Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. júl 2010

@garonka bud k nemu dnes dobruckaaaa 🙂 aj bude oslava?

garonka
14. júl 2010

@zoska jej to mu idem povedať 😀

no boli sme včera tak tu latku čo sa parala odzipsovala šmarila do sačka spisala reklamaciu a drbla mi že do 30 dni sa ozvu ,, aaaale pani, len aby vam to uznali a ak nie si to zašijete veď to neni problem,, skoro som tu drzu predavačku zabila a jej vravím, nič šiť nebudem kočík stal 185 € a maly tam kde sa para ani nohy nema tak nech sa vyrobca laskavo neunuva mi reklamaciu neuznať lebo bude zle
že na tie kočíky mali už 3 reklamacie ja som tretia akože fasa

olifcek
14. júl 2010

ak to bude ciastocka z lamaze jak to vyberiem?

garonka
14. júl 2010

@olifcek musí sa aj on polepšiť v noci ma zas stresoval šiel s havom o pol noci vonku a prišli rano o tretej a nedvihal mi mobil, že zabudol v aute

ideme na večeru do čínskej reštiky alebo si mam vybrať kam chcem 🙂 a ja by radšej na Floridu alebo Las Vegas 😵 😀

olifcek
14. júl 2010

@garonka no saq ponosis tobiho 30dni na rukach, ne? 😅

olifcek
14. júl 2010

@garonka ja bych sla niekam, kde je chladnoooo, hoc do chladnicky, no nevmestim sa

garonka
14. júl 2010

@olifcek a aku ma to hračku Olivka? ja všetky hračky až prehnane sledujem či je tam koralka, šnurka no hocičo nech neda do pusy
ale včera sme boli u dokiho a jeho žena mu dala do ruky krabičku od parfemu ten chlapec tam cely čas čušal a oni že aky je pokojnyyyyyy, no len aby sa mi neobratil o 360 stupňov

garonka
14. júl 2010

@olifcek kočík mame doma ale tu latku zobrali a tak debilne to vyzera bez toho lebo do toho kovoveho trepe nožkami a som sa pekne popytala či by nemohli tu reklamaciu vybaviť skôr, veď predsa je to kočík ako mam dieťa voziť, tak čo si ja myslím, že pre jednu paranicu ma uprednostnia?
joj ale snažiš sa byť mily a oni tak

v živote do tej predajne nepôjdem 😠

olifcek
14. júl 2010

@garonka lamaze ponozky....a tam su i tykadielka...a nad uzlikom su take tvrdsie, asi aby sa neparali... 🙄

garonka
14. júl 2010

@olifcek ja som chcela včera do mrazaku a nevošla som 😀 😀 😀

ale v tesku pri syroch, jogurtoch je špeci chladno a ja že čo tam toľko ľudí 😀

garonka
14. júl 2010

@olifcek jaj už viem viem, nam sa rozviazali a ja som to zviazala ešte raz ale bolo to ostre tak som opilnikovala 😅

olifcek
14. júl 2010

ja stale uvazujem nad tym vajickom na kociarik...aspon si pojdem na den pujcit, zistim, aky system mam a paq mozno niekde pujcim na mesiac...

olifcek
14. júl 2010

@garonka ja som tak opilnikovala jednu plastovu hracku, teda mm 😀

olifcek
14. júl 2010

@olifcek no kukla som na to....tak....snad je to skrabancek, lebo tie tykadielka su z hrubsich vlakien...oliv to nema ani mm hrube a dlhe mozno 2-3mm

olifcek
14. júl 2010

@zoska a ten moc.....lekarka, ze zalepte a kym p[ridete, cosi tam uz bude...prisli sme a bolo, no pomimo...tak,z e novy sacok, tak ok...nevyslo opat, tak zase...to som jej volala, ze uz neprideme, lebo je to opat pomimo...

no a ak som ju druhy den rano rozbalila, poumyvla, nalepila sacok a vzala na ruky....a cuduj sa svete, o chvilku slo priamo do sacika...x;o)

olifcek
14. júl 2010

teda nalepte, nie zalepte

a v tom saciku som to zaniesla do labaku

olifcek
14. júl 2010

no oki, vyzivka nam neublizila x;o)

dorotka2
14. júl 2010

@garonka viem, ze som ako debil, ale aky mas ten kocik? tusim ak si dobre pamatam tak babysmile ale aky model, lebo kolegyna rozmysla, tak aby som ju upozornila. Dakujeeeem

blumka
14. júl 2010

ahojte...tak nakoniec sa ockovalo...lekarka povedala ze to nema tam ziadny hnis, ze to je len take vystupene a hoji sa to...tak pichla...juli si poplackala ale ked som sa jej do ucha prihovarala tak stichla...
aj na klbiky sme uz konecne skocili, vsetko ok

miery:74 mc a 7900g 😅

garonka
14. júl 2010

@dorotka2 mame camarelo Q12 ten je užasny ale už pekne je zabaleny a šporťak vytiahnem na zimu a teraz mame pure steep easy 2010 super je ale že sa začal parať tak by som ho šmarila do kontajnera

garonka
14. júl 2010

@blumka tučka mala veru je 😵 😀

garonka
14. júl 2010

nas budu očkovať v pondelok, v nedeľu vezmeme homeopatika aby v pondelok nenabehla teplota som zvedava 😕

jaja32
14. júl 2010

@blumka super miery 😅

lenica81
14. júl 2010

@blumka supis miery...

ja dnes nejako nestiham tu reagovat, bo ten moj je dajaky mrncavy, a ked nie je, tak si pcha rucky a hlavne palcek do pusy, tak ho musim kontrolovat.

joj, a este ma napadlo, mozno si poviete, ze som sisi, ale vcera vecer som malemu natrela tie potnicky cajovnikovym olejcekom a stiahli sa... ale furt sa robia dalsie... a to ho priebezne sprsnem alebo aspon vodou olievam, ked aj zadok umyvam... ach jaj... nech je tych 25, to by mi bolo ok...

lenica81
14. júl 2010

@dorotka2 baby smile ma zoska, aj ja... ale ja zatial ok, okrem defektu, ale to pufla dusa a tu vyrabaju cesi... 😀 tak tak... inak som spoko, len ma napadlo, ze ked ma kamoska len maly vytah, nech si pomera rozmery... lebo my mame aj velky aj maly vytah, ale ten velky je mimo prevadzky, ho budu menit a do maleho sa s podvozkom nevtrepem... hat, vedela som, ze sa takto pokazi... 😠 😔

jja
14. júl 2010

@garonka
@blumka ze tučko???? ale kdeze...to my sme z rodiny tuckov 🙂 moja ma taku istu dlzku ale skoro 2 kg navyse 😀

blumka
14. júl 2010

@jja na teba som si spomenula ked ju vazili 😀

jja
14. júl 2010

babky chcem sa poradit. zajtra ideme na dlhsie z domu autom a mala bude musiet byt bezo mna asi 2 hodinky. co je pre nas problem 🙂 lebo v tomto teple pijeme aj kazdu polhodinu. kupila som dnes malej ten naucny hrncek a celkom jej to ide, skusali sme aj vodicku aby nebola uplne smadna, ale chcela som sa spytat...v tomto teple asi mliecko nie, ze? myslim do poharika aby mal mm zasobu na tu dobu. asi sa to pokazi, si myslim.co vy na to?

jja
14. júl 2010

@blumka pekne o teba 🙂

olifcek
14. júl 2010

no pockam, kym oliv zaspi...na svetle sa mi zda, ze ma cosi pod kozickou, ze to nie je skrabancek, ma porazi...jak jej to vytiahnem???? mam cajovy olej, 100%, ten take vytahuje, tak ale to jej asi nesmiem dat, najma, ked je to horna pera 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre