Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. aug 2010

@garonka malovalo sa v novembri ;o) len to moc nevyslo, teda uprava stny, treba este raz omietku natiahnut, aby to krasne hladke bolo, co teraz ale nechame tak...ma to cas este aspon rok, dva x;o)

zoska
2. aug 2010

@olifcek, tie v mothercare boli cele plvky a velmi pekne, aj som uvazovala ze ich vezme do toho Talianska, ale uz som minula vtedy tplko penazi, ze som to nechala tak 😅

@garonka, ale skrine su z dreva a drevo plava na hladine 😀 😉

olifcek
2. aug 2010

@zoska skoda, ze si nekupila, bych odkupila...ci uz nosite nad 62/68, co?

jaja32
2. aug 2010

@rivatha ste krásna rodinka a malý je šikovný 🙂

garonka
2. aug 2010

@olifcek my sme mali stare okna a ak ich dali dolu tak fasa zo stenou ich vybrali ale urobili nove ale okolo okien trebalo premaľovať

nikdy viac take niečo môj mm len zhrozeny zostal, ako tie stare okna boli založene a nie a nie ich vybrať

garonka
2. aug 2010

@zoska 😀 😀 😀 😀

garonka
2. aug 2010

@olifcek to by bolo supeeeeeeer

garonka
2. aug 2010

no idem ja fakt het 😀

olifcek
2. aug 2010

@garonka i tieto budu na tom podobne..tu i elektrinu mali opacne...to, co mal byt kabel nulak, bol nabity elektrinou a opacne...horor....

ale ja to myslim vazne, neze sa zase na cosi vyhovoris...a moj mm s Tvojim mm by porobili poriadok ;o))) ak by Tvoj s tym suhlasil ovsem x;o)) mne mm nedovoli byt v prachu s malou, uz mi to ozrejmil daavno x;o)

olifcek
2. aug 2010

@blumka sa schovala, bo som mala prist na chees.. 😅

blumka
2. aug 2010

@olifcek tu som, len mam nervy 🙄 n 😠 em 😠 am chees, lebo sme az v sobotu vecer boli na nakup a vcera sme labzovali cely den...ale chystam sa v tyzdni urobit tak dojdes...

blumka
2. aug 2010

@olifcek nemam tam malo byt pomedzi tie smajle, neviem co som postalacala...do kelu taka som natoto ze uz ani neviem co pisem...

olifcek
2. aug 2010

@blumka 😀 😀 😝 😀 😀 hehe...tu siiii? ;)

ale ne, itak je hic, hnusne je...ak bude v stredu prsat, tak prinesiem len casak a pojdem x;O)

blumka
2. aug 2010

@olifcek a ty si myslis ze akoze zazvonis das mi casak a pojdes het..hej? hahahaaaa 😀 pojdes cez cele mesto aby si mi casak dala a sla het? si mi zlepsila naladu 😀 😀
tak zajtra alebo este dnes spravim cheescake a dame si 😉 aj @garonku pozyvam aj @svetlankat...ak vam teda ale nebude vadit bordel...lebo sa mi nechce urpatovat 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

@blumka no ja len ho chcem vraaatit x;o) nech nemusim na to mysliet, budeme mat zaroven ciel cesty, oliv sa vyhja...a ja prejdem x;o)

garonka
2. aug 2010

@olifcek ani my sme neboli v prachu domaaa, len jak sa maľovalo tak vtedy inač pohoda

joj a som zabudla Olivka ake nosi čapice? mame zeleny klobučik 42/44 nam je maly nechcete?

garonka
2. aug 2010

vybavila som dovolenkuuuuu na september ale blavačky sa nesmejte 😀

mm sľubil, že v septembri sa pôjdem vyblazniť po obchodoch a nakupim Tobimu veci 100 € stačí? tu v košicoch neni žiaden normal obchod

zoska
2. aug 2010

ja som si dala v Blave v Tchibe dvarazy cheescake, mnam dobrý bol...musim aj ja urobit doma

dnes som poumyvala a povysavala dlazky, pospajala puzzlekoberec pre malu, dala prat uz druhu pracku...mala by som zehlit, ale to uz sa mi fakt nechce a varit budem az ked pride mm
dnes mame ten vyrocnik tak urobim fajnu veceru a snad mala zaspi pekne, aby sme si mohli na balkone posediet..ale radsej neplanujem 😅

olifcek
2. aug 2010

@garonka chcemeeee, kolko? x;o)
Oliv ma podla merania neuro hlavku 41...no vcera som odlozila capicu velkosti 42,bo mala je, fnuk, a mala ju len raz...akoze super, tie cislovania, grrrrr

@garonka a kam ides nakupit? do ba? v septembri my budeme par dni v novom meste nad vahom, tak snad tiez do ba zajdeme x;o)

garonka
2. aug 2010

@olifcek aha taky je to stal 7 € ale ho darujem no mali sme ho len raz, som ho vyprala a teraz pri žehlení že preboha šak ja som ho Olivke chcela dať 😅

garonka
2. aug 2010

@olifcek chcem isť do nextu a všade sa tam pomotať blavačky poradia kde sa da dobre nakupiť lebo tu v košicoch nemame nič normalne

zoska
2. aug 2010

@garonka vyblaznis sa urcite 😉 ja som minula na malu okolo 70eur a to som vsetko nakupila za polovicne ceny, niektore dokonca so 70% zlavou, takze by ma to vyslo za normal. okolnosti mozno aj 200e 😕
inak teraz by ste mali ist, lebo teraz su uplne sialene zlavy vsade...no hadam to do septembra vydrzi a nevypredaju vsetko... lebo to uz budu pripravovat zimne veci za nove ceny 😒

a kupila som malej ten obluk s hrackami na vajce...da sa prepnut aj na sportak, je uplne premakany, ma tam zrkadlo, odrazku, vrtulku, sustaveho motylika....niekedy dam foto...toto jedine som nekupila v akcii, stalo to 34ecok, mm som povedala ze 30 😀 skoro odpadol
no som mu povedala, ze on si kupil 3 kosele a sveter dokopy za 100e, tak ja malej kupim hento 😝

olifcek
2. aug 2010

@garonka krasnucky je, chcem, chcem, chceeeem..uz aj opraty a ozehleny? super x;oD....ale zadara? hmm....aspon trasenu tortu urobim x;o)

olifcek
2. aug 2010

@zoska 😅

garonka
2. aug 2010

@zoska joj a v septembri nebudu zľavy? lebo ja chcem jesenne a zimne veci, letne ma dosť 😅

garonka
2. aug 2010

@olifcek noa? čo mam pytať jedno euro? 😀 😀 😀 😀 😀 opraty a ožehleny len sa mi kus pokrčil no

torta mňam mňam

a inač taky mame klobučik ale modry a je to 100 bavlna distribuuje slovenska firma Detex 🙂

garonka
2. aug 2010

joj to mi bude 100 € malo ah jaaaaj

zoska
2. aug 2010

@olifcek jj viem kopa penazi...ale isli sme s tym ze ideme oplieskat peniaze, tak sa stalo a mame zasa na dlhy cas pokoj, ja som si kupila nejke tricko a rifle, zvysok vsetko pre malu...nebudem minat uz na seba 😉

inak dnes dosiel ten esprit co moj sialeny muz nedavno cez pc objednaval, ak pamatate som pisala, ze ho nahanam aby nekupoval uz.... no tak mi objednal 2 tuniky, satku a ciapku 😅 tak mam k dnesnemu vyrociu asi
no a on samozrejme 2 kosele, 2 tricka, sveter...ja nechapem kde to ide ten chlap davat, dalsia skrina nam uz do bytu nevojde 🙄

olifcek
2. aug 2010

@garonka nabehnime v stredu ku @blumka...@svetlankat co Ty na to? ma i prsat kusok, fajne pocasie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre