Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. jún 2010

pamätám 😀

zoska
28. jún 2010

no baby ...najprv to tak krvcalo ze sme chceli ist na pohotovost, ale ked to ustalo tak sme zistili ze rezy su sice hlbsie, ale kratucke...najviac boli ten nechet...uz to mam vydezinfikovane a prisiel oco s autolekarnickou (som zistila ze doma nemam obvaz)a riadne mi to zafacoval, ale boli to stale...no da sa to prezit uz

mal spi tak ze ma v kociku vnkus pri nohach a nohy ma na nom vylozene...stale ich dvihala do vzduch tak som jej pod ne dala vankus a spi...len neviem ako ju prenesiem do postielky 😕

lucia411
28. jún 2010

dievcatka dakujem Vám za pochvalu...tak aky ste mali dnik?my zase horuci az prehoruci 31,5 stupna 😝 a mala samozrejme spinkala 30 min za cely den 😅 ach ta ma energie 😎 ...teraz uz krasne hajka a ja vegetim 🙂 rivatha zijeme s mm v Zurichu, sme tu koli praci samozrejme 😉 a v pondelok ideme s malou zase na SK na 12 dni, potom pride ocino pre nas...tak sa velmi velmi tesime juuupi 😉

ivka79
28. jún 2010

Ahojte,

čítam..čítam...len málokedy napíšem 🙂 Olif, držím palce bratovi a držte sa aj s malou v nemocke. Ja som bola s Jurkom keď mal cez 2 roky na urologii na operácii, tiež som sa hrozne bála uspatia, ale v pohode, myslím že ja som mala väčší strach a depky než on.

Detičky ako vidím a čítam sú veľmi krásne a šikovné.

Všetkým oslávencom minulým i budúcim želáme všetko len to naj.

My máme zatiaľ super režim ...klop klop klop. Zaspávame sami po napapaní o cca 20.hod. V noci dve kŕmenia - a to sa napapá a spinká ďalej. Ráno budíček o cca 7.30, napapá sa a potom ešte potiahne do 9.hod. Potom cez obed spánok 2,5hod. a do večera ešte 2x po pol hodke. Kúpanie o 19.00hod a potom rovno do postele.
A čo dokážeme? Už sa pretáčame šikovne z chrbátika na bruško - na obidve strany, naspäť to nevieme ešte vôbec, ani snaha nie je, len sa jeduje keď už nevládze, tak ho musím otočiť ja. Smiať nahlas sme sa začali ešte len včera a nožičky si nepapáme....
Takže tak asi v skratke.

Prajem Vám krásny letný týždeň. Vyzerá to tak, že konečne to bude na opalovačky

😎 🙂

blumka
28. jún 2010

@zoska au...to muselo boliet ☹

olifcek
28. jún 2010

kto potrebuje ohryzat nehty? svoje uz mam....

laxity
28. jún 2010

@olifcek ja nie 😀 , ja tiež už mám 😀

garonka
28. jún 2010

@olifcek ja som si dnes svoje skoro obhryzla z nervov všetky 😝

garonka
28. jún 2010

@zoska nech mm prstík pofuka, joj ale to boli až ma striaslo 😔 ako to musí bolieť ☹

jaja32
28. jún 2010

@ivka79 pekný režim máte 🙂 nám už len to denné spanie chýba ☹

garonka
28. jún 2010

@blumka že Hucka 😅 fakt je podarenaaaa 😀

jaja32
28. jún 2010

@garonka ale, ale to snáď nie 😠

olifcek
28. jún 2010

@ivka79 dakujeme krasne...ja sa bojim, oliv nebude chapat, preco jej nedam prso, ked is pyta x;o((

jaja32
28. jún 2010

@garonka myslela som na tie nechty 😉

garonka
28. jún 2010

@jaja32 tak som si ich nalakovala nech sa ich nedotknem ale nedalo sa no

garonka
28. jún 2010

@jaja32 ja víííííííím 😀

garonka
28. jún 2010

@olifcek o ktorej rano idete? budem na vas myslieť

olifcek
28. jún 2010

@laxity 😀
@garonka co sa udialo???

my rezim este ziaden asi..i ked...uz kupkame ked pride tato...takze okolo 18.00, predtym ale ja 😅 paq sa pohraju s tatkom, dnes i tatko kupkal, ja som robila veceru, chlebik vo vajicku,, potom sme vsetci traja papali.......

garonka
28. jún 2010

@ivka79 jej mate super režim 😉 my mame podobny až na to spanie, raz hajame pekne raz len za cely deň 2 hodinky

jaja32
28. jún 2010

@garonka ja si neobhrýzam, ale manžel sa mi smeje, pretože neviem použiť nožničky na strihanie nechtov, tak odkusnem a použijem pilníček....áno, ja viem to sa nerobí 😠

olifcek
28. jún 2010

@garonka o 8.30 na aro, o 9.30 dole chirurgia, paq sa asi ubytovat...

jaja32
28. jún 2010

... no, tuším všetky detičky neľúbia spinkať cez deň... a my by sme tak chceli 😵

garonka
28. jún 2010

@olifcek švagor dnes bral maleho na ruky, smrdel za potom tak že ma napinalo a pekne jemne som upozornila, či sa on vôbec kupal, joj tobiho veci prepachli 😠

joj ja sa bojim tak budem na vas myslieť ale všetko dobre dopadne 😉

olifcek
28. jún 2010

@garonka 😝 bleee, spoteny muz, bleeee....i ked moj mm mi vonia, no on je i vzdy fajne navonany x;o)

jaja32
28. jún 2010

@garonka ....mňa tiež dnes nadvihovalo, keď si naša známa zobrala malú na ruky a dýchla na ňu....fúúúj, samá cibuľa, ani sa nečudujem, že Natálka začala plačkať

zoska
28. jún 2010

závidím všetkym čo detičky položia do postielky a oni im same zaspinkaju 😉
toto kedurobim u nas, tak neli na mna taky pohlad hodi, ze co si to dovolujem, potom chvilu kuka na kolotoc a potom pusti reeev 😅 😒
@garonka mm volal ze ide konecne domov...mali nejake stretko managerov spojene s vecerov 🙄 a zajtra som chcela nech vezme homeoffice, lebo si dost dobre neviem predstavit ako budem malu prebalovat atd. no a on ma prosim pekne skolenie v Polsku...porazi ma 😠
segra ma skusku v Trencine v skole, mama s ocom v praci, svokor nepripada do uvahy, kamoska zacala od min, tyzdna v novej praci, druhej prisiel po polroku frajer ...yeeees vsetko vychadza! 😀 😢 😝

olifcek
28. jún 2010

@jaja32 asi ju ocicka stipali

garonka
28. jún 2010

@olifcek no on sa tak poti chorobne, teda darmo sa okupe ale smrdi a pekne som navrhla že to je už zdravotny problem ak sa tak poti, nech s tym dačo robi, lebo ja som myslela, že ma zhodí o zem ako som tobiho vzala na ruky 😒

jaja32
28. jún 2010

@zoska včer zaspinkáme, ale cez deň na rukách uspávame s plačom 😒

jaja32
28. jún 2010

želám všetkým dobrú noc.... 😉

garonka
28. jún 2010

@jaja32 ja som na take pachy alergicka 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre