Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. júl 2010

@blumka jaj vidíš zapomla som 😀 no škodaaaaaaaa

mne deti hajaju a ja sa nudím 😅

lenica81
19. júl 2010

@blumka a kedy si objednavala... lebo sme vcera objednali a len ci to stihneme do buduceho piatku... ked nic, tak darceky budu neskor... 😅

blumka
19. júl 2010

@lenica81 7.7 som objednavala a prisli mi uz v piatok ale jasne ze len zlty listok som si nasla 😉 a dala som si robit dve s fotkou a dve s mottom 😉

lenica81
19. júl 2010

@loginka nadherne deticky, tvoj dominik mi pripomina nasho Vilka, ked sa usmieva...

lenica81
19. júl 2010

@maculik ty uz odpocivaj, bo len robis... 😉

garonka
19. júl 2010

@blumka jooooooj my sme na hrnčeky zvedaveeeeeeee no teda ja 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😀 😀 😀

garonka
19. júl 2010

@lenica81 zlatyyyyyyyy, smejo smejo 😵 😵 😵

blumka
19. júl 2010

@garonka ta, v sobotu ukazem... 😀

garonka
19. júl 2010

@blumka ja tu nebudeeeeeeeem kurnik ale to nič dajak tu prikvitnem lebo som zvedava

idu nam meniť okna a musíme s tobim stade vypadnuť 😅

lenica81
19. júl 2010

@garonka dakujem, ale zatial nejako bez zvuku, vam sa deticky uz nahlas smeju, bo moj sa len tak uchechtne a ma otvorenu pusu a nic... 😒

zoska
19. júl 2010

baby, my mame posl. dva dni problem s vecernym zaspavanim....malá ma take hysaky, ze nechapem 😕 🙄
uspavam ju na rukach, inak ju uspat neviem...ale mam teda po dnesku dost 😒
neviem co ju trapi 😔
no a idem ja odtialto, lebo sa mi sem nasackoval mm a cumakuje mi tu 😀 a

blumka
19. júl 2010

@garonka ta poviem mm nech si caj uvari a nech odfoti 😀

blumka
19. júl 2010

@lenica81 aj Terezka sa tak smiala..skoro vobec nie nahlas...a toto cudo Juli sa rehoce o stodvesto...vcera nas az brucha boleli 😀

loginka
19. júl 2010

@lenica81 mozno aj trocku hej 🙂 je zlatucky

joj uz sa bojim na tu noc, predtym to bolo ovela lepsie

dnes sme papali polievocku kuraciu so zeleninkou, hovdzie som este nedavala, musim vyskusat, chcela som kupit nejake telacie ale nemali a na desiatu banan - ten zmizne hned
vo stvrtok ideme na chatu, nakupila som nejake hotove jedla, tak som zvedava ako im budu chutit

zoska
19. júl 2010

@lenica81 mm na tvojho Vilka odkazuje, ze citujem "jeeejo" 😉

lenica81
19. júl 2010

@zoska posledne 2 dni... my uspavame iba na rukach... 😅 ale najlepsie je, ze je unaveny jak das, ziva a ja s nim, ja pri uspavanke zaspavam a on placka... dnes bol hore od pol 4 do cca pol 9... som kukala jak puk, ze co este neodpadol... 😔

lenica81
19. júl 2010

@blumka caj, caj, caj...

loginka
19. júl 2010

@zoska nebudu zuby?
nas dominik sa tiez vecer uspava n arukach a na fitlopte, v noci len na rukach - to sa striedame s mm, cez den nastastie v kociku
LAuri zaspi no problemos nastastie

olifcek
19. júl 2010

@loginka krasni su, drobcekovia....

@garonka u nasich sme boli si 20-25 minut, ale boli zlati...im sa uz von nechcelo, mali teplo, my sme sa chceli prejjst, tk sme sli 😵

loginka
19. júl 2010

leni, tak dlho vydrzal? nasi vydrzia max 3 hodky, dnes mali len 3 spanky, zobudili sa o 4 a 5 a potom uz len na vecerne spanie o 7-7.30 , som zvedava kedy s azobudia, kedy budu mat deti 2 spanky?

selyma
19. júl 2010

Ahojte babeny, ja len kuk a idem.
@blumka aj ja sa vytesujem na prikrmy, pre mna to bude aj znamenie, ze som zvladla pol rok dojcit a potom si budem blahozelat, aj vy mi potom mozete poblahozelat 😉

blumka
19. júl 2010

aj u nas su posledne dni take cudne vecer...cez den ok a vecer no neviem, nevie sa akosi uvolnit a ulozit...

@lenica81 mm siel ku mame momentalne je mimo dosah 😀 ale napisem mu, on vykona a zajtra vam ukazem 😀 kurnik..ale som si uvedomila ze som mu vzala oba fotaky 😅 tak snad sa mu bude chciet pozicat si od mamy 😕 😅

zoska
19. júl 2010

@loginka no neviem, zuby ma nenapadli, zeby len vecer 😕

mm sa cuduje na odpovediach so zavinacom 😀 ze to tu mame premakane...mam vas pozdravit 😉

blumka
19. júl 2010

@loginka to je indivindi..Terezka mala 2 okolo 10 mesiacov tusim, ale poznam aj deti co este v roku spali 3x 😅 ale to je asi veeeeeeeeeeeelka rarita 😀

loginka
19. júl 2010

myslela som 2 denne spanky

blumka
19. júl 2010

@zoska dakujeme aj my jeho zdravime, ze banda? 😀 😀 😀 nemozme si vas pohnevat, bo karate 😀 😀 😅

selyma
19. júl 2010

Moja Klaudika uz nespi tak casto, asi jej uz tolko netreba

lenica81
19. júl 2010

@loginka dnes sa mu nejako posunul rezim uz rano, lebo klasika vstal okolo piatej, ale uz o tej pol 7 zaspal, posledne cca 2 tyzdne zaspinkal rano az okolo 8... ja som sa tiez divila a potom sa to vlieklo... okolo tej 6 vecer mal take ocka aj bol mrncavy, tak som skusala ho ukolisat, ale nevyslo, aj prso dala, ale nic, tak sme kupali a skoncili o tej pol 9... 😨

blumka
19. júl 2010

@loginka aj juli mi tak spinkava...cez den 3x, poslendy spanok max. do stvrtej-piatej a potom o siedmej, sedem tridsat hajde spat

selyma
19. júl 2010

@zoska ano pozdravujeme

loginka
19. júl 2010

zoska veru, to by bola nepokojna aj v noci, niekedy clovek fakt netusi co tym nasim detom moze sadnut na nos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre