Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
1. aug 2010

@maculik všetko najlepšie Petríkovi 🙂

blumka
1. aug 2010

@maculik vsetko naj petrikovi 😉
my sme boli cele poobedie vonku..terezka sa vysalela, juli nechcela spat, len sa skerila na deti, tak som zvedava key mi zaspi a kolkokrat sa dnes preberi dokym neodkvacne uplne...oteplilp sa tak ocakavam zhorsenie spania 🙄
jo, a stretli sme @svetlankat...vyzera tak oddychnuto po dovolenke a Miska mi ukazala zubky 😀 krasneho havina majuuuu

laxity
1. aug 2010

@maculik Petríkovi prajem len to najsamlepšie 😵

zoska
1. aug 2010

@maculik Petkovi vsetko naj 😉
@zucana my pouzivme pmpers active baby, teraz maju od pondelka akciu 150ks za 22eur a v tescu maju 96ks za 18eur...to len taky maly prieskum trhu 😀

zoska
1. aug 2010

@garonka jasne 15teho zaciname 😉

jaja32
1. aug 2010

@zoska kde majú takú akciu?

svetlankat
1. aug 2010

maculik vsetko naj naj naj. Tak my sme uz doma. Miska spinka. Musim sa pochvalit, dnes sme kupili telku. Konecne, mozeme kukat. Pre mm nova hracka. Skusili sme dnes aj po prvy krat tie kukuricne chrumky a veeeeeelmi chutili.

svetlankat
1. aug 2010

@blumka dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

blumka
1. aug 2010

@svetlankat 😉 som vbehla do billy a kupila 4 baliky 😀

zoska
1. aug 2010

@jaja32 pisem jak hotentot 😀 v lidli, od zajtra 😉

svetlankat
1. aug 2010

@blumka super, malej fakt chutia, len sme skusili, myslela som ze nebude vediet co s tym, ale ked zitila ze sa to da kusat, tak uz to bolo spapane

blumka
1. aug 2010

@svetlankat ale je zlata Miska s tymi zubkami..a nepribrala trosku do licok? sa mi zda..ale to mozno ze som ju dlho nevidela a tak vyrastla 😉

svetlankat
1. aug 2010

@blumka neviem, o 10 dni ideme na poradnu tak dam vediet, ale vyrastla to hej, uz sme aj vecicky vyradovali.

svetlankat
1. aug 2010

MM chytila romantika. Pustil nasu svadbu na novej telke

blumka
1. aug 2010

@svetlankat my ideme o 9 dni na poradnu 😀 som zvedava kolko vazi to moje dietatko...akasi je tazka

jaja32
1. aug 2010

@zoska super, ďakujem
@svetlankat tak bude romantikuš večer 🙂

jaja32
1. aug 2010

jééééda, dnes som skoro omdlela, keď som prebalovala Natálku....riadne naplnila plienku a takmer všetko bolo červené....a to mrkvička

svetlankat
1. aug 2010

@jaja32 uz som sa zlakla ze preco cervene, uz kukame, je to sranda
@blumka aj ja som riadne zvedava kolko sme pribrali a narastli. Ked som prechadzala na cicik mala som obavy ci budeme dostatocne priberat. Ale vyzera to tak, ze ano, je to mala buchticka

blumka
1. aug 2010

@svetlankat urcite jej staci, ved tak spokojne vyzerala dnes 😉

svetlankat
1. aug 2010

@blumka juuuuj diky, som rada

maculik
1. aug 2010

dakujeme 🙂
Petik buva, ja idem rychlo do sprchy, lebo o chvilu je urcite hore na dopapanie.

@svetlankat jej, a odkedy sa mozu tie kukuricne chrumky? Boze, ja som vsetko zabudla, co kedy som davala Adelke 😅

Inak, dnes Petrik papal tekvicu, mrkvicku a zemiak a velmi mu chutilo, spapal skoro 200ml, pekne otvaral pusinku. Najprv som mu dala len 100, to zjedol za asi tak 3-4min, no proste nestihala som davat. A skusila som mu dat aj to, co som odlozila na zajtra a zmastil aj to. Zajtra spravim to iste a v utorok skusim petrzlen.

jaja32
1. aug 2010

@svetlankat no, mňa oblial studený pot....@blumka už upozornila, že po banáne sa tiež nemáme čudovať.... , ale na mrkvu neupozornila 🙂 😀

maculik
1. aug 2010

@matesl no my tiez cez den spavame len 3x - doobeda a poobede v kociku pol hodku a cez obed v postielke cca 1,5-2,5h (ako kedy), ale to len vtedy, ked som v pohotovosti s prsom a dam mu papat, ked sa zacina mrvit. Inak by bol po 40min hore 😝
A v noci je to otras, tiez uz niekedy nevladzem, skusam ho tapkat po ritke a hladkat po chrbatiku, no nepomaha... 😒

blumka
1. aug 2010

@jaja32 sorry 😀 😀

jaja32
1. aug 2010

@blumka nateraz prepáčim 😀 😀 😀

olifcek
1. aug 2010

my sme boli vonku od piateeeeej pm do 20.30, fajne bolooo...vymenila som jedny pampers active baby 3 za huggies premium 3 a veru, zdaju sa mi lepsie, ale uvidime, co na tio zadocek Oliv

@laxity jj 3, 2 uz tlacili na stehienkach a boli vzdy preplneneeeeee

olifcek
1. aug 2010

@blumka a nezanedbavaj infosky heeej ? 😀

jaja32
1. aug 2010

@olifcek súhlasím s tebou...to s tou @blumka 😀

jaja32
1. aug 2010

tak ja pálim do postele...mm už čaká, alebo už spí 🙂

svetlankat
1. aug 2010

@maculik ja neviem presne odkedy, ale skusili sme a chutili. Baby tu spominali, ze uz mome tie nesolene bez eciek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre