Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
1. aug 2010

@olifcek sak @mculik moja segra to nevies 😀 😝
maci pekna foto 🙂

maculik
1. aug 2010

@hajdylca no mixla som mu to dohladka s trochou vody, v kt.sa to varilo.
a ano, raz som tam pisala, ale na figu to uverejnuju, strasne neskoro - ved vtedy to uz pre mna vobec nebolo aktualne. Ale aspon mi rozpisala, co kedy moze 🙂
@olifcek @zoska dakujeeem 🙂 to dnes fotene, uz nove vlasy od piatku. ved musim pridat foto, kym pojdem do BB, lebo tam budem bez pc 😒
@zoska 😀
aj ja som pred 3min dosla z izby, Petik uz druhykrat hore ☹

a uz fakt koncim, dobru noc 😅

olifcek
1. aug 2010

@hajdylca uff, a moze mat teda oliv vlastny pas, jo? tak madarsko nehrozi,ale za 8 eur to bych brala x;o) nevieme, ci budeme tolko cestovat kym je malicka...

olifcek
1. aug 2010

@zoska uz vieeeeem 😀

olifcek
1. aug 2010

ideme my do hajan, oliv konecne zavelila x;O)

matesl
1. aug 2010

@zoska takze prikrmujes vecer kasou a lepsie noci mas? daj typ ake malinkej davas a do flasky, ci lyzickou?

matesl
1. aug 2010

@olifcek huggies premium su OK, ja ich pouzivam, ale su uz skoro rovnako drahe ako pampersky 😅

matesl
1. aug 2010

@garonka uz aj ja idem kupit 4 pampersky, sa nam stehienka uz nezmestia do 3 😀

matesl
1. aug 2010

@olifcek huggies su trosku vacsie ako pampers

matesl
1. aug 2010

@blumka s tym ako ti malinka vydrzi s tvojimi rodicmi mam aj ja 😅 vzdy ked niekam ideme tak volam nasich, proste viem ze ho isto utisia aj ked poplace, co teda pri nich nezvykne, moja mamina vie ako na neho, uspi ho v starom kociku a moj tata aj na rukach ho uspi...ja nie 😀

matesl
1. aug 2010

@rivatha ja ti moja neviem preco su ide take drahe, tiez kukam jak puk, no ale preco ich nekupovat tam, kde s najlacnejsie 😝

matesl
1. aug 2010

@rivatha ako sa da dat prso v aute v autosedacke? ja bych to potrebovala vediet bo moj tiez nevie bez toho zaspat 😅

matesl
1. aug 2010

@maculik gratulujem Petrikovi 😵
a ty uz si zacala prikrmovat aj ked kojis? zdalo sa ti ze je hladny?

matesl
1. aug 2010

tak som si tu baby popisala a idem aj ja do sprchy 😀 😀 😀 😀

matesl
1. aug 2010

@blmka a pytala som sa na ten zemiak, vraj este nase deturence nevedia travit skrob co obsahuje zemiak...tak preto az v 8 mesiaci mi ho doporucila...tak neviem, ona dost cita tie novinky co vychadzaju v ich lekarskych novinach 😉

matesl
1. aug 2010

jo a baby este som va chcela apisat, ze som skusila napisat archetypologicke o tom ako mi Risko zle spi budi sa s nabehom na plac stale...
jak mi blumka povedala, ze lahka faza spanku vznikla u nasich predkov ked museli striehnut aby im nehrozilo nebezpecenstvo...ci tak nejak to spominala...a moja sestra dodala, ze co ked bol maly v minulom zivote nejaky bojovnik, preto musel mat tak lahky spanok...tak som patrala a aha co mi odpisala...co si o tom myslite? 😉

• Autor: matesl | 2010-07-22 21:18
Dobry den, volam sa Martina a mam syna Richarda nar. 22.2.2010 o 13.16 hod. chcela by som sa opytat ci jeho nepokojne spanie, respektive caste budenie v noci moze mat suvis s jeho minulym zivotom. ci moze mat i taketo male babo "zle sny" a ako mu pomoct. dakujem za odpoved

Odpoveď veštice: Malý Richard SKÚMAL ĽAHOSTAJNOSŤ. Išlo o výnimočný stav, nakoľko sa jednalo o čistý, nulový štart akéhosi Mesiáša, ktorý prišiel prežiť model navyše, aby uľahčil ľudstvu zložitú púť. Len ťažko hľadal seberovných, s rovnakým poslaním. Ale podmienkou bolo nájsť ich! Bolo by chybou podľahnúť panike, stratiť orientáciu v chaose, do ktorého sa prišiel dobrovoľne obetovať. ... Vidíte, môže to mať s týmto životom súvis. Potrebuje veľa lásky, objatia, trošičku medíka na upokojenie, ale najmä teplo svojich rodičov. Keby to pretrvávalo dlhšie, zatelefonujte nám!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
2. aug 2010

dobre ranko, my tiez uz buntosime pred pol7, nasla som ho spat so sebou v posteli, zase sme zaspali pri kojeni. Nastastie od steny bol, takze nemohol spadnut.
Dnes si idem vybrat prstienok, nasi mi kupia na 30ku, ja som chcela obliecky, ale tato zahlasil, ze chce, aby som mala pamiatku. Tak obliecky mi kupi sestra.

@matesl zacala som prikrmovat 22., Petik velmi casto papal cez den, nemohla som nikam ist, dr mi povedala, nech skusim dat. Tie asi prve 4dni nejedol nic, len lyzicku, ale uz mu chuti. Ale noci to neovplyvnilo vobec 😝

a plienky uz tiez pouzivame 4, lebo 3 su mu uzke cez stehna 😀

dnes sa zase ukazuje krasny dnik, tak budeme vela vonku 😵

zoska
2. aug 2010

ranko 😉
@matesl no tak dnes sa mi zobudila v noci len 3krat ale zato od 2.30 do 3.30 bola vysmita hore a vykecavala 😅 🙄
kupila som Hami od 4.mes., ryzova s banan.prichutou, bez cukru a lepku...
je ich na trhu vela, nemla som odporucanie od nikoho tak som len tak vybrala
a inak tiez som uz kojila v aute...cestou do BA mala nevedela zaspat a uz bol pomaly cas jedeni, tk som sa odputla nahla nd nu a bolo 😉 netrvalo dlho a zaspala pritom...cestou naspat som tiez kojila,le malej to trvalo, no nieje to pohodlne ale spon je ticho 😀

@rivatha my sme buntosili okolo 3tej 😅 a teraz cakam kedy sa jej zacne zivat, nech ide este spat ja s nou...

matesl
2. aug 2010

ahojte 🙂

tak Risko dnes o piatej ze kukuk 😅 tak som ho klepkanim po ritke udrzala do 7 😅 😀
vcera na kupku plaval ako torpedo, taky bol podareny jak stale trepal nozkami 😉

matesl
2. aug 2010

@zoska tak to kojenie musim skusit, mne sa zda, ze sa tam cez tie bocnice autosedacky nedostanem 😅

juj uz mi ruku vycucava idem mu dat jest 😀 😀 😀

laxity
2. aug 2010

dobré ránko baby

@maculik pekne si si to podelila s darčekmi 🙂 Koľko váži tvoj malý? Bo Natálka už tiež máva otlačené stehienka, tak či už aj ja začnem so 4 😕

@zoska aj na 4 pampersky je akcia? 😕

laxity
2. aug 2010

@matesl 😀

zoska
2. aug 2010

@laxity jj aj na stvorky 😉v letaku je napisane midi, maxi , junior (3,4,5) my kupujeme krbicu trojok aj stvorok, ak nevykupia kym sa tam dostaneme 😠

laxity
2. aug 2010

@zucana ak ti vyjde čas ísť do Avionu, prípadne ma informuj by som dobehla na chvíľku 🙂

laxity
2. aug 2010

@zoska 😉

blumka
2. aug 2010

dobre ranko..
@olifcek ale do madarska nepotrebujes pas... 😕 sak v ramciu EU neni treba..ci?

olifcek
2. aug 2010

@blumka saq to, ze pas netreba ale jak s oliv? nemusim preukazat, ze je nasa, ze ju nekradneme? 😨

blumka
2. aug 2010

aha uz som vygooglila, musis mat bud ty zapisanu oliv vo svojom alebo ona vlastny

kleopatris
2. aug 2010

dobre ranko 🙂
ja vas stiham len sem tam citat, ale to je tak vsetko ☹

@matesl ako citam mate to iste s malym jak my 😒 dnes v noci sa mi zobudil asi 10 krat vzdy s takym placlivym stonanim a aj nas je narodeny 22.2....zeby to fakt bolo datumom? Ja uz som absolutne grogy a maly je dnes tiez nejaky unaveny z toho. Ja som to prikladala zubkom, lebo nez dovrsil 5.ty mesiac mi spaval super.

a chcela som len napisat, ze som citala, ze je dobre zeleninku miesat s vodou v ktorej sa vari, ale nie zemiaky, tu vodu treba vyliat a aj zo zeleniny, ktora obsahuje vela dusicnanov treba vyliat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre