Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. júl 2010

no nic, lucims a ja na dnes...idem prebalit a haji...

baby, dnesny den bol pre mna perfektny! ukazalo sa, ze sme fakt sudrzna parta! dakujem, naozaj, velmi pekne dakujem za pomoc svagrinke. maminka tu dnes bola a sla az do slz, ked pocula, ako sme sa spojili...bola vdacna, za kazde euro...i mne slzicka tiekla po licku....pretoze ste naozaj super

raa2
28. júl 2010

@olifcek dakujem, stal 114 eur, sme cez ebay kupovali, tu na slovensku stoji 156. som ho potrebovala, lebo chcem ist v auguste do ziliny vlakom a nezvladla by som sa teriga so sportakom ☹ inak stale pouzivam sportak, som s nim spokojna a tento golfac je fajn, lebo tam moze matko aj spat, som ho vozila po byte a tesil sa 🙂

sadka01
28. júl 2010

Dobru noc 🙂
A dakujem za privitanie.

njonja
28. júl 2010

@olifcek hod mi do mailu cislo uctu, pls.

zucana
28. júl 2010

baby poznate tuto sedacku resp.aka je naj???
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

blumi dik ja som nasla v dracikovi este jedno od fissher take s hrackou ale nie je na vozenie a je lacnejsie tak neviem....ale toto asi odporucas co????

sadka01
28. júl 2010

@raa2 pekny kociarik 🙂 nevidim ho sice poriadne, lebo kukam z mobilu, ale tvarom sa podoba nasmu... my mame po prvej dcere Chicco Ponnee XS, bola som s nim velmi spokojna, ale este sme ho zatial nevytiahli

blumka
28. júl 2010

@zucana mne sa s tym terezka bavi este teraz..ked sa ucila chodit tak mala zdvihnutu rucku a chodila a teraz sa na tom vozi...tak neviem...
a k tym sedackam...mna napadla jedna vec ale to az ked sme mali nasu kupenu...my sme kupili taku co mala zapinanie len take ze medzi nohy a potom cez plecia ale z toho sa terezka vyvliekala...tak sme vymenili za taku co mala okrem toho este aj tak zapnutie ze sa tie popruhy co sli cez plecia zafixovali este v strede na hrudi...pisem jak dilino ale proste na vajickach je tusim take zapinanie...a z toho sa uz nevie vyvliect 😉

maculik
28. júl 2010

Ahojte babule, co je nove? Ja vobec cez den nestiham, stale sme vonku a s mamou a s detmi a s kamaratkami a okolo domu, no rusno je... Az teraz bracho zapol pc, tak som vas a julovky aspon pozdravit nakukla a zazelat dobru noc 🙂

@zucana uz je doma?
A stretko maju blavacky kedy, zajtra? Juj, keby mam tu svoje auto, tak aj dojdem, po dialnici su to ani nie 2h, ale auto je doma v Bonne a otec ma len 2sedadlove ☹ Tak hadam niekedy nabuduce 🙂

Tak dobru nocku a pekne snicky 🙂

@olifcek mas IP

maminnka
28. júl 2010

@olifcek mne si neposlala, Olif 🙂

blumka
28. júl 2010

my sme mali teda najprv tuto hned tu prvu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... tam si vsimnite tie pasy

raa2
28. júl 2010

@sadka01 dakujem, ten tvoj je tiez pekny, som taky podobny pozeral a mozno aj ten isty, ale tento sa mi zdal spratnejsi, henten sa tak dodolu sklada? ani ja som ho este nepouzila, chystam sa prvy krat, ked pojdem vlakom do ziliny sama s matikom. tak potom sa ozvem ako sme docestovali 😉

sadka01
28. júl 2010

@raa2 uff, to si uz nepamatam. Akurat viem, ze na rucke bola taka poistka na sklapanie celeho kocika a nakoniec sa sklopila aj samotna rucka. Pytala som sa aj mm - je na tom rovnako.
No idem uz do hajan, dobru nocku vsetkym 🙂

raa2
28. júl 2010

@sadka01 idem aj ja, dobru noc vam prajem 🙂

hajdylca
28. júl 2010

@zucana ahojky, my sme tiez povodne planovali, ze kupime dalsiu autosedacku tuto- kedze je vyhrala posledne testy, ale neviem, ci si si pozerala, ta autosedacka sa upevnuje len tak, ze pretiahnes bezp. pas (ten pre dospelakov) cez tu sedacku- ten vankus, alebo co to tam je, len tam nasunies a zapnes pasom, osobne si neviem predsavit, ze by mi maly vydrzal a neodtlacil to, a dalsia vec ako by v tom sedel, kde by mal rucky nadtym, ci podtym? radili sme sa v babymarkete (v Ba na vajnorskej) a tam nam predavac povedal, ze dalsia vec je ta ze ta sedacka je uzka- ze v zime tam babo ani vo vetrovke nedas, ze proste deturence v tych sedackach nechcu byt, a ani von z nich nevidia... nuz neviem, ci si ma spravne pochopila, ale snad ano, a ked nie zajtra dovysvetlujem inak kde sa to stretavame?
@blumka neviem, ci som spravne pochopila Ty si sa snazila opisat to ze jedna autosedacka ma 3bodovy pas a ina 5 ?

inak malemu ta teplota co mal v sobotu presla este v ten den, tak sme nesli na pohotovost, a volala som mojej speci lekarke, a ta povedala, ze je to indivindi, ze moze byt i zo zubkou taka teplota... tak snad sme nic nezanedbali...
@olifcek posli i mne do IP cislo, i ked sme v setriacom rezime, nejake eurinko k eurinku, snad pomoze....

laxity
29. júl 2010

ránko 🙂

@raa2 kamarátka má ten istý a je veľmi spokojná...my ho odporúčala 🙂

mne je nejak zle...takže dúfam, že to prejde a budem môcť prísť 😒

laxity
29. júl 2010

@sadka01 vitaj 😉

blumka
29. júl 2010

@hajdylca ano, to som sa snazila opisat 😀 😀 radsej si kupte s 5 bodovym lebo deti sa bam budu vyhrabavat..a este k vetrovkam...do sedacky davajte deti vyzlecene...pasy maju byt skoro na tele..cim viac vrstiev, tym mensia bezpecnost...aj tak v aute kurite 😉

raa2
29. júl 2010

caute baby, my sme mali strasne zluuuu noc, matko buntosil pomaly nonstop..a v podstate od pol 4 som skoro vobec nespala, len mrncal a mrncal... asi mu uz zuby pojdu alebo co, lebo takyto nebyva, ked sa aj v noci zobudi tak potom rychlo zaspinka. teraz je uz zase v postielke, tak uvidime do kedy potiahne..
@blumka tiez si to tak myslim ze bez vetroviek, bude treba pred odchodom auto vyhrievat 🙂

raa2
29. júl 2010

@laxity tak som rada ze sme dobre vybrali. lebo som sa s nikym ani neradila, iba v obchode som bola pokukat a potom sme objednali..

martinaj
29. júl 2010

ahojte 🙂 sa hlasime po strasne dlhej dobe 😎
vcera sme boli na poradni a Simon vazi 7520g, reflux uz viac menej nema 🙂

olifcek
29. júl 2010

bujaka!

dakujem za dalsie vyziadane ip s cislom uctu stanky...dakujem, ze prispievate i pocas setriacich rezimov 😵 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
29. júl 2010

@martinaj vitaj...tešíme sa s tebou 😉

laxity
29. júl 2010

ja začínam mať pocit, že Natálke nestačí....dala som jej z jedného ako vždy a ona mrnčala tak som jej dala z druhého a bola spokojná ešte aj zaspala 😕

olifcek
29. júl 2010

@laxity to je v poho...oliv niekedy chce predne mliecko mam pocit x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
29. júl 2010

@rivatha ja mam tiez dobry sportak som s nim spokojna, len kvoli tomu cestovaniu do Ziliny som kupovala 😀 aby sme neboli stale odkazani na to aby nas tato vozil. je to tiez financne narocne, ked nas ide zaviest a este potom chodi pre nas. kym bol matik maly tak som to neriesila, lebo nebolo vhodne ho vozit vlacikom, som zvedava ako bude cumakovat ked pojdeme prvy krat, ci to uz bude vnimat, alebo mu to bude jedno 😀

laxity
29. júl 2010

@rivatha 😀

laxity
29. júl 2010

@olifcek dúfam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre