Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
24. júl 2010

@laxity jéj aká je zlatá a aký smejko krásny 😵

suzon78
24. júl 2010

@zucana jj, ale je taký univerzálny aj pre menšie bába a má aj bezpeč. pásy....inak aj našej to lepšie ide v autosedačke a čo včera celý deň nekakala, tak dnes 3 krát po sebe 😀 ja ju nechávam aj v tej chicco sedačke, nevadí? Nemôžu sa jej poškodiť kĺbiky a chrbtica?

kukám, že som tu asi sama, tak dobrú nôcku všetkým a papa zajtra.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. júl 2010

bujaka!

vcera v ke 28stupnov, dnes zatial 17, paraaada, i vietor fuka ale to neva, tesiiim....

@suzon78 i mne sa oranzova paaci, len aj muskam no...
@laxity jj, mame ho v obyvacke, a Oliv tam ma hracky i hrazdicku...az bude v trucovni poriadok a oliv vacsia, presunieme koberec tam a dame i dalsie kocky, teraz ich nema vsetky poskladane 😉

jja
25. júl 2010

@laxity
@selyma pre tie baby ktore sa stazuju ze maju doma buchty...chcete vidiet reklamu na mišelinky? 😀 😀

olifcek
25. júl 2010

@jja boooze,ta je velikaaaaaaaa 😕

jja
25. júl 2010

@olifcek keby len velika....to by sa este dalo...ale ja ju uz nevladzem nosit....ideme pozriet babku o poschodie nizsie , tam si musim sadnut lebo ju uz nevladzem drzat 😖

jja
25. júl 2010

a najnovsie sa uz sama posadi v kociari a v lehatku. zaprie sa o lakte a dovtedy sa taha kym si nesadne,...ale o chvilu padne spat 🙂

olifcek
25. júl 2010

@jja jj takto oliv sedava uz dlhsie x;o)) teda, sa pokusa uz dlhoooooooo...niekedy i chvilu posedi x;o) len musim davat bacha, aby dopredu nepadla...

a vcera sa mi opat pretocilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, juchu x;o) vie to oboma smermi, co je super x;o)

olifcek
25. júl 2010

@jja kolko to mate kg?

olifcek
25. júl 2010

9300g pred tyzdnom? wow wow wow

jja
25. júl 2010

@olifcek 😠 😎 😀 no ano...vela....ale kym je ona spokojna ja to neriesim...je vesela, na to aky je tucik az moc pohybliva, v klude sa ani nenapapa... 🙂
preto ma tesi ze sa konecne trosku nadvihuje, lebo doteraz len lezala a ziadny zaujem ...ani pretacat ani dvihat...a uz sa aj pretaca...zo dna na den 🙂 este to nieje ono ale uz sa to lepsi...ked som citala ake mate sikovne babenka vy..tak som trosku bola smutna...ale vsetko to dohaname 🙂 vsak mame tazke brucho a ritku 😀

olifcek
25. júl 2010

@jja saq my sa pretacame od 22.07 😀 a to je Oli sliiiizik 🙂

jasne, ze netreba riesit, ved ako pises....a ked je i pohybliva, tak paraaada! sa nedivim, ze ju nevladzes...ved babatka tusim uz bezne chodia, ked su tak velikeee...mas vyzivne mliecko, no... 😵 😵

laxity
25. júl 2010

dobré ránko

@jja tak beriem späť 😀 😀 😀 ...ale Karolínka je krásna a ako vidím má tiež parádny bazénik 🙂

tak asi kúpim aj ja koberec 😉

laxity
25. júl 2010

@jja aspoň bude mať z čoho zhadzovať keď začne behať 😉 a tie kríže to ti verím...veď ja som sa sťažovala keď Naty vážila 7kg 😀

zucana
25. júl 2010

bre ranko peknu nedelu prajem....
u nas sa este spi a ja robim zoskin kolacik tak ked sa vydari dam fotkos 😉

njonja
25. júl 2010

@jja, aj moj je taky tazky, dokonca o 500 gramov tazsi, ale mensi! dufam, ze ho len zle zmerali🙂 nam tiez doki hovorila, (este v BA), ze sa bude komodnejsie obracat a napredovat. Nasadili nam aj Vojtovku, ale to kvoli nevivinutemu svalstvu na chrbatiku.. a otaca sa uz vlastne normalne.
Nic si z toho nerob, aj mala sa zacne hybat, jednej susedy syn tuto, sa zacal otacat az v roku!!!

Inac, nehovorila ti dokina nic, ci uz mas zacat prikrmovat?

njonja
25. júl 2010

@zucana dobre ranko🙂 Nas uz pobudil nas maly budicek🙂 to ten cucoriedkovy?

jja
25. júl 2010

@njonja mne dokina vravela ze mam az po ukonc. 6 alebo az 6 a pol mes. zacat prikrmovat..ze mala je krasna , super sa vyvija, nic jej nechyba....tak sa v tom vyznaj...jeden tak druhy tak

laxity
25. júl 2010

@njonja a nič chlapcovi nechýba nie? Niekto skôr niekto neskôr je to fakt indi vindi 🙂

@jja asi tak ako si písala by som začala s príkrmami, veď malá ti krásne prospieva 🙂

laxity
25. júl 2010

@zucana som zvedavá 😕

zucana
25. júl 2010

@njonja bre ranko uz aj nasa je hore a isla s tatom na ranajky a pomodlit sa k madone....robim ten cucoriedkovy hej hej 😉

njonja
25. júl 2010

@laxity nechyba🙂 aj ked ho ja teda nemusim, ale fyzicky je ok🙂 Je to inac taky maly rozmaznany nemecky jedinacik☹

@jja, ja asi tiez zacnem az od 6 mesiaca. maly je tiez ok, tak hadam mu nic nechyba. Inac ja ked som videla tvoju michelinku, neviem, kde ma moj maly tie kila! Ved vazi 9700 gramov, je kratsi, ale jedine, co ma troska vacsie, su stehna.. Uz zacinam podozrievat dokiho vahu, ze zle vazi🙂 Alebo ma take tazke kosti🙂

andrea2603
25. júl 2010

@njonja ,@jja tak vaše bábetká sú tu asi rekordmani vo váhe 🙂 , to vám vôbec nezávidím pestovať tie kilá.

olifcek
25. júl 2010

=a moja je najlahsiaaaaa, noooo....ale kebyze sa nenarodi o dve kila lahsia...x;) abo kilo a pol xo)

zucana
25. júl 2010

tak takto sa podaril len este musime ochutnat ;)

blumka
25. júl 2010

ahojte zeny... 😉
@suzon78 koncerty su do 23:00 uz to striktne dodrzuju, musia,ale tak to je dobre, ved predsa je to blizko mesta tak nech sa ludia aj vyspia...vcera sme tiez boli, neprsalo tak sme vydrzali az do konca...joj ale bolo super...
ked ti malinka trosku podrastie a bude sa citit ok, tak dame rande...o rok, o dva 😉 a budeme spolu cerpate energy 😉

olifcek
25. júl 2010

@blumka aj ja bych chcelaaaaaa

blumka
25. júl 2010

@olifcek co? byt von do 23:00 alebo dat so mnou rande alebo cerpat energy? 😀
aj to bude..ja viem ze to je taka fraza teraz pre teba ale bude, ver mi 😉 oliv podrastie, vydrzi aj s niekym inym a pojdete na rande s mm..alebo vsetci traja 😉 ved v auguste idete do madarska, tak si uzite aj vecer spolu..chodte niekde sa poflakat, hoc aj s olivkou 😉 deti jeden den vybocenie z rezimu zvladnu 😉

blumka
25. júl 2010

juli zistila ze sa da skakat 😅 ked ju ma niekto na rukach tak akokeby sa odrazadla nozkami a nadskakuje...doteraz bola taka pohodacka a teraz zo sebou stale naraba 😀 a najlepsia je ked robi lietadielko, ci co to je...je na bruchu, zdvihne do vzduchu ruky aj nohy a trepe zo sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre