Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
3. júl 2010

@zucana jj videla som na fotkach 😉 no a vyzerate taky spokojni vsetci traja 😉
@laxity, juli slinta a hryzie vsetko uz tiez asi mesiac, ale ja som to nepokladala za znak toho ze idu zuby..deti pchaju veci do ust, lebo to je ich sposob ako sa s vecou zoznamit, nie len preto ze chcu pomasirovat dasna..a slinia preto ze nevedia sliny prehltnut...ale az minuly tyzden jej opuchli dasienka a dnes este viac akoby 4 zuby naraz ☹
terezka slinila a pchala do ust veci tiez tak ako teraz juli ale prvy zub mala az v 8. mesiaci

olifcek
3. júl 2010

@laxity jo, teraz sa zlosti na mna, lebo chce aby som sa s nou hrala pod hrazdickou, ale skusime si lahnut...2.krat, snad uz zaspiiii 😅

selyma
3. júl 2010

@blumka zubky? Ste nejake rychle baby. U nas este nehrozi

blumka
3. júl 2010

@selyma ja neviem ci uz vyjdu..ale dasna ma viditelne zdurene..ale mozno ju chvilu potrapia a potom prestanu a tak dookola a bude to trvat dlhsie ako by som chcela ☹

blumka
3. júl 2010

natahujem na youtube to video co terezka rozpravala rozpravku ale desne pomaly mi to taha 😖

selyma
3. júl 2010

@blumka len nech ju to netrapi pridlho

blumka
3. júl 2010

@selyma to by som si aj ja zelala..chuda...ale tak s tym bojuje..zlatucka je..ocividne ju to trapi, lebo ked zuzle ruku tak az vyska pri tom ale potom sa usmieva akurat ze spanie sa jej zhorsilo

selyma
3. júl 2010

@blumka chjo, co ma to len caka

selyma
3. júl 2010

@selyma teda nas, nielen mna ale aj Klaudiku

selyma
3. júl 2010

prave som si sama odpovedala

blumka
3. júl 2010

@selyma mozno necaka..ak bude kladika taka ako Terezka, tak sa jej len jedneho pekneho dna pozres do pusy a zistis ze tam ma zub,druhy zub najdes ked jej v puse zastrnga lyzicka a potom uz ani nestihnes ratat a ked bude mat 2 roky a par mesiacov tak ti sama pride povedat ze maminka mam novy zubcek 😀

maculik
3. júl 2010

@rivatha ano, v pondelok letime 😵 Ale uz aby sme boli tam a vybaleni, netesim sa na tu cestu...
a oddychni si, ved to zehlenie ti nikam neujde. nech sa manzelik neciti zanedbavany 😉

@blumka ja som sa dnes registrovala na ten youtube a chcela tam dat video a to tak hrozne pomaly natahovalo, ze som to vzdala. To vzdy tak? To video malo 63MB.

idem dopozerat Zufale manz.a spat, som s drobcami sama, lebo mm meska lietadlo, takze v Dusseld.nestiha vlak sem a bude tam musiet prespat a pride az rano ☹

Tak dobru nocku 🙂

blumka
3. júl 2010

no ja idem spat, juli sa uz hemzi...sa mi zda ze ma aj sopliky...aj kaka viac..uz len teplota mi chyba aby som povedala ze typicke priznaky zubov 😒

blumka
3. júl 2010

@maculik ne vzdy ne..dnes mi to tak pomaly natahuje, inak to mam rychlejsie ak na FB 😉
joj, moje zufalky..mam doma vsetky serie a stihla som pozriet len prvu ked som bola v nemocnici...uz nech mam cas na dalsie casti

maculik
3. júl 2010

@blumka to nemyslis vazne, ze vsetky serie, aj tie posledne - 4 a dalej? A nemohla by si mi to napaliiiit? Jasne, ze za poplatok, len nove su hrozne drahe... 1-3 mam pozicane, ale od 4 vyssie neviem zohnat.

blumka
3. júl 2010

@maculik mam zatial po patku ale v anglictine, chces aj take?

blumka
3. júl 2010

a dalsie uz ma mm nakazane kupit 😀

maculik
3. júl 2010

jasne, ja tiez pozeram len v anglictine a davam si angl.titulky

blumka
3. júl 2010

@maculik..tak napalim potroske ked bude viac casu a poslem ti 😉 ja som ich dostala na vianoce a uz som mm zahlasila ze ma postarane o dalsi vianocny darcek, moze dokupit dalsie serie 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
3. júl 2010

Ja kukavam zufalky na prime Ale vynechala som🙂
my uz hajame som zvedava dokedy ked tu mame 30 stupnov zapli SME klimu Ale vo vedlajsej izbe a nejaky chlapec15 Rocky sa nakazil meningitidou kusok odtialto no fasa to' moze byt aj x komarov

blumka
4. júl 2010

dobre rano... Juli je hore od piatej...celu noc sa hadzala, prevalovala, vzdychala..a rano sa pekne pokakala o siedmej uz tak zufalo plackala, zaspala za 2 minuty...normalne ju nepoznavam...chuda moje

@zucana, ja som zacala pozerat zufalky na prime aj u nas ale ja ten cesky ani slovensky dabing nemozem...oproti originalu je to des, vobec nevystihuju tie hlasy jednotlive postavy, kopa vtipov zanika pri tom dabingu...radsej origos 😉

zucana
4. júl 2010

@blumka jaska ze origos lepsi ja milujem filmy v originale v kine je to o tom ale tu v IT este aj v kinach dabuju co mileze na nervy
ale som rada ze aspon mam primu 😅

zucana
4. júl 2010

tak ako som slubila este par fotiek ;)

lenica81
4. júl 2010

ranko baby...

@blumka nech co najskor vyskocia... aj my cakame, ze kedy to prepukne, lebo dasienka uz vyzeraju, ze to bude, ale hadam to nebude este par mesiacov trvat, lebo niekedy mava take divne stavy... 😖

@zucana krasne fotos, cela rodinka ste uzasni a fakt vyzera, ze ste si to uzivali, takze o rok aj my musime ist... 😅
aj tu lieta plno havede... a cez den sa drzi v tieni, tak si to viete predstavit, ked som min. tyzden chcela vonku dojcit, nieze chcela, ale musela... a roj komarov okolo mna... manzel ma ovieval, ale i tak som bola pokusana... 😠

original filmy su naj... hlavne fakt niektore hlody sa prekladom stratia... ja som sa ucila aj spanielsky, tak ale zatial mam s tym problemy vsetko porozumiet, lebo oni tak suslu a ponahlaju sa... 😅 😀

olifcek
4. júl 2010

@zucana ta fotka, kde si Ty v modrej koseli a malicka v bielom, je uchvatna!! juj, spokojne posobite, super...

ta sikma veza je stale z jednej strany lanami prichytena? ked som tam pred par rokmi bola, tak bola riadne istena veru 😅

maculik
4. júl 2010

dobre ranko 🙂
tak tu je dnes prijemne chladno, boli sme rano hodku von, presli sme sa do pekarne. Teraz sa Petrik hra a Adelka vymysla v jeho postielke, ja idem spravit malej polievku a mm spravi cestoviny, ked sa zobudi (prisiel az o 4 rano, tak dospava).

@blumka super, dakujem, v pohode napaluj priebezne, to az tak neponahla, kludne az koncom prazdnin to staci. Lebo predsa len, budeme sa stahovat a aj Adelka je doma, takze cez den cas nemam pozerat.

inak, Petik sa naucil strasne kricat, ale taky zvuk, on normalne place a zrazu uplne hrdelny rev, akoby mu neviemkto co robit. Robi to posledne 2-3dni, neviem, kde na to prisiel 😅

laxity
4. júl 2010

krásnu nedeľu prajem

@rivatha ďakujem krásne 😉

olifcek
4. júl 2010

@laxity aky budete mat dnik? co planujete? kraaaaasne vyrocie prajeeeeem

laxity
4. júl 2010

@blumka zúbok ešte nie je vonku? Dúfam, že čoskoro bude dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre