Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ssstanka
30. júl 2010

@olifcek aaaha,jasne.....ockovala ju doktorka,mala vtedy trosku teplotku a bola podrazdena...

olifcek
30. júl 2010

@ssstanka a dlho?

ssstanka
30. júl 2010

@olifcek v ten vecer a na druhy den k veceru uz nic nebolo

blumka
30. júl 2010

no a uz sme domaaa 😀 @ssstanka vitaj 😉
to zas ide byt leto? ja som sa uz potesila ze jesen 😅

ssstanka
30. júl 2010

@blumka ahoj,moze byt teplo ale nie privelmi,teraz mi to vadi ked je tak horuuuco 😒

blumka
30. júl 2010

@ssstanka ja mam rada leto ale tak do 26 stupnov...viac uz je podla mna na nevydrzatnie 😀 viac mi vyhovuju teploty okolo 18 stupnov..a detom tiez

ssstanka
30. júl 2010

@blumka mne vadi teraz najme to,ze sa nemozem cvachtat vo vode ked je tak horuco,len macam nozky pri najmensej v malom bazeniku

blumka
30. júl 2010

@ssstanka no to hej..v takom teple a neist do vody to je za trest 😉 mas pekny termin porodu 😉

olifcek
30. júl 2010

@ssstanka 24.12. ak dobre pamatam, ze?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
30. júl 2010

@olifcek dakujem...ja som uspavala o 10 malu a teraz som sa prebrala...mala este spi. dobre, co? ked tu tak pekne prsi a tak dobre sa spi 🙂

ssstanka
30. júl 2010

@olifcek ee,25.12. 😀

olifcek
30. júl 2010

@blumka jaaaaaaaaaaaaaaaaaj, sorryyyyyyyyy
@ssstanka ja ze 24.12...

laxity
30. júl 2010

@rivatha ja mám tento a zatiaľ Naty nejaví záujem 😀 iba žužle ten náustok 😀

zucana
30. júl 2010

@alex cafte ja vas docitavam este ale aku kniyku mas od evita ? ja mam vsetky asi ale su supis...
inak stretko super vsetci moc zlatucki 😵 aj foto dam ked bude cas rano som behala vybavovat doklady a teraz sme papali a asi pojdem spinkat lebo som bolo do pol jednej vcera 😅 a v sobotu idem TOUR DE BARS a moja mama ze kam idem akym autobusom??? 😀 😀 😀
segra mi tu pripravuje casaky uz ich mam 20 tak som zvedava kedy to docitam 😝
no a olif mi spravila ze ake prekvapko ze k meninkam poslala krasne tricko normlane sa trafila 😉 segra bolo po to a otvorila najprb list od dovery kde chcu odo mna zas peniaze pritom 3 roky si platim poistne v taliansku tak soms a vytocila a potom otvorila to od olif a ze ty si si objednala oblecko???ja ze nie a to od oli 😵

njonja
30. júl 2010

@zucana ake peniaze a preco chcu od teba? Si poistena ja na Sk, ci nie? Ja stale riesim otazku, ci mozem byt poistena aj na sk aj v nemecku...

jaja32
30. júl 2010

@blumka no nebodaj, je u vás teplo... u nás je 19 st.

jaja32
30. júl 2010

my máme takýto pohárik, ale Natálke sa z neho nedarí piť, ten náustok treba viac stlačiť v ústočkách aby voda tiekla. Skúšala som to a veru ťažko to ide. Asi som mala kúpiť ten čarovný. Ste spokojné?

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2715...

zucana
30. júl 2010

@njonja praveze nemozeme a skusaju tu na mna take tahy...
musim tam do 8.dni poslat potvrdenie ze som bola zamestnana v IT akoze chore...

olifcek
30. júl 2010

@zucana 😵 😵 daki

@jaja32 tu je hnusne....je tu 26v tieni...

olifcek
30. júl 2010

@jaja32 ja mam od LOVi...maju akciu...kupis dva za cenu jedneho...jeden, vacsi je na naucenie a druhy je na pitie zo sosacika, ked uz vedia x;o) a Oliv to s tym na ucenie ide, ale ked jej dam vodu tvari sa, ze ju chcem otravit... 🙂

blumka
30. júl 2010

@jaja32 tu je okolo 26-27 😝 este sa da. no
@rivatha..so slamkou sa deti naucia okolo roku, trosku viac po roku 😉 ale mozno su aj sikovnejsie co ja viem...podla mna je dobre mat aj aj..ved to nie je majland jeden hrncek naviac kupit 😉

u nas je dnes urevany den, a to akurat ked je mm mimo az do vecera, bohvie ci dojde do siedmej..terezka nechce spat, len mrauci za kazdu somarinu..uz nech zacne skolka, lebo uz je taka rozhyckana ze kazdy skace ako ona piska, ze to uz ani dobre nie je...a juli je tiez nejaka mrzuta..a rpitom spala dobre..nieco jej vadi, neviem ci brusko ci zuby ci co... 😖

njonja
30. júl 2010

@zucana
Ah, tak.tak sa zrejme musim aj ja odhlasit☹((

laxity
30. júl 2010

@olifcek tak ten mám asi aj ja...vyššie som posielala link..čiže ten väčší je na naučenie? 😕

olifcek
30. júl 2010
raa2
30. júl 2010

@blumka aj ja mrazim masko do alobalu a je to prakticke a ked nahodou nejde odlepit alobal, supnem pod vodu a hned je dole.. 🙂

olifcek
30. júl 2010

@blumka a kornutok mozu nase babatka???? a jo, kromu chlebika vramci zavedenia lepku asi nedobry napad, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre