kazdy vecer a rano a on ze moze spat aj v obyvke 😀

maculik
20. jún 2010

aha, tak uz som si precitala, co si odpisala njonji 🙂 No neviem, ci by to u nas fungovalo, skusila som to raz a len sa zbytocne prebral a pamatam si, ze ani u Adelky to nefungovalo, a skusala som to nie raz, ona fakt papala, nie len dudlala, tak asi bola hladna. Mne sa to zda tiez divne nedat papat, ked sa mi zda, ze je hladny. Ved nie vsetky deti su schopne vydrzat prespat celu noc bez papy...

zucana
20. jún 2010

@maculik nepisala som to o svokre lebo nechcem aby to nasi vedeli 😎
inak ten fotbal fakt hanba ani loptu nevedi udrzat...
ale novy zeland teraz s talianskom ty brdo inak brani....

zucana
20. jún 2010

moja tiez v noci taha moja vlastne nikdy nema prsko ako dudlik...praveze sa hneva ked jej tecie a chce dudel....ale skusim dnes.... 😉

zucana
20. jún 2010

inak sme tata pustili ku kamosom a my sme boli na otocku v ikea ale bola tam asi cela padova takze som kupila sviecku a isli sme domov ale strasne prsi tak inde sa nedalo...

maculik
20. jún 2010

@zucana jaaj, uz si spominam, ze si myslim ze po vikende s nou napisala, ze sa nieco stalo, ale kvoli vasim to nejdes pisat. Tak jasne 😉

no nic, idem k tomuto smoklidlu malemu, vidno, ze nespala, lebo je hrozna, tak budem len nakukovat, este ze dnes je tu klud 😀

zucana
20. jún 2010

jezis takto ako novy zeland sme mali branit my....

maculik
20. jún 2010

@zucana sniiiivaj 🙄

zucana
20. jún 2010

no fasa taliani remizovali takze teraz s nami musia vyhrat

zucana
20. jún 2010

no tak ked vyhrame nad talianmi ktori prave remizovali tak postupujeme a vidim to potom na pokazenu dovolenku prip.na rozvod :D

zoska
20. jún 2010

@zucana 😀

zoska
20. jún 2010

my sme po prvom polcase isli vonku, lebo mm povedal ze sa na to neda pozerat 😅
no som zvedava na utorok...aj ked prehrame nech aspon behaju a snazia sa

teraz sme sa vratili z vonku, boli sme opat, mm bol behat lebo dost pribral, tak si vstupuje do svedomia, ja s malou v manduce sme ho boli podporit 🙂

zucana
20. jún 2010

@zoska a skym hrame v utorok??nie vo stvrtok?

svetlankat
20. jún 2010

@zucana s talianskom, no neviem kedy

njonja
20. jún 2010

No caute, uz sme znovu tu. Musela som s malym vybehnut von, lebo bol mrzuty..@zuci, inac to je fasa s tym tvojim mm... 😠
Musim kuknut, co hovorila Blumka, lebo uz ten moj maly sa budi kazde dve hodiny v noci a nie je to celkom normalne..lenze ak ho len pomojkam, tak ruci ako tur...Tento tyzden je mm cely prec, tak budem skusat nove metody...
@maculik, taky kamaratsky vecer- poobedie by som si veru dala 🙂 Ozaj, nasla som jedneho detskeho lekara..len neviem, ci som ja precitlivela, ale asi ho zmenim... Mi slubil, ze posle moc maleho na rozbor do laboratoria, lebo mi nestacil maly chemicky rozbor kvoli oblickam, a on ze ano. Ked som tam prisla po vysledok mi povedal, ze vraj to pozeral a ze nebolo treba...Napriek tomu, ze vedel, ze je to odporucanie od nefrologa, nakolko mal takzy zapal obliciek...
A tiez mi ho zaockoval tri dni po dobrati antibiotik, pricom maly kaslal a kychal... No neviem, co si mam o tom mysliet....
@macu, aka je tvoja doki? Ma tiez taky pristup? Ja len, ci je to tu normalne...☹(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre