Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
2. aug 2010

juuj baby vy s tu o tom bvite od vcera a mne at terat blik, ze ideme do IT 😨

kleopatris
2. aug 2010

k tym pasom, to sme my uz tiez riesili. Treba pas aj v EU, alebo zapisanie do pasu (ale do niektorych krajin to uz nestaci), inak vas moze SR obvinit z unosu dietata do zahranicia, i ked ide o vase vlastne dieta....My sme nasmu museli urobit pas jak 6-tyzdnovemu 😖

maculik
2. aug 2010

@laxity blizi sa k 8kg, ale neviem presne, poradnu mame az ked prideme spät do Nem.

@zoska ta kasa je mliecna, ci ju miesas s tvojm mlieckom?

blumka
2. aug 2010

ja mam asi meteosensitivne deti...juli miluje ked prsi aj vtedy lepsie spi a terezka zas naopak 😀
trosku sa otepilo a uz sa vrtela v postielke a nevedela spat ☹ ale sa uz naucila otacat aj v spanku, takze ked jej je nepohodlne na brusku smykne sa na chrbat a opacne..akurat ze pri tom vzdycha tak ze pobudi cely dom, no ale hlavne ze ona spi 😉

laxity
2. aug 2010

@kleopatris asi to nebude tým bo malá je tiež narodená 22.2. a spinká mi krásne 🙂 ...možno chlapci 😕

laxity
2. aug 2010

tak total smola...dnes idem prvýkrát na plávanie a dostala som po vyše roku krámy 😠 😠 😠

matesl
2. aug 2010

@kleopatris no mozno i datumom ale asi aj casom narodeia a menom 😅 bo Natalka od laxy spava super a je tiez 22.2 😀
inak uz mame myslim 5 deticiek s tymto datumom tu
a uz prikrmujes?

matesl
2. aug 2010

@maculik tiez rozmyslas nad kasou vecer? aby sme sa vyspali? 😉

matesl
2. aug 2010

@blumka 😅 😅 😅 nas sa otaca z boka na bok ale potrebuje celu manzelsku postel k tomu, len natiahne do vysky nohy a sklopi sa na stranu a spi do "L" a potom zas to iste na druhu stranu, sa smejem lebo niekedy fakt nemam pri nom kde lezat, asi pojdem k mm do obyvky malemu nechame celu postel 😅
a tiez sa obcas pretoci na brusko, ale zacal tak ze sa pretocil a nevedel co s hlavou, tak ostal jak sfinga a oci dokoran, potom uz ju aj polozil, ale nohy vtiahnute pod brusko ako by chcel vystartovat a vcera dokonca bol na bruchu tak skruteny, ze nohy smerovali do jednej strany a hlavicka do druhej a na bruchu lezal...no krkolomna poloha...ale ked m je tak dobre, tak len kontrolujem ci dycha... 😀

laxity
2. aug 2010

@matesl aj mne sa zdá 😀

matesl
2. aug 2010

@laxity akurat som to pisala 😉
a nemozes dat tampon?
ja inak este nic s kramami, som zvedava, asi ked uz budem menej kojit dojdu, ked budeme viac papat ine.
a ty uz prikrmujes?

matesl
2. aug 2010

a zas mi maly spi v starom kociku u nasich, ze by som ho brala do toho nasho jednoizbaku? 😅 ma fajn priestrannu vanicku, co dnesne kociariky moc nemaju... ☹
ale nastastie mi ide sportak do uplneho lahu tak ho viem aj v nasom tak ulozit

matesl
2. aug 2010

takto spime v starom kociku co vrzga tak, ze z 2 poschodia az von ho pocut, ale zabera 😵

a foto zo vcerajsieho kupka, zaspal dedovi na rukach s prstom v puse 😀

a skuska serblika 😉

svetlankat
2. aug 2010

Krasny ste, uzasne foto.

Inac dobre ranko vsetkym

matesl
2. aug 2010

jo a baby mam otazocku, aj vam obcas deti v spanku akoby zadrzali dych? proste obcas ma vacsiu medzeru nez sa opat nadychne... 😒

svetlankat
2. aug 2010

@laxity juuuuuj tomu sa fakt hovori smola

garonka
2. aug 2010

bre ranko

hlasim super noc spali sme od ôsmej do piatej rana 😵

@matesl vau ten kočík je užasnyyyy, my ešte mame u našich na povale Libertu škoda že len vanička a kolieska su fuč tie oco odmontoval a urobil z nich kosačku, ale vanička je fajna priestranna 😀

@maculik i ja som sa splietla, či na fotke @zoska 😀 😀 😀 paradne foto

@zoska ja mam doma v rezerve kašičku od Nestle no ešte sme neskušali a teším na prve príkrmy 😵

garonka
2. aug 2010

@olifcek
včera sme sa ukladali do hajaaaaaaan a ty mi volala jooooj teraz som kukla, že mam neprijate hovory čo si chcela moja?

i my chceli do madarska a treba pas ocko nas do zoo chcel zobrať tak smolaaaa, nestihame robiť pas bo ani ja nemam 🙄

matesl
2. aug 2010

@garonka 😀 😀 😀 tak odmontuj spat na kocik

martinaj
2. aug 2010

@matesl aky je Risko uz veliky 😵 sme vas dlho nevideli 😠

garonka
2. aug 2010

@matesl škoda tych koliesok ale kočík je fajny a hojda ako o život i suseda ho ma 😀 zeleny s okienkami 😀

blumka
2. aug 2010

@matesl, juli sa tak kruti v spanku ze rano je uplne inde ako vecer..dnes som sa prosim pekne zobudila na to, ze bola na brusku a ritou skoro pri mojej hlave a hadajte co ta ritusa robila 🙄 😀 😀 ale no hlavne ze ju brusko neboli, ne? 😀 😀

olifcek
2. aug 2010

@matesl tak krasne Ti hopka? wow...uzasne zaspinkal, hehe

nasa dyha sta;e pekne rovnako, nevynechava... 😕

@blumka jj, viem, asi jej dame urobit pas...chjo
@garonka ja sa rozhodujem, ci dat olivke, ci sebe a zapisat ju do mojho...

olifcek
2. aug 2010

baby, vo vypredajoch..ak by ste natrafili na cosi taketo...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2356152

prosiiiim, kupte mi, ak to bude orig. obchod, nie cinan, samozrejme, velkost nozicy mame cca 9cm, ale topanocky kludne okolo 11,5cm, nech sa lahko obuvaju.ale na lepaaaak x;o)

cenu...tak do 6eur x;o) 😵

olifcek
2. aug 2010

ano skusit drazit tie, co tam su? x;o) kozene...

blumka
2. aug 2010

@matesl, aj juli vynechava..nadychne sa a nic...a az neskor vydychne a potom dycha normalne...aj na monitore vidno ked blika, raz blika pekne pravidelne a raz ma vacsie pauzy..vraj je to normalne, niekde tu na konovi som to citala..

blumka
2. aug 2010

@olifce,podla mna si daj pas urobit ty a oliv zapisat, aj tak ked bude mat ona 5 rokov bude musiet urobit vlastny a tvoj bude mat platnost 10 rokov, nikdy nevies kde pocas tych 10 rokov budes chciet ist...a bude ta to potom stale takto obmedzovat ze nikam nejdes, lebo sa ti nechce na rychlo robit pas 😉

olifcek
2. aug 2010

@blumka 😉 okiii...ale to madarsko asi nehrozi, nebudem platit poplatok za rychlenie..mozno to stihnu itak, uvidime... 😉

olifcek
2. aug 2010

asi kupim tu..sice nekozene, ale znackove, suer na nozicku babatka...chi...abo pojdeme kuk ham...

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/m.a.r....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre