Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
8. júl 2010

@kleopatris ts navlačime a jak ja sa ešte čudujem, že mam chrbat v celku 😀

fíha peknu vahu ste to mali a rodila si prirodzene? ja sekciou

olifcek
8. júl 2010

neuro mame az v auguste, lebo oliv urobila velke pokroky, tak stacilo prist o 2.5mesiaca x;o))

garonka
8. júl 2010

@olifcek my zas cely jul po doktoroch 🙄

preočkovanie, neuro a nefro 🙄

paq okna, bordel v byte sa ošalim

garonka
8. júl 2010

@olifcek šikulaaaaaaaaaaa to je 😵 😵 😵

olifcek
8. júl 2010

@garonka budu okna??? supeeer

njonja
8. júl 2010

@kleopatris vitam aj ja. Aj moj maly to robi, ale ja mam monitor dychu a v noci nespim, lebosa napriek tomu bojim, takze ho stale kontrolujem....
Moj maly je tiez velky - pri narodeni 4890 gramov a teraz nieco cez 9 kil a 69 cm...

@zucana - ja budem davat prikrmy tak, ze dva dni jeden druh, potom pridam druhy a o dalsie dva dni treti a tak dalej, aby som vedela, ci nema na nieco alergiu a ako na to regauje...

olifcek
8. júl 2010

@garonka len uvidime co bude teraz...lebo fakt ju drzim na chrbatiku, nech sa ranka dobre hoji...este kupkat nemozeme, len sprchovat i to davat bacha... 🙄

garonka
8. júl 2010

chcem isť do obchodu že si kupim tričko ku elasťačkam a môj mm mi zmeni program, že ideme ku svokrovcom lebo treba oberať višne, panebože čo ja snimi budem robiť
vravím nechcem nemam čas sa s tym babrať šak maly je dnes ako z vesmíru 😠
ale svokra sa nemohla postaviť na ten rebrík a obrať si ich sama? krava

njonja
8. júl 2010

@garonka a co vy mate s nefro? Lebo aj my behame po nefro a neuro...

garonka
8. júl 2010

@olifcek všetko bude v poradku, Olivka je šikulaaaa vôbec neni predčasniatko, šak je užasnaaaa skvela baba 😵

olifcek
8. júl 2010

@garonka len kto ho vie, ci by sa uz nepretacala, kebyze jej to ukazujem...takto...

garonka
8. júl 2010

@njonja my mame zväčšenu obličkovu panvičku a veľa vapnika v moči
ideme na odbery či je ten moč oki
v auguste bude robiť utz cvaknem 15 € 🙄

garonka
8. júl 2010

@olifcek kamoškin synček sa narodil v novembri, z bruška sa nepretoči na chrbatik a ani na bok je lenivy ale na neurologii jej vraveli, že to je pohoda

garonka
8. júl 2010

@njonja fajny valibučik je 😉 😉 😉

kleopatris
8. júl 2010

@garonka no normalne som rodila, zazrakom to bolo celkom ok

@olifcek to ti verim, ze sa navlacis a obdivujem ta jak sa pre malicku od zaciatku obetujes 😵 (vas citam uz od zalozenia temy 🙂 )

@njonja boooze ze cez 9 kg 😲

baby a myslite, ze vadi, ked dam sem tam malemu oliznut melon? 😅 on na mna tak tuzobne kukal, ze som musela

olifcek
8. júl 2010

@garonka 🙂

zucana
8. júl 2010

mm ze preco chcem cakat do nedela na prvy zemiacik ze nech dame uz zajtra 😕

olifcek
8. júl 2010

@kleopatris melon kludne daj

spociatku to bola i premna obeta a bola som nervna z toho, dnes to uz beriem ako sucast nasho zivota x;o)))) ale dakujem, hehe

ale osud vie, co robi..kebyze je oliv aka je a vazi, co vase deticky, neviem, co by som robila...x;((

zucana
8. júl 2010

@kleopatris 😀 keby som mohla vsetko na co viki tuzobne kuka dat neviem neviem co by bolo 😝

olifcek
8. júl 2010

@zucana jasne, kludne...v nedelu uz dalsie daas x;o))

kleopatris
8. júl 2010

a este sa chcem spytat, lebo som nestihala vsetko citat, ale viem, ze ste to preberali. Na Slovensku kontroluju vsetkym babatkam moc? Lebo ja som v Rakusku a tu nerobia nic 😔

olifcek
8. júl 2010

@kleopatris nam kontrolovali kvoli preoperacemu, inak neviem...ale uz som citala v dvoch temach, ze niekde na Sk kontroluju, inde nie...

zucana
8. júl 2010

@kleopatris u nie nekontroluju ja som v IT

olifcek
8. júl 2010

@zucana Vikika bude mat pol roka a aj na to vyzera...u olivky vzdy tipuju dva mesiace, max.3 😕 ale bude malicka a uz i chodit, to budu inak oci vyvalovat, hehe...x;o))

olifcek
8. júl 2010

@zucana Vikinka tam malo byt, prepac

olifcek
8. júl 2010

...niekedy je mi luto, ze sa na mna divaju ako na sibnutu, ze tak male dietatko mam v nosici...a pod... robim ale vsetko, co viem a ako viem, tak nech daju pokoj, joj

kleopatris
8. júl 2010

@olifcek kasli na ludi, podla mna si najlepsia maminka na svete 😵 a presne tak robis co mozes a najlepsie jak vies

uz sme hore, tak zatial 😉

blumka
8. júl 2010

baby, hes hes..chodte prec..sak to je problem vas docitat

@svetlankat @olifcek ja zajtra nemozem, pride kamoska s juesej na nactevu 😒 ale ja by som rada sla k olif a pomoct 😉
a ja tiez mozem olivke dat moj cicik 😀 😀 mozno ako cumel by bol dobry 😀 😀

@zucana, neviem ci ti niekto na to odpisal, ja som este necitala vsetko dozadu ale ked uz budes mat odskusanu jednu potravinu tak druhu nemusis davat samu..mozes, nemusis...a co sa tyka mlieka, teda kojenia, dat vzdy ked si pyta...maloktore babo tak hned prestane mliecko pit, pre nich je mlieko istota...postupne mozno za mesiac, dva ti viky prestane pit mlieko za prikrmom, lebo uz bude mat dost zo zeleniny 🙂 ale v noci bohviekedy prestane...a ked kojis tak ine tekutiny nemusite 😉

blumka
8. júl 2010

@kleopatris ahoj, tak si predsa prisla 😀
baby, to ja som ju nahorovila nech pride ku nam 😀 😀

@olifcek dlab na ludi...na mna sa ako na sibnutu pozerali aj ked som nosila Terezku a to teda ona vobec nevyzerala ako 2 ci trojmesacna...proste ludia si stale niec najdu

blumka
8. júl 2010

baby a v tej novej skupine mozte aj vy robit temy...tak ked chcete o svokrach vytvorte...v kazdom pripade ja som za...aspon niekomu sa vyzalujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre