Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
19. júl 2010

@zoska

alexandra0409
19. júl 2010

blumka este mam taku otazocku...co kupanie v bazene??? myslim iba tak namocit nozicky alebo v nafukovacke pre najmensie babetka???

blumka
19. júl 2010

@alexandra0409 ja by som do verejnych s takym malym nesla...nozky omocit ano, ale tak celu namocit asi nie...doma v bazeniku ked menis vodu tak ano

alexandra0409
19. júl 2010

diky za radu

blumka
19. júl 2010

som dala juli spat a zapla som jej tam ocinov budik, ma taky co ma okrem klasickeho budenia aj take zvuky, ze vodopad a cvirikanie vtacikov, nocny les, more..tak som ten nocny les zapla... 😀 uz zacali buchat, trepat, uvidime ci trosku pospi

laxity
19. júl 2010

dobré ránko
@maculik no ja som ho šúpala, bo som ten recept nevedela nájsť...ale nabudúce nebudem šúpať....jojo chutil veľmi , aj so svokrou sme si ho už robili
@rivatha daj aj ty nejaký fajný receptík s baklažánom do našej témičky

a kam vyrážate dnes dámy?
@zucana Vikinke všetko naj k výmesacninam
@olifcek podobne Olivke všetko naj naj naj

bože celé som to napísala do témy varíme, pečieme....sorry 😀

blumka
19. júl 2010

vsetko naaaaaajlepsie Olivke aj Vikinke..a mojej maminke 😵

maculik
19. júl 2010

Dobre ranko 🙂
no ja som uplne hotova, asi este po vcerajsom cestovani, potom Petrik mal urevany vecer, tak vrieskal, len co som ho polozila, ze mi usi islo roztrhnut. Neskoro som isla spat, v noci sme sa budili, takze teraz som dost unavena. Idem nieco nakupit, lebo nemam co jest, tak maly hadam zaspi na jeho klasickych 35min v kociku, domov som uz volala, moja Adelinka mi uz chyba, fnuk 😢 😅

@zoska nekupala, lebo tie prve dni bola dost chladna voda a nebol tam dobry vstup do vody (chodili sme po rebriku), potom sme sice nasli taku plaz, kde bola aj plytka voda pre deti, tam som ho omocila do pol pasa. Ale bud.rok uz pojde s nami do mora 🙂

inak, som normalne musela v noci zastriet roletu, aby siel z vonku menej ten chladny vzduch, po tych horucich nociach v Chorv.a Tal.to je riadny nezvyk... Ale zase sa ukazuje teply den, takze idem rychlo von, kym je znesitelne.

co dnes idete varit?

maculik
19. júl 2010

jeej, a tiez aby som nezabudla - vsetko naj Vikinke k polrociku a Olivke k 7.mesiacikom 😵
a blumkinej maminke tiez 🙂

zoska
19. júl 2010

@zucana jee Viki má dnes pol roka 🙂 všetko nááááj 😵
@olifcek Olivke taktiež všetko naj k dalšiemu výmesačiu 😉
@blumka tvojej mamine krásny narodeninový dník 🙂

laxity
19. júl 2010

@maculik ja kuvajt....kurča na ten spôsob....vynikajúce to je a hlavne teraz keď sú rajčiny a papriky 🙂

@blumka aj maminku pozdravujeme a prajeme všetko naj naj naj 🙂 a nech má veľa veľa radostí z vás všetkých 🙂

lenica81
19. júl 2010

tak je opat 19. ... vsetko naj oslavencom... 😉

idem aj ja pomaly von... lebo Vilko mi tu vystraja, takm skusim... 😅

olifcek
19. júl 2010

@blumka mamine vsetko najlepsie k narodeninaaaaam ....alebo je dusana? x;o)

a dakujeme krasne

babyyy, oliv mi vazi 5250g....po vykakani a osprchovani, cize supeeeer...pribrala za cca 20dni nejakych 700g 😵 😵

blumka
19. júl 2010

@olifcek neee.. narodky ma 😉

blumka
19. júl 2010

@olifcek krasna vaha 😉

lenica81
19. júl 2010

olif, supis ti rastie... my za cca 2 mesiace kilo... 😅 ale spokojnost u mna... tak hadam aj buduci tyzden u doc... 😕

som chcela ist von, no nic z toho... dole rozbijaju chodnik, bo idu opravovat kanalizaciu, a Vilko mi zaspal pri tom hluku, tak som zvedava dokedy... a este sa aj zo sna usmieva... 😀 no, on asi fakt potrebuje cirkus kludsky ako moja babus hovori... 😀 😀 😀

maminnka
19. júl 2010

@rivatha

hehe, jasne, pridite si natrhat, len si to nesadte do zahrady, lebo to je ako bolsevnik 🙂

a co je to magi?

maminnka
19. júl 2010

@zucana Vikinke vsetko naj🙂 pol roka... neskutocne rychlo to uteka!
@olifcek aj Tvoje princeznej krasne vymesacie 🙂 a kraaasne pribera 🙂 Aj nasa Nataly, co ju doktorka chcela prikrmovat, tak uz ma 7 100 g, za mesiac vyse kil apribrala aj bez prikrmovania!
@blumka rozmyslam, kedy zacat u Natalky s prikrmami... stale pije dve davky UM denne, zvysok ma MM... co Ty na to?

zucana
19. júl 2010

Dik babce viki nam dala darcek v podobe spanku ;)
zaspala o 10tej a pak hore az o 7 napapala rozpravala a kukala na mna a ja spala a ona zaspala este do 10tej a neviem kedy 😅
oliv vsetko naj aj vam a krasna vaha

blumka
19. júl 2010

@maminnka krasnu mate vahu, mala pribera aj bez prikrmov a stale ma viac MM ako UM tak by som sa nenahanala 😉

olifcek
19. júl 2010

@blumka daki x;O)

@lenica81 tak nahraj a pustis mu to x;oD
@maminnka mamew naramkyyyyyyyy? x;o) jo, tiez si myslim, ze pribrala vdaka tomu, ze viac papa kvoli teplu x;o) no iste aj vyzivky pomohli x;o) i ked som mala pocit, ze kaka vacsie davky a hustejsie, ako nutelka, jak tu niekto pisal x;o)

a Tebe natali nadherne pribrala, wow, ste nam usli nadobro, super x;o) jejda, mi uslo, ze pijete aj UM...

@zucana Vikinke kraaaaasne vymesacninyyyyyyyyy 😉

blumka
19. júl 2010

jem banan a napadlo mi...ked budete babatkam davat banan, nezlaknite sa ked najdete v stolici take cierne pasiky, vyzeraju ako nitky..to je z toho bananu 😉
odveci ale no.ma to napadlo prave teraz 😀

lenica81
19. júl 2010

@blumka dobre vediet... 😀

maminnka
19. júl 2010

@olifcek ja som nebola 3 dni doma, Olif, nemala som este kedy tam skocit, prepac :(

maminnka
19. júl 2010

@olifcek
UM Natalka pije, ked je na prechadzke (4 hodiny), lebo na odsavanie mi uz mliecko neostava....

maculik
19. júl 2010

tak sme doma z nakupu, Petik zaspal, len co sme vysli z obchodu, spal 40min, teraz bucha po sacku s ceresnami a protestuje, ze je sam. Idem varit, lebo uz potrebujem nieco teple.

@laxity a je ten kuvajt v receptoch? Hod to tam pre inspiraciu, nech nevarim stale to iste 🙂

inak @maminnka kupili sme tie vysielacky, co mas aj ty, len este o triedu novsie, lebo pri tychto sa Vladkovi zdal velky ten rodic.monitor a tieto boli len o 10€ drahsie. No a neviem si ich vynachvalit, na dovolenke sme na nich v kuse boli, kazdy den sme ich vyuzili a beriem ich teraz aj k nasim, vyuzijem v dome aj u svokrovcov na chate. Takze diky 🙂

olifcek
19. júl 2010

@maminnka neva, ja len, ci uz nahodou niesu ;)

no, ja som bola prekvapena, kolko som za chvilu v nemocke odsala a este stale bolo plno mliecka x;o) tak ale to 12 hodin stali, co uz davno nebolo...vlastne asi vobec, hehe x;oD

olifcek
19. júl 2010

j chcem asi tuto stolicku

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2858...

oranzovu ja mozem...x;o) ci myslite, ze moc na musky bude?

olifcek
19. júl 2010

mm, ze oranzova s amu nepaci, tak tato asi

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/28579

maminnka
19. júl 2010

@olifcek ja som odsavala mliecko Natalke 3 mesiace, 6-7 krat denne, vzdy mi to trvalo cca hodinu. Nemam uz na to sil... 1-2 davky UM je v pohode, hlavne, ze ostane ma MM. 3 mesiace sme bojovali, aby sme sa zacali kojit, povazujem to za velky uspech.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre