Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
6. júl 2010

@zucana sikulku mas doma uzasnu

svetlankat
6. júl 2010

baby dikes za rady ohladom pupika @olifcek dikes skusala som to s kremikom a uz je to vsetko cistucke ruzovucke, super. chcem sa ta este opytat kde ste kupili taku suprovu spongijku, obehala som teraz vsetky drogerie tu v okoli ale maju len take male o nicom?

garonka
6. júl 2010

kuk 🙂

olifcek
6. júl 2010

@svetlankat ta spongia bola este s jednou pribalena ku penovej podlozke, ktoru mm kupil, kym ja som bola v nemocnici x;o)

olifcek
6. júl 2010

@garonka no konecneeeee, kde si bolaaa?

olifcek
6. júl 2010

@svetlankat myslim ale, ze nakupoval tu

www.bocianbaby.sk

garonka
6. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

ja som mala tušaka, že sa ozveš prva, že kde sa tulam 😀 😀 😀

ocko bol s nami cely víkend doma, včera sme sa aj pochytili ponorka neskutočna ale už dobre

inač babätka kedy vnímaju že maju meno? 😕 sa pytam aby som mohla podať vysvetlenie 😨

blumka
6. júl 2010

ahojteee..ja len tak narychlo, lebo my sme uz nespavci cez den...okolo nas sa stavaju 2 domy, takze to tu vsetko bucha, trieska, vrci a juli nevie spat dnu, no a skusala som aj ci bude spat vonku na prechadzke, ale to jedine zeby som sla snou sama, lebo akonahle zacuje terezku uz sa skeri...a nechcem na prechadzke vonku okrikovat Terezku, nech je ticho...takze spime bud na balkone ked prsi alebo ked vonku sa netrieska a vtedy juli potiahne krasne alebo dnu v izbe, ale to su take polhodinovky...noooo...uz aby bol november 😀
v noci sme spinkali celkom ok...ale musela som mm vyhnat na byvalu terezkinu postel, lebo juli som dala k sebe a uz sme mali malo miesta 😅

@zucana, mala je krasna sikula 😉

olifcek
6. júl 2010

@garonka oliv uz asi reaguje na meno..i ked poviem tata, pozrie na tata...ked poviem auticko, pohlad hodi na okno...my sa casto pozerame na auticka vonku a na chodiacich ludi, ze ujo 🙂

blumka
6. júl 2010

@garonka akurat som citala v betynke ze vraj okolo 7. mesiaca uz poznaju, ale kedy spoznaju prvykrat neviem...teda ako to myslia...preco?

lenica81
6. júl 2010

@garonka @olifcek teraz sa to tu uz rozbehne... 😀

garon, neviem, ale vcera sa nam s mm zdalo, ze Vilko zareagoval na meno... tak to budeme este testovat... 😅

olifcek
6. júl 2010

@lenica81 😀

olifcek
6. júl 2010

@garonka a nam uz otecko odisiel..ale oliv zatial seka dobrotu, uvidime dokedy 😀

garonka
6. júl 2010

@zucana videa perfektne 😵 😵 😵 Viki je šikuľka vynaliezava je ako skušala sama sa šup šup pretačať 😉

garonka
6. júl 2010

@blumka bo naša svokra sa so mnou včera do kosti pohadala, lebo vrešťala na maleho Tobičkuuuuuuu, a jej vravím že on nereaguje na meno len vníma hlasy ale nevie, že sa vola Tobias, ta fajna hadka bola
tak akože fajn, naš Tobi je zrejme zazračne dieťa, keď už musí vnímať svoje meno dokonca aj ako 6 mesačny chodiť bude 😠

garonka
6. júl 2010

@olifcek juuj to budete sami dve, ešteže existuju mobily a internet aby ste boli v kontakte
ja som svojmu navrhla že si budeme posielať telegramy, popripade mu namontujem na chrbat telefonnu budku, lebo hadka bola pekelna ale už sa smejem z toho 😀

blumka
6. júl 2010

@garonka boze moja, ty si vytrpis pri tej svokre...ocuj zena, a kde ona byva, vies mozno ju stretavam a zeby som sa jej pekne pozdravila 😀 😅

garonka
6. júl 2010

@blumka nooooooo chodite na kupko na Rybu tak tam je jedna pernikova chalupka na samote a tam byvaju 😀

išlo ma z nej poraziť, šak ako môže 4,5 mesačne dieťa vnimať meno

blumka
6. júl 2010

@garonka tam neeee...tak sa budem vyhybat, lebo v pernikovej chalupke byvaju strigy, ne? 😀 😀

garonka
6. júl 2010

@blumka no šak zato som napisala pernikova 😀 😀 😀

blumka
6. júl 2010

😀

olifcek
6. júl 2010
dorotka2
6. júl 2010

@garonka @blumka 😀

garonka
6. júl 2010

@dorotka2 😀 😀 😀 😀

aspoň viem aku rozpravku Tobimu poviem 😀

martulanr
6. júl 2010

ahojte ja hlasim prvy zub vonku 😀 😀 a ďalší sa tlačí

blumka
6. júl 2010

@martulanr gratulujeme 😀 😅 u nas nic, len veeeeelke dasno 😀 ale juli sa upokojila tak ju to asi prestalo boliet...

svetlankat
6. júl 2010

@martulanr gratulujeme

martulanr
6. júl 2010

blumka dakujeme

vcera sa zahryzol do postielky brusil si ho 😀 len sme ho nestihli odfotit

garonka
6. júl 2010

čo mate na obeeeeeeeed? Ja mam toto 😝

garonka
6. júl 2010

@martulanr gratulujemeeeee my sa ešte načakame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre